bugün

hakkında çizilmiş birbirinden güzel karikatürler:
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
elin filistinlisinin bizi gerip germemesinden çok olayın insani boyutuna bakılması lazım gelen hadise. eyvallah filistinli değiliz, ama yarın bi gün birileri elin türkünden bize ne derse, o zaman tutunacak dalımız kalmayacak. en güzeli dünyanın neresinde olursa olsun, insan katliamına dur demek ya da hiç olmazsa fikren karşı çıkmak.
elin filistinlisinin derdi sizi mi gerdi. türkiyenin başına neler geldi de bir tane filistinli çıkıp yardıma geldi mi ya da umurlarındamı dedirten bir olaydır.
(bkz: çok da fifi)
Hamas militanlarının roketlerinin sebep olduğu işgaldir.
Hitlere beddua edenlerin, Hitlere dua etmesini sağlamış olaydır.
bu fotoğraf hepsinden güzel: görsel

hep güzel fotoğraflar gelsin orta doğu'dan ya rab!
mısır asli kimliğine kavuşmuştur. mursi ilk sınavından başarı ile çıkmıştır. siyonistler kaybetmiştir. şu saatlerde gazze sokaklarında kutlamalar yapılmaktadır.

bölgeden sıcak sıcak fotoğraflar:

görsel

görsel

görsel
filistinlilere terörist diyenler uygurlara da çeçenlere de terörist dedi.
(bkz: onlara söven bunlara da sövdü)
israilperestler yine toprak satma yalanına dolanmış. olmuş mudur? evet. hagana ile king david otelde 90 ingiliz askerini bombalayıp öldüründe aynı israildir. bm arabulucusu kont'u ölüdürende barış antlaşması yapmak üzere olan başbakanlarını da.
görsel
insan 1944 de para verip satın aldığı toprağı nasıl işgal ediyor sorunsalıdır.
edit: parayı indiregandi yapıp onca tarlayı toprağı satarlarken akılları nerdeymiş. bizdeki gibi adamlar muzlarla çileklerle beslemiyorlar hainlerini.
tamamiyle, küresel arap sermayesinin ve onun kukla devleti olan abd'nin bir iftirası. bugün işgal altında olan yer kudüstür.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
(bkz: katardan israile filistin yardımı)
meşru müdafaadan dolayı yapılan eylemdir.
siktiğim hamas milislerinin doğru düzgün duramayıp kaşınması neticesinde israil'in tamamen meşru olarak verdiği cevaptır. şimdi arapların vakti zamanında ihanet etmesinden, osmanlı askerlerinin ellerinde bıçak kafalarını kesmelerinden, ingilizlerle bir olup bizi arkamızdan vurmalarından, abdulhamit'in yasaklamasına rağmen osmanlı valisinin de yasağı uyguluyor diye kafasını kesip halifenin emrini dinlemeyip elindeki toprakları yahudilere satmalarından, sonra geri yersiz yurtsuz kalınca bedavadan verin geri topraklarımızı demelerinden bahsetmiyorum burda. hatayı dedeleri yapmış, bunlar bedel ödemek zorunda değil diyelim. (gerçi ben bu söze de inanmıyorum. kendi dedelerimizin geri zekalılıklarını benim çocuğum dahi ödeyecek. gelecek kaygısı, ekonomi, eğitim sistemi, adalet, güven... bunların oluşturduğu kötü mirası benim çocuğumun dahi reddetme şansı yoksa filistinlilerin de yoktur.) neyse asıl diyeceğim, bu hamas denen örgütün filistin hakları ile uzaktan yakından alakası yoktur efendim. vakti zamanında mısır israil'e delikanlıca güç yetirememiş ve kancıkların yolu olan terörü seçmiş, hamas'ı israil'in başına bela etmiştir. hamas'ın filistin'in kurtuluşu asıl amacı değildir, adamların asıl amacı israil'i yok etmektir. (bak sen!) filistin topraklarının ne acı çektiğini düşünmeden mısır'ın, iran'ın hatta rusya'nın emriyle sürekli israil'e dalaşır dururlar. filistin'in asıl kurtuluş örgütü olan el fetih, yıllarca israil'le filistin'in en temel hakları için savaşmıştır. israil de dünya kamuoyunun da baskılarıyla el fetih ile müzakereyi de kabul etmiştir. ancak bu hamas piçleri durduk yere israil'e saldırılar düzenleyip hem daha yeni kazanılmış filistin'in meşruluk algısını yok etmiş hem de el fetih yönetimini hainlikle suçlamıştır. el fetih ile israil anlaşabilseydi bu kanlar akmayacaktı. sen arkadaşınla oturmuşun restaurantta yemek yiyorsun, kafana füze düşüyor. arabada gidiyorsun arabana füze düşüyor. israil kendini güçsüz göstermemek adına kendine yapılan saldırıları medya gücünü kullanarak dışarı duyurmuyor ama bence yanlış yapıyor. sonra mallar israil durduk yere gazze'nin anasını sikti diye yorum yapıyor. bu operasyonun öncesini açıklasa herkes israil'e hak verecektir. elinde bi sikim güç olmadan artist artist saldırı düzenlersen israil de gelir böyle ananı siker işte. yapıyorsan zırlamayacaksın. dediğim gibi, barışı istemeyen, ortalık durgunken durduk yere karıştıran taraf hamas'tır. israil de saldırılarında haklıdır.
israil için yapılabilecek en iyi tanım için;

(bkz: nekrofili)

abd başkanlık seçimleri sonrası beklenen işgaldir. obama sözü verdi ve seçildi.. hayırlı olsun..
kahrolsun gazze, dur lan israil miydi kafam karıştı bak en sooon millet gebersin araplar gibi bişeyler diyodu sanki ama hay allah ya aa doğru lan israildi kahrol israil...
Edit: kusra bakmayın arkadaşlar insan unutuyor doğrusu insanlar görüyorsun kahrol israil falan fistan ne kahrolması kardeşim sen kahrol asıl iki yüzlü piç ayağıntimberland elinde protesto kağıtları gelmişin kahrol e olmuyor böyle sayın sözlük.
görsel
görsel
görsel
(bkz: gazzeyi hiroşima yapalım)
bm nin ne zaman 40,41 ve 42. maddelerini göz önüne alarak işlem yapacağını gerçekten merak ediyorum. yazık çok yazık. büyük bir insanlık ayıbı.
israil terör devletinin güvenlik bakanı Avi Dichter'ın yakınlara isabet eden bir füzenin ardından yüzüne yerleşen korku ifadesi paha biçilemez: görsel
zulümdür.
bu arada bu olaya objektif (!) bakış açısıyla "aptal araplar, topraklarınızı satmasaydınız" ya da "eee onlar da bizi arkadan bıçakladı" gibi gerizekalıca, ahmakça, beyinsizce yorum yazanlar,şu anda da bizim topraklarımızın çatır çatır satıldığının farkında mısınız? çocuklarınız acaba hangi zalimin kurşunları, bombaları altında büyüyecek biliyor musunuz? hiç kimse soruyor mu size toprak satarken?böyle aptal olmayın, aptallık kötüdür.
obama'nın seçilmesinden hemen sonra başlatılan son siyonist saldırıdır. gazze şeridi daha önce de sayısız kere her zaman abd tarafından desteklenen israil saldırılarına hedef olmuştur. iran'a muhtemel bir saldırı öncesi, iç savaş çıkarılan suriye'den sonra sıra gazze'ye gelmiştir. bitmeyen dramdır.

(bkz: 24 ağustos 2011 israil in gazze ye hava saldırısı)
(bkz: 9 şubat 2011 israil in gazze ye hava saldırısı)
(bkz: 27 aralık 2008 israil in gazze ye hava saldırısı)
(bkz: 29 aralık 2011 gazze ye hava saldırısı)
(bkz: 2 haziran 2010 gazze ye yardım konvoyu saldırısı)
(bkz: israil in gazze ye ambargosu)
(bkz: israil den gazze ye saldırı)
(bkz: israil in gazze vahşeti)
(bkz: israil in gazze ye yine çökmesi)
(bkz: israil in gazze ye saldirisi holokosttur)
(bkz: gazze israil in sonu olacaktır)
(bkz: israil in gazze de bm okulunu vurmasi)
(bkz: israil in yaptığı gazze soykırımı)
(bkz: akp den gazze ye saldiran israil e hediye)
(bkz: israil gazze ye ablukasını kaldırır mı)
(bkz: ab nin israil in gazze saldirisini kinamasi)
(bkz: gazze israil e mezar olacak)
(bkz: israil in gazze saldırısında ölen 3 yaşındaki kız)