bugün

spor kulübü gerçeğini tekrar tekrar ortaya koyan maçtır.
(bkz: inleyen nağmeler ruhumu sardı)
maç skorunu öğrenememiştim de şöyle bir tek tek bakıyordum entrylere. tebrikler ülker yazmış abimiz eksiledim. geçmiş olsun cola turka demiş artıladım falan. beşiktaşlıyım ama gayet eğlenceli gidiyor. sonra bokunu çıkarmışsınız. hakkaten boku çıkıyor oğlum şu spor muhabbetini düzgün yapın. yok sen sekiz yedin yok sen puan alamadım ahah aptallar bizim uefa kupamız var. sikerim lan. beni de çileden çıkardınız. q7 siker. pardon.
(bkz: o değil de bir allen iverson vardı ne oldu ona) *
fenerbahçe'yi gönülden tebrik ettiğim maçtır beşiktaş çok iyi oynadı ama karşısında çok iyi bir ekip vardı.

kupa hayırlı olsun.
maçı anlatan sports tv spikerinin açık bir şekilde beşiktaşı destek olduğunu söyleyebilirim.tarence kinsey chatman'a blok yapar spiker bunu bir blok diyerek geçer,2 dakika sonra ogivily oğuz savaşa blok yapar spiker "inanılmaaz bir blok yaptı"diyerek geçer.preldzic ikinci yarıda 3 lük kaçırmaz,cevher ikinci yarıda saymadaım ama onda birle üçlük atar maçta fark 12 sayıdır.cevherin attığı üçlükten sonra müthiş bir üçlük cevherrrden der.yani anlamadığım bu, tamam yeni kanalsınız ama ntv spor'da yeni kanaldı onlar da ilk yılında basketbol ligini veriyorlardı onlarda böyle birşey görmemiştik.

maçın mvpsi 35 sayıyla fenerbahçe'deki kariyer rekorunu kıran emir preldzic olmuştur.beşiktaş'ın fenerbahçe'ye gücü yetmemiştir açıkçası.
yine zevten 444 444 444 olduğum an.
organizasyon açısından bakılınca, giriş haricinde sorun yoktu. 7-8 tane kapı varken bunlardan sadece 1 veya 2 sini açıp, 4 farklı kuyruğu tek kapıdan geçirmeye çalışan zihniyete selam ederim sadece. ama dediğim gibi bundan başka sorun olmadı sanıyorum.

tarafsız* biri olarak maç hakkındaki yorumlarıma gelirsek, bariz bir kadro farkı üstünlüğü var fenerbahçe nin, ama maçı koparamadılar. beşiktaş hediye etti. kırılma anlarındaki fırsatları gayet cömertçe harcadılar. istatistikleri bilmiyorum, ama fenerbahçe nin çok bariz ribaunt üstünlüğü vardı. 4 ribaunt aldıkları hücumlar oldu. fark nasıl açılmadı, anlamadım. kendi pota altlarında da etkililerdi. baya da fazla blok yaptılar. tabi bunda göz göre göre blok yemeye giden gerizekalı beşiktaşlıların payı büyüktü. emir preldzic e de değinmeden olmaz. 3.periyotta attığı üst üste 11 sayıdan sonra, son çeyrekte de takımı sırtladı. nerdeyse tüm hücumları kullandı. beşiktaş, bir önlem alamayınca sonuç kaçınılmaz oldu.

tribünlerin çoğu fenerlilere ayrılmıştı. nasıl bir anlaşma yapıldı bilmiyorum ama saçmaydı bence. daha eşit dağılım yapılabilirdi. bunun haricinde, iki takım taraftarı da gereksiz işler yaptı. genelde, beşiktaşlıların mirsad ın sakatlığından sonra mal mal bağırmaları yazılmış, doğrudur. ama bunun yanında fenerliler de onlardan geri kalmadı saçma sapan tezahüratlarla. o kadar aile vardı neticede. en çok güldüren de, burası kadiköy buradan çıkış yok oldu sanırım.*
maç sonrası sözlüğün sol frame inin aldığı hale ve 2-2 muhabbetlerine bakılırsa, sonucuyla birilerinde isot sonrası göt yanığı acısı veren maç.
(bkz: beşiktaş ın 39 yıllık kupa özlemi)
hakikaten, bir beşiktaşlı olarak fenerbahçe'yi tebrik ediyorum sözlük.

ancak, bu türkiye kupası ne yazık ki, futbolda 29 yıldır kazanılamayan türkiye kupasının yerini tutmuyor.olsun, bu da bir başarı.
beşiktaş'ın ülker'e yenildiği maçmış.

Fenerbahçe'min hem beşiktaş'a hem de cola turka'ya tecavüz ettiği maçtır. Ayrıca iddiası olmayan takımları yenince sevinenler falan diyenler maç başlamadan önceki beşiktaşlı taraftar entrylerini gözden geçirirlerse aslında sadece çıkan kapak sesine eşlik ettiğimizi anlayacaklardır.

işte bu yüzden Fenerbahçe ülker ile, siz ezikler ülker'in ürettiği cola turka veya cafe crown ile sponsorluk anlaşması imzalarsınız.

Edit: BU ENTRY DE AĞIR HAKARET BULAN MODERASYON! GÖSTEREBiLiR Mi iLGiLi HAKARETi!
ulan yendik amvırsınlı sekitaşa tecavüz ettik ama sinirim hala geçmedi.o spikeri yolda görsem ağzını burnunu dökerim yemin ediyorum.beşiktaş'a faul oluyor.atsa basket fauldü diye bağırıyor.10 fark öndeydiz cevher 3 lük atınca çıldırıyor.son 50 saniyede ukiç top sektirince fenerbahçe zamana oynuyor falan dedi kimse o onun allah belasını versin.

tanım: beşiktaşın yüzüne cumshot yaparak türkiye kupasını aldığımız maç.

edit : maç kaç kaç bitti 81 72. aradaki fark kaç 9.beşiktaş bu sezon siksen ne olamaz? 1. 9 dan 1 i çıkar 8.

(bkz: 6 kasım 2007 liverpool beşiktaş maçı)
fenerbahçenin sırasıyla banviti galatasarayı ve son olarak beşiktaşı yenip şampiyon olduğu final karşılaşması.
sesi haddinden fazla çıkanların ağızlarının ortasına şlap diye vururcasına, fenerbahçe ülker'in galip geldiği maçtır.
ne kadar ihtiyacınız varmış, iddiası olmayan bir takımı yenince ne kadar sevindirik oldunuz, dedirten maç. takım ne kadar başarılı olsada taraftar kurtulamıyor tabi o ezik psikolojiden.
beşiktaşlılara fena koymuş maçtır, heryerde ağlamaya başlamışlar.
zaten yenileceğinizi biliyordunuz niye böyle üzüldünüz anlamadım.

unutmadan. (bkz: ağlama melis)

http://1.bp.blogspot.com/...00/umutsarikaya-melis.jpg *
colaturka'yı ezip geçtiğimiz maç.
aslında beşiktaş bu maçı alabilirdi, şampiyon olurdu kolay yolu vardır. giderler kökleri son derece şaibeli bir firmayla birleşirler, onların isimlerini, kendi ''şanlı'' isimlerinin yanına koyarlar, 2-3 seneye de şampiyon olurlar.
ama yapmazlar bunu, nedendir bilinmez.
fenerbahçe kazandı bugün maçı ve kupayı. ama maalesef ki mirsad'ı sakat verdi ve büyük ihtimalle uzun süreli bir sakatlık. haftaiçindeki zorlu zalgiris maçında da eksikliği fazlasıyla hissedilecek.
50 sayı atan allen iverson fenerbahçe ülker'in galibiyetini önleyememiştir.
fenerbahçe ülker'in kazandığı ve kupayı aldığı maç olmuştur. emir preldzic çılgınlar gibi oynamıştır. ama fenerbahçe ülker'in takım ruhunu taşıyan adam mirsad türkcan sakatlanmıştır. büyük ihtimalle de sezonu kapamıştır. umarım çok kötü bir şeyi yoktur. ah be mirsad, bu olmadı işte.
kız kardeşlerin hüsranıyla sonuçlanan maç oldu.
kız kardeşlerden abla olanı iki gün önce, küçük kız kardeşide bugün düdüklediğimiz maç.
(#10809984) bu entry hala dururken bu entry nasıl ağır hakaret ve argo içeriyor anlamadım?
Fenerbahçemizin 9 sayı farkla galip geldiği ve de şampiyon olduğu maçtır. emir in coştuğu maçtır.
(bkz: söyle kartal söyle söyle ne oldu)