bugün

13 nisan 2014 pazar günü ismail alpen'in, serkan inci ile birlikte olay gazetesi'ne verdiği, tam sayfa yayınlanan röportajdır.

görsel
--spoiler--
incinin %60 ı akp yi destekliyor.
--spoiler--
hukumete yağ çekilmiş gelin biz yerli twitter kuralım gibi komik birşey söylenmiştir.
inci nasıl akp yi destekler diye şaşırmama vesile olan röportaj.
(bkz: yerli twitter iki haftada kurulur) demiş zall. yap bakayım kaç kişi twitter ı bırakıp orda takılcak.
okumaya değmez kısa özeti için tıklayınız.

http://inciswf.com/agbartilliyiz.swf
yandaş basın, inşaatçı, müteahhitten sonra bir de yandaş internet sitecisi çıkmış rıza baba haberi.
gerçekse tabi.
zall ın seçim yatırımlarını sıraladıgı röportajdır.

-yerli twitter açacağım.
-küfürsüz sosyal medya oluşturacağım.
-uludağ sözlüğe karakterli moderatör getireceğim.
sözlüğün marka değerinin 5 milyon lira olduğunu öğrendiğimiz röportajdır.
gözümüz yok allah daha fazla versin.*
boş röportajdır. hele yerli twitter 2 haftaya kurulur lafı beni benden aldı. millette türk yapımı twitter olsada geçsek diyodu.
yerli twitter'da her bilgi devletin kontrolünde olacak. her yazan kişiye ulaşabilecekler. bu özgürlük tanımına girmez ve internetin ruhuna aykırı. bunu yapmayı kabul eden para kazanma derdinde olan insanlardır.
ismail alpen yani namı değer zall'ın hükümet taraflısı olduğunu, cemaatçi tipleri eskiden beri sözlüğe doldurduğunu biliyorduk da 10 senedir hiçbir şeyin değişmediğini bizlere gösteren röportajıyla bunu daha da tescillemiş olduk. kuklası serkan'la nasıl da tatlı.
şaşırmadığım röportajdır.
zall ın akp li olması geyet doğal. bende öyle bekliyordum zaten.
neticede zall da bir patron, patron olup da parayı sevip de akp li olmayan yoktur.

edit: yarın öbürgün iktidar değişir de mesela lgbt başa gelirse zall "ben zaten lezbiyenim" diyecektir o da ayrı bir konu.
2. edit: zall sivaslıymış ya la. hemşerim çıktı iyi mi? şarkışla nın köyündense solcudur, ilçe merkezindense akp lidir.
(bkz: adam tam bir koyun çıktı rıza baba)
"Uludağ Sözlük`ün marka değeri beş milyon lira falandır." at yalanı siksinler inana..
inci sözlük'ün akp'yi desteklemesi güldürmüştür.
ayrıca uludağ sözlük yetkilileri akp yandaşı olabilirler, ancak yazarlar adına bunu söylemek mümkün değildir.
zall zaten röportaj versin ya da yazılı açıklama yapsın. zira üç beş kelimeyi toplayıp cümle kurma yetisi biraz zayıf. yanındaki arkadaşı da oyuncaklarla oynasın.
sözlüklerden sonra, twitter'dan da parayı kırmak istediklerini gösteren röportaj. bu arada niye herkesin eli cebinde.
(bkz: işte bunlar hep menfaat)
la daha sözlüğe ios uygulaması yapamıyorsun, yerli twitter kuracakmış.

Yav he he. Evet.
işin içinde serkan varsa kesin bi dolandırıcılık vardır. Zaten yedirememişler.
ben zall geliyorum...
sözlükte gelinen nokta karınızı paylaşır mısınız , yarbayımın boklu göte dil atması ve frank'in ana-bacı sövmesi.

olan emin'e oldu 2.000.000 doları deve oldu.