bugün

http://www.ntvmsnbc.com/id/25348388/
şampiyonun belli olduğu maçtır.
kimin şampiyon olduğuyla ilgilenmiyorum da emre belözoğlu'na bayağı gıcık oldum. bir insan ancak bu kadar ard niyetli olabilir. Bekir ve melo ise sakinlikleri ile takdirimi kazandılar.

(bkz: katilimci sozluk) maç yorumlarını bildirdi sendeyiz birand.
sonunda bitmiştir.

(bkz: çok şükür)

hadi şimdi dağılın uleeeeeyyn
galatasarayın, 2011-2012 sezonunda, dünyada bir ilki gerçekleştirip, 2 kere şampiyon olduğu maç. ne demişler ;

Futbolun adaleti şaşar ama ALLAH'ın adaleti şaşmaz!
galatasaray'ın hakkın olanı aldığı karşılaşma.
geride bir kupa
metriste ağlayan bir insan
milyonlarca seyircisini sokağa döken bir takım
ve bir stat da 55.000 psikolojisi bozuk insan bırakmış galatasaray'ımızın şampiyonluk maçıdır.
Duygularımı kelimelere dökememek var ya sanırım işte şu an onu yaşıyorum.
(bkz: çok mutluyum amk)
tarihin fenerbahçe adına tekerrür ettiği maç. Olabildigince iyi oynadı çocuklar ama olmadı. Giden bir şampiyonluk olsun ve canımız sağolsun. Alkışlar tüm takıma son ana kadar mücadeleyi bırakmadıkları için. Tebrikler galatasaray, haketmediklerini söyleyemem objektif bakarsam. Gün onlarin günüdür, sevincini yaşasınlar.
--alıntı--
"Galatasaray ezeli rakibinin sahasında şampiyonluk turu atan ilk takım oldu" - eurosport
--spoiler--
beklenen son ile bitmiştir.
görsel
sağlık olsun fenerbahçemede helal olsun.

(bkz: şampiyon olmak mümkün fenerbahçe olmak imkansız)
https://twitter.com/#!/_F...status/201382707123597313 *
Fenerbahçe için 3. kez son maçta kaybedilen şampiyonluk olmuştur. Evlat acısı gibi...
fenerbahçe nin buz gibi golünün verilmediği karşılaşma.
muslera nın pozisyonunda faul yoktu. çakır kaleciye faul çalarak kariyerinin hatasını yapmıştır. bu da fenerbahçe nin şampiyonluğuna mal olmuştur.
öte yandan gs nin şampiyonluğunu kutluyorum.
Geciktirirsiniz anca böyle sevinçleri ama engelleyemezsiniz. Kadıköy'de kupa kaldırmak. Çok aşağıladı galatasarayım ya bu kadar sitem normaldir.
onurla, gururla kazanılan, sonuna hak edilen şampiyonluktur, adalet böyle olur, ve o kupa şerefle kaldırılır!
bu maç sonrası Fenerbehçe'nin yeni logosu Çekirge olmalı...3 etti...
"ne olursa olsun, gönüllerin şampiyonudur fenerbahçe" diye sezon boyunca bas bas bağırıp nispet yapan fenerlilerin; maç sonunda zırıl zırıl ağladığı, galatasarayın kadıköyde kupayı kaldırmaması için olay çıkartan taraftarlara sahip ev sahibinin olduğu maçtır. ayrıca fenerlilerin kendilerini iyice düşürdüğü maçtır.
galatasarayın şampiyonluğu ile sonuçlanmış derbidir.

sen hakkaten büyüksün be fenerbahçem.*
turrup sıkarım ben o büyüklüğe.
her daim beni sinirlendirmeye niyetlendiği için bir kez daha ezeli rakibimizin kazanmasını istediğini iddia eden koreli yarime "madem destekleyeceksin, bari tam destekle!" diyerek galatasaray forması hediye ederek * , birbirlerini hiç tanımayan galatasaraylı ve fenerli bir grupla beraber kalabalık bir mekanda el ele izlediğimiz maçtır. ayrıca sakatların üstüne bir de bizim kazma semih'ten verim alamayıp * , üstüne dia'yı da kaybedince kazanamadığımız müsabakadır. sonuçta malum maç bitti. biz yine el ele evimize yürüdük arada galatasaraylılar da fenerliler de geldiler bize güler yüzle yaklaştılar. hatta yarimden izin isteyerek fotoğrafını bir galatasaray bloguna koydular. tv'yi açtık olanları gördük. yahu adamlar benzin istasyonunu ateşe vermişler! bu neyin hıncıdır, neyin kafasıdır hayal bile edemiyorum. fakat; artık taraftar olabilmek için güzide ülkemin bilimum takımlarının sempatizanlarına bir sınav uygulaması gerektiğinin farkına vardım. bu eğitimsiz hayvan sürüsünün takımlarına destek değil köstek oldukları ortadadır.
iki takımın da kötü oynadığı maçtır.
bazı yaratıkların son dakikadaki insanlık dışı görüntüleri utandırıcıdır.
kanarya kuşlarını çok kızdırmıştır. boru mu galatasaray kadıköy de kupa kaldırıyor. siz ne zaman kaldırdınız lan ali sami yen de?
tanım: sezonun şampiyonunu belirleyen maçtır. digitürk mü ayarladı bilinmez ama ilginç bir tesadüf eseri tansiyonları hoplatmış maçtır.

ayrıca maç sonrasında balkona speakerları kurup csyi açıp desert eagleı alıp seri atış yaptığım maçtır. ilginçtir milletin sıktığı gerçek silahlardan daha fazla ses çıkmıştır. keşke herkes böyle yapsa da silahlarla yaralanmalar olmasa.
çok şaşkın olduğum maçtır.
görsel
felipe melo de carvalhonun mehmet topuz'a iade-i ziyaret yaptığı maçtır.
https://twitter.com/#!/Oz...01390884674224130/photo/1
Şayet Fenerbahçe kazansaydı yapılacak olan o Şa-şalı kutlama töreni hani nerede? Bu işi düzenleyen TFF değil miydi?

nedir bu çifte standart anlamıyorum ki amına koyim.
yok soyunma odasında verelim yok koridorda verelim. olmadı kargo ile gönderelim.
yıldırım demirören adamın dibisin!
güncel Önemli Başlıklar