bugün

basketbol türkiye kupası final maçı.

eskişehir besyo spor salonu / 15.00

Galatasaray'ın Oynadığı Hiçbir Maçta Rakip Takım Favori Olmaz.*
final maçının adıdır.
kadro kalitesi bakımından fenerbahçe ülkerin alacağını düşündüğüm maç.ha pianigiani hastayken aziz yıldırım aykut kocamanı koç olarak sahaya sürerse fenerbahçe ülkerin tarihi fark yeyiceği karşılaşma olur.
(bkz: 12 şubat 1911 fenerbahçe galatasaray maçı)
her iki takımda tam olarak hazır değil ve eksiklere sahip , kadro olarak bakıldığında sözde bir fenerbahçe üstünlüğü söz konusu ancak ben performans olarak bir fark görmüyorum.yani tam olarak ortada bir maç.kendi açımızdan baktığımda tek avantajımızın daha doğrusu artımızın galatasarayın oldukça yorucu bir seri sonrası karşımıza çıkıyor olması , gerçi basketbol için yorgunluk tabiri 1 gündür ve o sürede aşıldığından bu faktörde çok fazla önem arz etmiyor.

oranlara gelirsek ,

iddaa

galatasaraya 2.5 - 3.5 handikap vermiş.
alt-üst sınırı 147.5

avrupa

galatasaraya 1.5 - 2.5 handikap vermiş
alt-üst sınırı 147.5

çok ortada dedim ama bir tahmin yapmam gerekirse skor olarak birşey diyemem ancak maçın üst seçeneğine daha yakın olduğunu düşünüyorum.
ilk periyot 21-15 fenerbahçe üstünlüğü ile bitti.
bo neden şut kullanmadığını anlamadığım maç. david anderson 3 te 3 isabetle benchten gelerek çok iyi bi katkı sağladı. galatasaraylı oyuncular boş pozisyonda ki arkadaşlarını göremiyorlar. arroyo çok fazla yanlış şut tercihi yaptı.
Fenerbahçe'nin kötü Oynadığı Maç. Çok Zorlama Atışlar Yapıyoruz En Az 8-9 tane böyle sayı kaçtı.
lig tv 3'te yayınlanan maç. bu gidişle mahalle arasında oynanan maçları bile satın alacaklar.
ilk yarı sonucu

gs:32 fb:29
devre 32-29 galatasarayin ustunluguyle bitti.
canlıdan 2.çeyrek için fenere basmamla beraber 100 dolara yakın paramı siken maç. amınakoyim bi çeyrek sabredemedi bizimkiler, küllerinden doğdu ibneler. ben gidip bi duş alayım 3.çeyrekte görüşürüz.
adettendir: galatasaraylıyım.
3.çeyrek sonucu

gs:44 fb:41
internetten izlemek için her yolu denediğim ama izlemeyi başaramadığım karşılaşma .
49 48 galatasaray önde son 5 dakika.
53 51 fenerbahçe önde. maçta son anlar.
58 55 fenerbahçe önde, 1 dakika kaldı.
Fenerbahçe'min koyduğu maç. *
Koyduk mu ?
koyduk.
minik kuşların boktan bir kupa aldıkları için çok sevindiği durum. ne zaman unuttunuz beyler mayısları ağustosları.
dopingçilerin yenildiği maç.
cimboma koymanın branşı olmaz denilen maç.
bu maçı fenerbahçenin kazanmasının tek mantıklı açıklaması gs lobisinin basketbolda pek etkin olamamasıdır. hüseyin göçek'in basketbol versiyonunu bulmaları lazım acilen. gs başka hakemlerle maç kazanamaz.
maç sonu fenerbahçe'li basketbolcularımızın efsane'nin rengi sarı lacivert t-shirt'ü giydiği maç.