bugün

genelde ebeveynlerden birisinin kapıya vurarak "bugün çıkacak mısın?" demesi ile son bulan durumdur.
buruşmuş halde çıkacağınıza işarettir.
hatun meselesini, enine boyuna incelemek için yapılabilir.
küvette uyumanın sonucudur. güzeldir.
(bkz: eprimek)
(bkz: epirmek)
2 saat kalanı var bizzat gördüm .
not: bu tecrübeyi kaldığım yurtta edindim.
ona duş değil de resmen banyo yapmak denir.

duş dediğin maksimum 10-15 dakikadır. saçını yıkar, su tutarsın vücuduna, oldu bitti.
suyun tadını çıkarmaktır.
o duşun adı banyo yapmak olmuştur artık.
Çıktığınızda kuru üzüm gibi buruşmuş olmanız olasıdır.
akciğerlerde sıkıntı yapma ihtimali olan uzun soluklu bir banyodur evet banyodur çünkü duş dediğin dökünülüp çıkılan sudan ibarettir.*
derinin buruş buruş olmasına, küçük titremelere, hafif burun akıntısına sebep olabilecek karar. o yüzden tüm pencerelerin kapatılmasının ardından duşa girilmesi tavsiye edilir, hele hava rüzgarlıysa.
bu gibi bir durumda annenin çocuğuna "ne o kırklanıyor musun?" dediğini duyduğum olaydır.
o bir saatin uzaması durumunda duşn bayılma ile sonuçlanmasına sebebiyet verecek durumdur. *
duşta mahsur kalmak ve duşun duşluktan çıkıp 'banyo yapmak' olayına dönüşmesi.evet bu olsa gerek.bir sonraki evresi de duşta yatıya kalmak olsa gerek.
su israfına davetiye çıkarır. sonra dersiniz belediye suyumuzu kesiyor diye. ulan suyu içmiyorsunuz ki kanalizasyona akıtıyorsunuz.
Ben uyudum bile.Su israfı değildir efendim.Açarsın Müziği, Doldurursun jakuziyi yatar düşünürsün, geleceği geçmişi.
artık banyo saunaya dönüşmüştür.
küresel ısınmanın bizi hapsettiği dünyada, düzene isyan eden kişi eylemi.
(bkz: bir masum duş değil)
kepek geciktirici şampuan kullanılması sonucudur.
Tanım: Su delisi insanlardır.

Ulan şimdi normal bir banyo, şampuandı durulamaydı sabundu, derken bile max. 15-20 dakika sürüyor.

O insan evladının 45 dakikayı nasıl ve ne şekilde geçirdiğini anlayamam.

Su tasarrufundan bi haber olduğundan "canım, eve bir bulaşık makinesi alalım, su tasarrufu" derler bi de.

la bsg
(bkz: az çek az)
zaten vücudunun %70 küsürü su olan bireyin işin iyice suyunu çıkarmaya yönelmesidir. (bkz: suyla sevişmek)