bugün

sözlüğün inci sözlükçüler tarafından hacklendiğini sandığım şakadır. hatta bununla yetinmeyip arkadaşlara bizim sözlüğü fena patlatmışlar laa dememe de sebep vermiştir.
(bkz: bu sefer güldürmedi)
(bkz: Bu sözlükte çok şakacı canım)
sözlükler içindeki en güzel şakaydı. salca sağolsun.
http://www.uludagsozluk.c...e&nw=detay&i=3805
uludağ sözlükteki, inci sözlük yazarlarını ortaya çıkaran şakaydı. herkesin nicki murat bardakçı olunca birden küfürleşmeler başladı, @1, @2 gibi cevap vererek küfür ediyordu herkes ama info bölümünden kimin olduğunu görülebiliyordu. sonra nickler birden görünmeye başladı herkesin foyası aleni olarak meydana çıktı, ayrıca 7. nesin yazarlara çok ağır küfürler ettiler, eski yazarların böyle bir tepkisi olduğunu anlamak gerçekten güçtü.
(bkz: dinimiz amin)
belki ben uyuyorum o saatte, belki sadece 1 saatliğine çıkmıştım sözlükten ve tam girdiğimde şaka bitmişmiş mesela! ben de bu sözlüğün yazarıyım ve bu şakadan mahrum kalmamı protesto ediyorum!

(bkz: anarşik gençlik)
saati yanlış seçilen şakadır.
dün gece beni sandalyemden bikaç kere düşmeme neden olmuş şakadır. ulan salca, vallahi saygıyla eğiliyorum önünde. herkesin nicki murat bardakçı, moderatörlerin nickleri ise pelin batu olmuştu. lakin kimdir nedir butonuna tıkladığımızda yazarın harbi nickini görebiliyorduk, orası ayrı. o kadar da olsun. keşke gelişmeler butonunun caps ini alaydım da, yarılaydık. tüh.swh
göremedik diye üzülenlerin boşuna kendini parçalamasına sebep olan şakadır. şahsen ben an ve an tanıklık yaptım ama bende hiç de değişik duygular uyandırıp güldürmedi. aksine olaya fıransız kalmanın etkisiyle sinir oldum kapatıp çıktım. ama özgür olarak her ne kadar korka korka da olsa bir kaç küfür sallayabilmek de fena olmadı. (bkz: sözlükte yeni olmak)
olası senaryolara göre şöyle bir şaka olabilirdi kendisi;

-girilen entrylerden dolayı ÇAYLAK OLDUNUZ!!!
<nasıl yani ya ??!!!!!
-yapacak birşey yok kardeşim oldun.
<HAYIIRRRRRRRR*
-1 NiSAAANNNNNN. şaka len şaka hemende 100 dereceyi görmüş su gibi buharlaşacaktın az kalsın.
<>£##$½#$½#$£#½!'^^+%&%+^'+%&/
güncel Önemli Başlıklar