isminden bol gollü ve zevkli geçeceği düşünülen mac. başlama saati 16:00.
bugün saat 16:00'da başlayacak olan spor toto süper lig maçıdır. gönlümüz bursaspor'dan yanadır.
hangi radyoda anlatılacağını bana söyleyene bir sinikırs vereceğim maç.
hakemin içipte geldiği maçtır. son yıllarda böyle saçma sapan hakem kararları görmedim. oyun 30 saniyede bir duruyor.
edit: evet hakem maçın içine sı.aya yemin etmiş gibi duruyor, tüpçüden gelen talimatla. yükselen bir bursaspor durdurulmalı.
Şahsen üst vermeyi düşündüğüm stsl maçıdır.
bursa 71. dakikada 3-0 öne geçti. goller : josue, volkan şen, fernandao.
bursaspor'un sonradan açılarak evinde 3 puan aldığı karşılaşma olmuştur. şenol güneş faktörü.
Ilk yarısı sürekli faullerle durdugundan bursasporun gollerini ikinci yarıya bıraktığı maç olmuştur.
bursaspor'un ligde üst sıralara tırmanma adına çok önemli bir galibiyet aldığı maç. sonuç 3-0, tebrikler bursaspor.
beceriksiz tff hakemi ve bulduğu her fırsatta kendini yere atan şikeci sivasspor'a çaktığımız maçtır.korkma titre bizans!!
bursasporun tam tamına 21 şut çektiği maçtır.
bursasporumuzu potaya sokan maç. haftaya da suat altınspor'dan alınacak 3 puanla zirvenin ortağı olacağız.
ne var ki passolig şerefsizliği yüzünden maçları protesto ediyor gitmiyorum, binlerce bursaspor taraftarı gibi.
Ligin zayıf takımlarından birinin daha bursasporun elinde kaldığı maçtır.

Bizi sıradan anadolu takımlarıyla karıştıranlara küpe olsun.
yatalak sivasspor a sahada ayarı verdiğimiz karşılaşma.
tebrikler Bursaspor, ibne federasyon, o... çocuğu hakemler!
takım cok iyi oynuyor. ligin başından beri. bu sonuçlar normal.
kimse kusura bakmasın da bursaspor'un kanırtarak kazandığı maç olmuştur. ha ayrıca bursaspor'un üç büyükler gibi olması tabi ki mümkün değil ancak dördüncü büyük olan trabzonspor'un koltuğunu salladığı aşikar artık.

lan o değil biz bu adamları ligin ilk haftası nasıl yendik hala anlayabilmiş değilim.
Türkiye' de şampiyon takımı tutan değil, tuttuğu takımı şampiyon yapan taraftara sahip tek! Klüp olan bursasporun kanırtarak 3-0 kazandığı maçtır.

Bu takım taraftarı 2.ligdeki deplasmanlara 2-3 bin kişi gidiyordu, süper ligdekileri saymıyorum bile.

Lig tvden izledikleri büyük! Takımları tutanlar kumda oynasın. Siz annenizin ılık sütüyle uykuya dalarken biz döküntü mercedes o 302'lerle deplasman yollarına düştük bir ömür boyu şeker çocuklar.
amonyum nitrat!

niye kimse volkan şen in fake show yaparak attığı golden bahsetmemiş?

haftanın golü seçildi. yazalım bilinsin.