bugün

helal olsun ustasıdır.
çok zengin ve çok yakışıklı bir er kişisidir...
eli öpülesi erkektir.
(bkz: kredi kartı)
çok tutan bir dizide esas oğlan rolünü oynayan erkektir.
bok gibi parası, aşırı yakışıklılığı, dehşet karizması vardır.
sağlam parası olduğu giyinişinden belli olan gençtir , kızda bunu farkeder..

(bkz: babam sağolsun)
varsa böle biri bana yazsın lütfen nasıl oluyormuş...
çok merak ettim.
tavlama durumunun erkeğe bağlanmasından çok kızın aptallığına bağlanmasıdır. *
sanırım tavlamak için gittigi kızların Muratbey cinsinden olmasından kaynaklanıyor.
erken boşalma ihtimali yüksek olan erkektir.
tavlayan erkek yoktur. o an için canı istemiş kız vardır. sıkıysa kendinden daha kalın adamların olduğu ortamda denesin.
Ancak 1 dakika içinde tavlanabilecek kızları tavlayabilen süre uzadıkça rotasını şaşırabilmesi muhtemel olan bir türdür..
belki de, bir dakikada tavlanan bir kız karşısında olduğunu akıl edemeyen erkektir.
(bkz: barney stinson)
o erkekden şiddetle kaçılmalıdır.soy agacına bakıldıgında babasının dedesi veya kendi dedesi nuri alço çıkabilir.ayrıca o bi dakika içinde dünyanın en büyük erkek yalanlarından birini söylemiş de olabilir.
bu yalan nedir efendim derseniz;
-kız kardeşime yapmayacagım hiç birşeyi bi kıza asla yapmam (tüm kızlar bacım anlayışı)
-aman allahım karşımda bi huri mi var
-sen ilksin.
-sevgilim degil helalim olmanı istiyorum
-çok güzel bakıyorsun
tüketilemez ama bu yalanlar hali hazırda hala üretilebilir.
acele işe şeytan karışırdır. böyle bir erkeğin her tavlama süresi 1 dk olursa, kalıcı ilişki yaşama ihtimali düşüktür, yazıktır.
1 dakika içinde tavlanan kızdan gelecek hayırla ilgilidir.
1 dakikada tavla bile oynanamazken o tavlanana kız dememizin tek sebebi ikisinin de zara sahip olmasıdır.
+ 30 cm.
- tamam, hadi eve gidelim.

+ bankada 1 milyon dolarım var.
- tamam, hadi.
1 dakika icin de kız tavlayan erkek, ikinci dakikada aldatır.
tatil köyünün birinde tatil yapıyordur veya çalışıyordur ve bulunduğu ortamda pek yakışıklı erkek yoktur.alternatif eksikliğinden veya şöyle düşünürsek, tatile gelen
bir kadının 8-10 gün içerisinde başka bir çevre görmediğinden olası kısıtlı seçenekler arasından birini seçme durumudur.ha erkek bunu ya ben ne çapkınım bir dakikada ayar verdim diye algılarsa ileriki süreçte problem yaratacak bir durumdur.
önemli olan 1 dakikada tavlamak değil erken boşalmamaktır.
sıfatında masumluk olan herkes 1 dakika içinde tavlayabilir.
+lan hıdır inanmazsın geçen gün bir dakka sürmedi kızı yatağa attım!
-kerhanede dedemde yapıyor onu.
tavladığı kıza bağlıdır kaşar ise amenna ama sağlam karakterli bir kız ise nah tavlar.
(bkz: barney stinson)
(bkz: how i met your mother)