bugün

1.60 minyon mu lan ortalama 1.60 zaten
Gayet ideal bir ilişkidir. Aşk engel tanımaz. Bir karış ne olaki.
baktin çok boş konuşuyor kafanı şişircek kafani kaldirir duymamazliktan rahatlikla gelirsin..
Aşkın yaş, boy vs ile alakası olmadığını düşünüyorum. Kafalar uyuşuyorsa boyun bir önemi yok. Ki zaten kızların topuklu ayakkabı giyebilme gibi bir durumları var.
Ayaktayken biraz sıkıntı. Fakat ikisi de oturunca hiç bir sorun olmaz. Kalpler anlaşılsın yeter.
şimdiye kadar bi sıkıntımız olmadı. henüz açılmadım ona.
Çok tatlı bi çift yiring.
Öyle güzel olur ki, sarıldığınızda kalp atışını dinlersiniz. Kollarında kaybolursunuz. Güvende hissedersiniz. Asla şemsiye taşımazsınız. Eğlencelidir be, cidden eğlencelidir.
görsel
uzaktan uzağa bir gülse yeter.
Erkeğin potansiyelini kullanamadığına delalettir.
Sevgili olarak baktığım kızlarda +175cm sınırım var.
Önemli olan boyu değildir ayağını yerden kessin yeter ne cahil adamsınız.
1.82 lik erkeği kıskandıran ilişkidir.

(bkz: keşke benim olsa)
Beraberlik 1.72 oranında olacak ilişkidir.
Bu baslık beni anlatmış. Ama 1.62 falandı. Boy kısa olunca küsüratlar önemli oluyor.
Sarıldığınızda kulağınız göğsüne dayanacağından heyecandan pıtır pıtır atan kalbini duyabileceğiniz bir ilişkidir.

Kızımızın zaman zaman yaşadığı boy kompleksleri dışında hiçbir problem yoktur.

Umarım sevgilisinin bacaklarını keserek boylarını eşitlemeye çalışmadan uslu uslu durmayı başarabilir.
Bazen başıma gelen şeydir.1.90 boy olunca boyu boyuna kız bulmak zor oluyo tabi bizde boyuna çok bakmayalım diyoruz mecburiyetten.napalım taş mı kemirelim.
1.85 olarak hiç yaşamadığım ilişkidir.
1.87 boyundaki erkek ve 1.60 boyundaki kız olarak +2 ile yürüttüğüm ilişkidir.
1.75 lik kızın gıpta ettiği ilişikidir.
Farklı fantazi dünyası.
Gayet normaldir. 1.60 boy 1.50 den uzundur. Erkeğin ve kadının aynı boyda ya da yakın olduğu ilişkiler de mevcuttur lakin esas adam huzuru 1.60'da bulduysa bize yeni başlık açmak, yaratıcı entryler kasmak düşer.
Arada tam 25 cm fark vardir. 190 erkek ile bir 165 kızla eşdeğerdir. Bazen erkek arkadaşınız boyunuzdan dolayı dalga gecebilir. Hele ki erkeğin annesinin boyu 177 ise kendinizi hobbit gibi hissedebilirsiniz. Ama olsundur.
Bir pigmeyle bir viking erkeğinin ilişkisi olabilir.
Topuklu ayakkkabı ile taçlandırılacak ve de dengelenecek ilişkidir. Bir platform yeter yeter ki seviniz.