bugün

havalı olurlar ve üniversitede okuyan sevgilileri vardır.
görünce şaşıran erkeklere çin'den gelmiş gözüyle bakan lise öğrencisidir.
1.83 boyunda bir zamanlar liseli olan kız öğrenciden kısadır.
muhtemelen lise 3 ya da 4. sınıf öğrencisidir.

büyük çoğunluğu 15 kişilik kaşar grubuna dahildir. hepsi öyle olmuyor ama yine de.

ben de 1.75 boyunda liseli erkek öğrenciyim mesela. ben de 30 kişilik kaşar grubuna dahilim. ama herkes değil yine de.

di mi tabi.
benle aynı yaşta olup benden 10 cm uzun olan manyaktır. ne yedin ne içtin anlamıyorum ki?
insanı "yok bu kadarı da olmaz, olamaz" diye dusundurtur. E be güzelim içten içe -ki bu bazen dışa da çıkar- sevindiğini, kendini sevdiğini hepimiz biliyoruz. Neden gelip de buraya "pof en arkaya attılar beni, pof çin'den gelenler boş boş bakıyor, pof herkes uzunsun diyor, pöf herkes bana karşı" diyorsun? Bana bunu açıklarsan susarım, saygı duyarım ama bir açıklaman olduğunu hic sanmıyorum. * *
adı üzerinde, liselidir.
naz aydemir in liseli halinden kısadır.
naz 16 yaşındayken 186 cm boyundaydı.
okulun en popüler kızlarındandır.
zamanında bizim sınıfta vardı bunlardan bir tane. baba ne hatundu be! okulun bulunduğu coğrafyanın trakyada olması tabi bu kız üzerinde etkiliydi. kız 1.75 civarında, orcinal sarısın dalgalı saçları olan ve mavi gözlü bir afetti. bir zaman muhabbetimiz olduydu bu afet-i devranla. sonra peşine döndüydüm usta, kız tabi o zaman görüntü itibarıyla üstümde 4 numara büyük duruyordu. tabi toy zamanlarında etkisiyle hitab edemedik hatuna istediği gibi. yazılar neyim yazdıydım, ne günlerdi be aga...
şimdi geçenlerde gördüm, iki muhabbet ettik; bakışlarını görmeliydin bilader, gözümün içine içine baktı karı, ben yüz vermedim orası ayrı.
çokta abartılacak bir tarafı yoktur bu tür hatunların. ilerde isteyen ve biraz kafası çalışan her erkek kişisi bunlardan birine sahip olabilir.
not: içimdeki liseli velet depreşti lan bak şimdi! *

edit falan: lan jale! sendemi burda yazıyosun yoksa, basmışın eksiyi hemen!
liselidir ama kendini olgun göstermek için hanım hanımcık triplere girerler ama kız arkadaşları grubu arasında en kaşar ve en büyük yaşta erkeklerle çıkan kız tipidir.
ergenlik çağının bazı kız öğrencilerinde, "fıttırma" çağı olduğu göze alınırsa, normaldir
hatları yuvarlak, biraz da balık etliyse, her türlü fantazi kendisiyle yapılabilir. sevişmeliktir.

(bkz: sevişmelik hatun)
1.75 boy 45-50 kiloysa safinazın önde gidenidir, 50-58 kilo arasındaysa illaki alımlıdır.
(bkz: dostum kız demişsin ama at bu)*
13 yaşında olup 1.70 boya sahip çocuktan daha az havası vardır. bunu gördüm arkadaş. 13 yaş nedir ya.
Yüzü güzel değilse veya şişmansa hiç bi erkek ilgilenmeZ o kızla hatta diğer kızlar da kıskanırlar bu kızı hep dedikodusunu yaparlar.
(bkz: liselim)
bizim karşı komşunun kızı bu sene bitirdi liseyi ( geçtiğimiz günlerde ) 1.85'den aşağa değil de boyu. hayvanlık lan o kadarı da.

(aradaki 18 cm'i kıskanan bir perisma'cık )
askere gitmiş sevgilisi vardır.
bu boy onu Türkiye de özel kılar. pigme gibi dolaşan hemcinslerinden üstündür.
etrafta sıkça görülen liseli kız tipidir efendim. malumunuz yeni nesil de pek bir iri boy moy maşallahları oluyor o nedenle son senelerde daha bir rastlar oldum bu kız tipine ben 1.58dim neredeyse lise boyunca sözlük o zamanlar bu hem cinslerimi gördüğümde sinir olurdum.
eğer yüzü iyiyse okuldaki erkeklerin büyük çoğunluğunun dikkatini çekecek kızdır.
diz-kalça arası masefesi, standart bir erkeğin bel-omuz mesafesine denk düşen kızdır.
(bkz: ben değil)
Liseliden oncesini okumadim.