bugün

entry'ler (15)

jobnak com

Jobnak.com danışmanlık firmaları ile çalışmadan ;iş verenler ile iş arıyanları bulusturuyor!

stres

Stres, (stress) bir kişinin kendi istekleri ile çatışan, onu zorlayan ve aynı zamanda fırsatlar da sunan bir dinamik durumla karşı karşıya kalması ve sonucun kendisi için hem belirsiz hem de önemli olmasıdır.

jobnak com

En güncel iş ilanlarının bulunduğunu söylüyorlardı,istediğim işe sahip olmak için sadece Cv nin bırakılmasının yeterli olduğunu web sitelerinde gördüm. Cv mi doldurduktan sonra çok kısa bir zaman sonra istediğim gibi işi buldum!Arkadaslar şiddetle tavsiye edilir=)

80 ler ve 90 ların unutulamayan abur cuburları

Kolalı sakız hala var mı bilmiyorum ama bir zamanlar çok çiğnemişimdir. Birde 1lt lik şişe kolaların tadı hala damağımda plastik şişelerde aynı tadı bulamıyorum.

bayanların en güzel yaşı

30 lu yaşlarda 18-25 yaş arasında bir yaş söyleyen, 40 lı yaşlarda 20-30 yaş aralığında bir yaş söyleyen , 50 yaşlarda 30-40 arasında olduğunu söyleyen sonrada kendini öyle hissediyorum diye kıvıran bayanlardır. Dikkat bayanların yaşını sormamakta fayda var. Sorarsanız yada tahmin etmek gerekirse göründüğü yaşatan mutlaka 10 yaş eksik söyleyin .

tren ile yolculuk yapmak

sabahları işe gitmek için kullanılan tıklım tıkış binilip ve tıklım tıkış inilen seyahat aracıdır.

istanbul

2010 yazını yağmur ile geçiren bir türlü yaz gelmeyen il istanbul.

öss ye giren yazarların tercih edecekleri bölümler

puan gelsin puana göre bölüm seçerim diyenler.

kızların hoşlanma belirtileri

kelimelerin birbirine dolanması, ellerinden bir şeyler düşmesi vb.

bilgisayar ilk alındığında yapılan mallıklar

Ekranın üstüne dantel örtü koymak veya pcyi kapatıktan sonra tüm fişleri prizden çekmek.

9 temmuz 2010 marmaraya aşırı yağış beklentisi

istanbul'a ne zaman yaz gelecek. Bilen var mı? Çizme giyelim bari geçen yağmurda ıslananlar bilir...

firdevs hanım

Bu kadar hesap kitap sonunda döndü dolaştı Firdevs hanım ve kızını buldu tabi.

aşk ı memnu

Beren Saat final bölümünü tartışılamıyacak kadar güzel oynamış ama Kıvanç Tatlıtuğ için aynı şeyi söyliyemiyeceğim bazı sahnelerde güldürdü bazı sahnelerde de çok yapmacıktı. Tüm ekibi tebrik etmek lazım güzel bir diziydi.

ben maça maç demem vuvuzela çalmıyorsa

Sineklerin istilasına uğramak gibi birşey. Keyifli olmuyor ki maç.

jobnak com

Geçenlerde durakta ilanı, bugunde otobüsünü gördüm dışını reklamla kaplamışlar güzel bir tasarımı var.iş ilanları da güncel bir site ve danışmanlık firmalarının ilanları da yok.Tavsiye ederim.