bugün

alışmaktır.
vuvuzelanın çalmadığı maçtan haz alamamakla alakalıdır. mahalle maçalarında bile 3,5 çocuğun üfürüklemeden duramadığı bu kornamsı zımbırtı, hipnoz etkisine sahiptir.
Dünya kupasında maç izlemeye başlamış kişidir. Saygımız var diyesim var ama tenhada yakalarsam *
geçenlerde denk geldim. tv de zırp pırt çıkan sanal reklamlar vardır, o an dinletilen müziği indirmek için bilmem kaça msj gönderin ferhat göçer' den üzüm, falancadan götüm şarkıları veya behlül fotoğrafları telefonunuza gelsin gibisinden. bunlar bir yere kadar kabul edilebilir, sevenleri, takip edenleri vardır. lakin 3131 e vuvu yaz vuvuzela sesi telefonuna gelsin diye reklam var. şimdi ne demek lan bu! o sikimsonik sesi telefonuna kim neden indirsin. diyelim ki indirdi, neden dinlesin, dinletsin. buna teşebbüs eden adamı umuma açık yerde halka rağmen, halk için sikerler hacı. kendini bi daha düzeltemez.

hülasa hasbelkader vuvuzela sesini beğenmiş bireyin vuvuzela yoksa ben de yokum anlamındaki anlamsız serzenişidir. vazgeçilesi istektir.
Sineklerin istilasına uğramak gibi birşey. Keyifli olmuyor ki maç.