bugün

entry'ler (220)

exkutupsozluk

aralarına yakın zamanda katılıp radyosunda djlik yaptığım arkadaş ortamlarına girdiğim enfes sözlük. yani sadece sözlük değil.

en güzel bas şarkıları

tool - rosetta stoned

buzz launcher

go launcher 'ın karşısında durabilecek harika bir alternatif. sistemde** herhangi bir zorlanmaya neden olmuyor. tema mağazası da oldukça zengin. ayrıca kullanıcılar da rahatlıkla tema hazırlayıp yükleyebiliyor. hatta tema yarışmaları bile var.

indirmek için buyrun: https://play.google.com/s...com.buzzpia.aqua.launcher

redhack vs frewal ve dr ly0n

redkek'in kaybedeceği karşılaştırma. ddos'tan başka bişey bilmeyen lamerleri de hacker yaptınız ya aferin size. hepsini geçtim bu adamlar geçmişteki eylemleri ve röportajlarında ne olduklarını belli etmişler. siz de destek olun. he bi de kendinizi tatmin etmek için bu entry i eksilemeyi unutmayın.

iki satır kod yazınca kendine coder diyen tip

hazır tasarımlarda küçük düzenleme yapıp kendini bi bok zanneden tiptir. çoğu açar wordpress temasındaki css kodunun 1-2 yerini değiştirir, ortalıkta ben webmaster'ım site yapıyorum diye dolaşır.

kemalistlerin genel özellikleri

- karşıt görüşle tartışma yeteneğini kaybetmiş olmaları.
- koyun, yobaz, laiklik, atatürk, makarna-kömür kelimelerinden başka bir şey bilmemeleri.
- doğru diye inandıklarından ne olursa olsun vazgeçmemeleri.

üyelik gerektirmeyen torrent siteleri

http://www.isohunt.com

1 milyon kişi protesto ederse hükümet düşmez sanma

her fırsatta milliyetçilikten ve demokrasiden dem vurup, seçimle gelmiş hükümeti uluslararası kamuoyu yardımıyla düşürebileceğini zanneden kemalist söylemi. seçimle gelen seçimle gitmelidir. kendinize çok güveniyosanız sandıkta gömersiniz.*

redhack in basını uyarması

sitelerine index atmaktan öteye gidemeyecek uyarıdır. hayal kurmayın.

bu direnişimiz sadece gezi parkı için değildir

şimdi mi aklınıza geldi diye sorulması gereken cümledir.

atatürk ün mason olduğu iddiası

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Freemasons_(A_-_D)

diyarbakır caddelerinde satılan kürdistan forması

şahsımda photoshop marifetiyle fotoğrafa yapıştırıldığı izlenimi oluşturan formalar. kimseyi savunmak için söylemiyorum, fotoğrafı ilk açtığımda gözüme öyle göründü sadece. ayrıca polislerle aynı karede olması da bu olayın bilinçli yapılmış olabileceğini düşündürmedi değil. zira daha önce benzer olayları görmüştük.

sakarya üniversitesi

bu yıl da her yıl olduğu gibi iğrenç bir bahar şenliği organizasyonuna ev sahipliği yapacak üniversite(m). sıla, mehmet erdem, gece yolcuları ve karmate gelecekmiş.

codeacademy com

html, css, javascript, jquery, php, phyton gibi dillere başlangıç yapmak için harika bir site.

koton

sadece istanbul'a değil her boş gördüğü mekana mağaza açan firmadır. ürünlerin eski kalitesi yok. zaten güzel de değiller genelde.

stumbras

litvanya votkası. mideyi rahatsız etmez. bitter limonlu schweppes ile iyi gider. fiyatı da uygun.

windows 8

başlangıçta eleştirilerden korkup yüklemediğim işletim sistemi. ancak gözümü karartıp bi deneyeyim olmazsa 7'ye dönerim diye düşündüm. kullanımı zor, dokunmatik ekranlara göre tasarlanmış falan. hikaye bunlar. 4.5 yıllık notebook olmasına ve ağır yazılımlar kullanmama rağmen gayet güzel, hızlı ve stabil çalışıyor.

düşlerimi aldılar

klibi benim için çok şey ifade eden harika karapaks şarkısı.

facebook taki görülme bildirisi

yazmasını istemediğiniz kişilere sohbeti kapattığınızda çok da sorun yaratmayacak bir özellik. gerekli miydi? hayır.

headbangers weekend

4 - 5 mayıs 2013 tarihlerinde refresh the venue'de gerçekleşecek festival.
ilk günün grupları

Sonata Arctica
Dark Tranquillity
Soul Sacrifice
Metalium
Saints "N" Sinners
From the Depth (italya)
Riseback

ikinci günün grupları

Overkill
Ascreaus
Moribund Oblivion