bugün

entry'ler (145)

arbeit macht frei yazısının çalınması

Auschwitz in girişinde bulunan kocaman döküm arbeit macht frei* yazısı çalınmıştır efendim. çalanı tebrik ederiyorum ** yakalanamamış olması böyle büyük çalışma sayesinde olduğunu düşünüyorum.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25033464/

downup net

cithiz.com un hüzünlü sonu ile birlikte cithiz uploader takımının büyük kısmını toplayabilen, çiçeği burnunda paylaşım sitesi.
(bkz: http://www.downup.net/)

rektorler islerine baksin

basbakanın anayasa hazırlarken sadece tobb, tusiad gibi kuruluşlardan akıl alacağının göstergesidir.
(bkz: kim takar rektörleri)

kızların kılsız tüysüz erkek merakı

... bulup kılsızını aramak.

bas gitar çalan kız

eline yakışanını daha göremediğim fakat aykırı duruşları ile hoş duran bayanlardır. * *

mini etek giydiği halde ahlaktan bahseden kız

(bkz: mini etek - ahlak paradoksu)
(bkz: herşeyden tahrik olan erkek modeli)
(bkz: dokuz kusurlu hareketten biri olan mini etek giymek)
(bkz: yok artık daha neler)
(bkz: ben böyle şey görmedim)

ismini altin kolye seklinde boynunda tasiyan insan

eski isimli altın bileklik modasının yeni versiyonudur.

cem uzan basbakan olursa olabilecekler

durumu kimseler çakmadan vatandaşın alnına barkod koyup piyasaya salması olasıdır.

(bkz: ben size demiştim)
(bkz: nokia ya da çakmamıştı)
(bkz: motorola geç uyandı)

yanlış sınava çalışmak

nasıl olsa ileri bir tarihte işe yarar mantalitesi ile yaklaşılması gereken durum. (bkz: kendini avutma yöntemleri)

4 haziran 2007 iron maiden bulgaristan konseri

4 haziran günü saat 20.00 de sofya lokomotiv stadyumunda gerçekleşecek olan organizasyondur. konserden önce alt gruplar olarak steve harris in kızı lauren harris ve bulgaristan ın ünlü rock grubu ahat performans sergileyecekler. iron maiden number of the beast albümünün 25. yılı şerefine turnesinin ismini a matter of the beast summer tour '07 olarak değiştirmiş ve number of the beast albümünden beş tane şarkı çalacaklarını açıklamışlardır. bulgaristan konseri bu turne kapsamında çıkacakları ikinci konser olacak. heyacanla konser gününü bekleyen kişiler arasında olmak ayrıca bir önem teşkil etmektedir.

free hugs campaign

bir kaç ay önce sofya da karşılaştığım kampanya. elindeki pankartlarla üzerime gelen üç genci görüp önce acaba dalga mı geçiyorlar diye duraksamama rağmen kızların güzel olması nedeniyle benimde katıldığım hareket.

ne me quitte pas

zeki müren den beni terketme olarak dinlediğimiz mükemmel şarkı.

ufo

(bkz: valla gördüm billa gördüm)

türbanlı komünist

(bkz: komünizmi anlayamamak)

dusunen robot

(bkz: asimo) daha düşünemesede ilerde düşünmesini beklediğim robot.

pazar sabahi tavandan gelen ritmik tikirti

pazar sabahı üst kattan gelen bateri sesine delalettir.artık uyanmışsınızdır sizde gitarı amfiye bağlayıp ritme eşlik etmek gibi bir çözüm yoluna gidebilirsiniz. * *

yatin uyuyun kardesim

herkesin yatmasını isteyip sitede tek başına kalmak isteyen yazar sözü.****
(bkz: uyumayın uleyyn)

türk silahlı kuvvetleri

iyi ki varsın.

16 nisan 2007 ekşi sözlük e erişimin kapatılması

(bkz: http://www.eksisozluk.com)

var mi nazo gibisi

(bkz: tang)