bugün

sacma sapan, renkli bir tozdur. sulandirilir, caklalanir, al sana meyve suyu diye insana itelenir.
bir amerikan şirketi olan kraft foods'a ait içecek yapmaya yarayan tozdur. bir bardağı günlük c vitamini ihtiyacının büyük bir kısmını karşılar.
vişne, portakal, şeftali aromalısı mevcuttur.

(bkz: kraft foods)
bir gece öncesinden hazırlanıp buzluğa koyulması vasıtasıyla ucuz şarabın tadında akıl almaz değişiklikler yaratan kötü gün dostu sevimli şey .
portakallisi icilebilecek en iyi konsantre toz markasidir.
bununla hazırlanan karışımda öncelikle ve çok yoğun olarak şeker hissedilir, çook çook sonra da ufak bir meyve tadı verir. bir litrelik diyor ama siz kanmayın, 21-29 % arası daha fazla su koyun. (bkz: küsuratlı yazayım da salladığım anlaşılmasın)
piyasada satılması yasaklanan toz içecek.
ing : keskin koku , tat.
türkçe: sakın içmeyin mına koyim..
Çat kapı yapcakmış bize bu yaz..

http://www.pazarlamarketi...g-cat-kapi-odul-dagitiyor
bir zamanlar çin'de bir uygarlık.
reklamlarına özenip, hazırladıktan sonra kaşıkla sürahiye vurduğum, "o sürahi kırılırsa ben de senin kafanı kırarım" diyen annemden azar işitmeme sebep olan, toz içecek.
suni meyve suyu markası.
taze ekmekle yapılan sandviçin yanında olmazsa olmazdır.
evveliyatının bayağı eski olduğu keşfedilen içecek tozu. nitekim, 1977 yapımı aranan hedef filminde bir sahnede fransa'daki bir şehir manzarasında kocaman bir "tang" reklam tabelası müşahade etmek mümkündür.
yeni bir reklamla karşımıza çıkmazsa türkiye piyasasından silinmesi olası olan toz içeçek.
çok güzel ateri oyunudur.
nedense artık eskisi kadar içilmiyor.
gece gece aklima gelen, cocuklugumun icecegi. reklamlarlardaki gibi anneye surahiyle bir litre yaptirip, okula gitmeden once hepsini icecegim gunu hayal ederdim. Seftalisi en guzeliydi, market-bakkallarda en cabuk satilan da oydu. yasaklanmis meger. ne guzel icecegimizdin sen tang.
yasaklanmalı kimyasalıdır.
Çocukluğumun yazlarını güzel kılan şeylerden bir tanesiydi.

Tang! Soğuk içiniz...
Çinde ki eski bir hanedanın adıdır onların devrinde çinlilerin kan kokusu burnumuzdan eksik olmamıştır.
içindeki zararlı maddelerden dolayı satışının yasaklandığı, artık göremediğimiz, yaz aylarının serinletici lezzeti.
reklamları kıyaktı. tın tın tın.

http://www.youtube.com/watch?v=FdFkn2C2N5Y
güzeldi ya bu. bazen açar suya katmadan direk ağzıma dökerdim. şu an bile ekşidi ağzım bak sulandı.
aşeriyorum mutlu musunuz.
kimyasal yapay diyerek satilmayan bu toz icecegin yerine gelen diger yapay icecekler kimyasal degil sanirim.
marketlerde tang yerine tuhaf bir serbet tozu satilmaya baslamistir.