entry'ler (72)

israillilerin soyu hazar türklerine mi dayanıyor

musevilik ve islam çok benzerdir bir birine mesela sünnet var domuz eti haram

koşer var haram olmayan gıda anlamı taşır ve her dindar yahudi onu yer gönül rahatlığıyla.

game of thrones te ki cüce

bana göre en iyi karakterdir kendi öldürdüğü babasından sonra ki fakat! onun babasında ki o karizma kimse de yok krallar dahil.

allaha tanrı denmesi sorunsalı

bir kuran ayetin de ben gözlerimle görmüştüm tanrı sözcüğünü ama şimdi illa birileri sorar durur hangi sure de hangi ayette diye unuttum ama gördüm.

angele merkel bunağı

bu kadından bir benmi nefret ediyorum sizden de varmı merak ediyorum kadın bildiğin gıcıklık abidesi.

en iyi iddia oynama taktikleri

benim tanıdıgım birisi var üç maç bulup favori olan 300 yada 500 basıpen garanti yolu bulup çok kara girmeden yine de tutturuyor süreklilik te favoriler her zaman zengin etmese de kazandırıyor.

müslüm babanın en güzel parçası

nasıl yok öyle bir parcası.

müslüm babanın en güzel parçası

müslüm babanin rahmetlinin bana göre ve favorim olan GiTME DiYEMEM parçasıdır.

sözlük yazarlarının itirafları

tanrı ve din konuları kişiden kişiye değişir şu başlık için ile tanri din iman konusu nasil giriyor anlayamiyorum.

rusya ile savaşmaktan korkan insanlar

savaş mavaş cıkmaz ayrıca eger cıksa dahi nato arkamızdadır velev ki cıktı nasıl vatan savunması yapmazsınız dedirten bir olaydır seve seve de yapacaksın herkes gibi vatan giderse herseyin yok olur unutma.

kadınların sekse ihtiyaç duymaması

bir kere tamamen yanlistir bu aciklama kadinlarin bir cogu erkegini elinde tutabilmek icin sex yapar ihtiyac isini geciniz cogu istemiyor yok böyle bir sey senleyken ah uh dediklerine bakmayin efenimm yalan vallahi yalan billa hi yalan.

windows10 güncellemeleri

sürekli veriliyor bu güncellemeler fakat nedendir bilinmez nerdeyse hiç ama hiç ben fark göremiyorum
ayrica cok ove ove bitiremedikleri edge tarayicisi yine yavas chrome göre.

yazar nicklerinden öğrenim durumu tahmini yapmak

peki ben ben ben ben neyim gecen gün hep düsündüm sürekli ben neden bir pilot olamadim lan dedim o rus bu ucagini ben patlatsaydım diye neyse lan seyyar saticilikta birseydir (gulucuk).

görünmemek

tam bana göre bir baslik olup ingilizceden görünmez adamdir lan tamam ya ne uzattin sen he he kafammi iyi acaba dedirten bir entry girdim sanirim.

ben mi annen mi diyen sevgiliye verilecek cevap

anneler kutsaldir malmişsin kizim sen yada malmisin olm sen denecek sözdür kısacasi anne diyoruz beyler bayanlar anne
baba demiyoruz analar baskadır analar kutsaldir gercegi degismeyecek yegane tezdir bana göre hadi olm ötede oyna denilesi sözdür.

cemaat

cemmat bitmistir kismen artik isleri bu saatten sonra cok ama cok zordur kanallari bankalari sirketleri
bünyesin de olan kuruluslari büyük bir darbe almiştir ve bana göre de iyi olmuştur kendileri

yillarca milletten bagis adi altinda ne kampanyalar düzenlediler ne oldu gün geldi çattı kendilerine olan oldu etme bulma dünyası kardeşşşşşşş.

sadece türkiyede görülecek şeyler

günes mesela denizler mesela yaylalar mesela bunlar güzel seylerimiz degerli varliklarimiz

ama sen gel gelelim birde türlü türlü hanzoluklara barzoluklara bunlard ülkemiz de coklar malesef hadi diyelim biz de böyle elin avrupalisin da bile var lan normal de.

iphone ve androidin farklari

mesela android kullanan birisi olarak iki yada üç güne bir cihazinizi kapatip açmazsaniz,
cihaziniz kasma yapar menüye donuste bile cihaz kasar kendiliginden

fakat arkadaşlarimda gördüğüm iphone cihazlar da kasma olmuyor hatta nerdeyse hic olmuyor kac gün kapamasaniz bile

şimdi iphone cihazlari cok pahali olup fakat aldiginiz da tekrar nerdeyse ayn fiyata satabileceginiz cihazlardir.

mitolojiler

eskiden din diye yüzlerce hatta binlerce yıl inanılmıs bir düşüncelerdir.

chat programları mı sözlükler mi daha sosyal

sözlükler bana göre daha sosyal fikir paylaşim yerleridir.

aşk mı seks mi

yok lan daha neler ask ne sex ne lan evlenen çiftler bile ilk geceden iş bitiriyor sex herseyin önündedir ne aşki geçin bu masallari he canim he senide leylekler getir di zaten.