shakhtar donetsk'in 1-1 rövanşını 2-0 la geçeceği maç, fener go to europa league.
fenerin kazandığı maçtır.
Zor maçtır. Topal oynamazsa s.ki tuttuğumuzun resmidir.
shakhtar donetsk'in idman yaparcasına güçsüz rakibini saf dışı bırakacağı maç.
Bu maçı kaybetmeyiz inşallah. Aksi taktirde aldığımız yıldızların fos çıktığı haberlerini medyada duymak istemiyorum.
Bi zahmette turu geçsin canım. Kaliteli kadro.
hükmen 3-0 yeneceğiz.
fenerbahçe aynı anda fernandao, sow, nani ve diego ile çıkarsa turu ilk saniyede bırakmış demektir. lucescu'yu ancak lucescu taktiği ile yenersin, 1 tane atıp kapanacaksın.
anasını siktiğimin kan emicileri.

bi maç d-smartta, bi maç tivibu da, bi maç digitürk de 30 tl karşılığında, olmadı bi maçı da deepwebe verin.

çok mu zor tüm maçları paralı da olsa bir platformda toplamak. durumu olmayan bile bağlatır lan.

ama yoook buldunuz salak milleti sikin anasını.

tez zamanla hepiniz batın inşallah.
zor olacağını bile bile fenerbahçe'nin turu geçmesinden umutlu olduğum karşılaşma, 1 gol bulabilirsek her şey çok güzel olur fakat shaktar gibi bir takımdan kendi evlerinde gol yememek çok zor olacağı için 1-1 skor düşünüyorum. ayrıca maçı 30 tl karşılığında satan yayıncı kuruluşun da allah bin belasını versin.
umarım eler, türkler devam eder yoluna. (beşiktaşlıyım.)
alex teixeira tek başına üst diyorum.
evinde yenemeyen, deplasmanda nasıl yenecek, fener elbette üçlük olacak dediğim maçtır.
Ukraynada maç izlemek 10 tl. Neden sömürüyorsun bizi ? Giderim kahvede izlerim. Esnaf kazansın.
daha önce elemelerde ukrayna takımlarıyla yaptığı 5 maçtan 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet çıkartan temsilcimizin zor da olsa üst tura gideceğine inandığım maçtır. elenirlerse galatasaray kasasına girecek ekstra paradan ziyade ülke puanlarını düşünmek gerektiğine inanıyorum.

sadece yarın akşamlık en büyük fener diyelim. haydi çocuklar!
gönül ister ki fenerbahçe alsın ama pro. bay lucescu o turu yedirmez kadıköylülere.

shaktar istediği skorlar döndü ne yazık ki. luce beşiktaştayken de 0-0 a oynardı deplasmanlarda. 1-0 yenildiğimiz lazıo maçı da öyleydi, ancak lazıo bir gol bulabilmişti ve turun sonunda elenmişi beşiktaş.

shaktar ise çok cabbar bir takım sahada üstün bir futbol oynamıyorlar. ancak kazanan bunlar oluyor. üstelik luce fenerbahe yi izlediğini söylüyor. dersine çalışmış. bakalım neler olacak.
Fenerbahçe adına Çok tehlikeli bir maç. Eğer düzgün bir takım oyunu oynanırsa rahatlıkla geçebileceğimiz maçtır ama takım olamazlarsa çok zor. Başarılar fenerbahçem.
bir galatasaraylı olarak fenerbahçeyi destekleyeceğim maçtır.
iddaa'da h0 oynamayı düşündüğüm maç. Shakhtar kadıköydeki performansı ile bir adım daha önde, benim gözümde en iyi ihtimal gollü beraberlik tabii nani Van persie klasındaki oyuncular bireysel olarak fark yaratmazlarsa.
Gs yı zengin edecek maç.ahah.
Kesinlikle kazanmamız gereken maçtır. ayrıca kazanırsak ilk kez bır Ukrayna takımını yenmıs olacagız. hadı FB göster gücünüü takımısın olandır.
bendeniz pereira nın yerinde olsam yeni transferleri kenarda bekletirdim. çünkü fenerbahçe ye son 10 yılda nobre ve alex harici kolay uyum gösterebilen bir transfer olmadı.

bilic olsaydı 0-0 ın rovanşında da son 15 dakikaya 0-0 girmek isterdi. rakip ister istemez panik yapıcaktır böyle olursa. ayrıa ilk dakikalarda açık oynamak çok riskli. shakhtar bir gol bulursa eğer fenerden önce o maç çekilmez...
lucecu, " fenerbahçe hiç bu kadar güçlü olmamıştı " diye gazı vermiş fener e ahahaha!
fenerbahçemizin yoluna devam edecek skoru alacağı maç. evet.
shakhtar'ın fener'i sağlam bacılayacağı maç.

(bkz: fenerbahçe avrupa kupalarına katılmayı hak etmiyor)
Shakhtar donetsk'e şikebahçe karşısında başarılar dilediğim maç.