bugün

entry'ler (36)

mükemmel iltifat etme yeteneği

türk erkeklerine ufacık da olsa bahşedilmemiştir. çok güzelsinden başka iltifat bilmiyorlar.

12 yaşındaki kızına tecavüz eden adam chp liymiş

chp'li, mhp'li, akp'li, hdp'li hiç farketmez. bunu yapan insan değildir en başta.

evli erkeklerin kadınlara daha çekici gelmesi

doğrusunu söylemek gerekirse kızların yüzde sekseni kaşar ruhlu ve yanında erkek olan hemcinsimize beslediğimiz anlamsız düşmanlıktan inadına inadına erkeğine bakabiliyoruz. ben değil bir arkadaş bu arada.

menemen in kusmuğa benzemesi

nimet bu, böyle iğrenç şeylere benzetmeyin ya. çok severdim ama bir süre yiyemicem sanırım.

her kıza numarasını veren erkek

erkeğin de kaşarının olabildiğini gösterir.

insanlar neden mutsuz

hayatları sadece kendi mutluluklarını düşünerek geçiyor çünkü.

etuuu

eğer evli, nişanlı, sözlü değilse sevgilisi yoksa velhasılı hayatında bir kadın yoksa ciddi manada tanışmak istediğim yazar. sağolsun özel mesaj atılamadığından beni buradan yürümek zorunda bıraktı. yüz verirse koşarım bile ama.ehehehh.

kankayla sevgili olmak

gayet olasıdır. her şeyi paylaşıyorsunuz yani sevgiliden fazla farkı kalmıyor zamanla. bir süre sonra da ikinizden biri aşık olduğunu hissediyor mutlaka. aşktan öte bir tür bağlılık yada işte. tabi kankanızla aynı cinsiyettenseniz pekte hoş karşılanmaz çevreniz tarafından.

duygusuz insan

sokakta gördüğümüz her beş insandan üçü. evde de var bunlardan bir tane ki düşman başına...

hayatınız kitap olsaydı yazarı kim olurdu

devlet bahçeli.

napalım...

çocukken minderlerle ev yapmak

büyük emeklerle yapılan evleri anne bozup bir de güzel azarlardı. yuvamı yıktı daha küçücük yaştayken zalim kadın!

rüyada öldüğünü görmek

sürekli görüyorum kendimi ölürken. ağlayarak kalkıyorum valla psikolojim bozuldu son zamanlarda. bir gün hiç uyanamam diye korkuyorum.

et kokusuna gelen arı

akşamüstü güzel bir mangal sefası yaparken o güzelim etlerin üstünde taciz uçuşları yapıp yemeği zehir eder. hele eşek arısıysa otur da ye bakalım o sofrada. bi köşeye onlar için az birşey koysak oturup yemezler ama. tek niyetleri rahatınızı kaçırmak. pis arılar!

kanada kadın futbol takımı

çok erkeksi görünüyorlar. kadın dediğin az alımlı çalımlı olur. tabi çalım var bunlarda. futbolcular nede olsa...

la diyen kız

'yavrum sen angaranın neresindensin?' diye sorulur.

türkiye

dışarıdan bakan biri için güzel bir ülke olabilir bence. ziyarete gelinecek ama uzun süre kalınmayacak ülkedir benim gözümde de. gel, gez, gör, dön yanicim.

buluşulan en çirkin kız

üzülmemesi gereken kızdır. elbet bir gün sizi de güzel bulanlar olur. hiç demezler ama çoğu erkek için ben olabilirim bu kız. ya fazla yakışıklı erkeklere gönlüm kayıyor ya da gerçekten çirkinim. bilmiyorum.

mr robot

methini yakın çevremden fazlasıyla duyduğum ama bir türlü başlayamadığım dizi. game of thronesun yokluğunda seve seve izlerim sanırım.

fernando muslera vs volkan demirel

futbolculuklarını pek bilmiyorum ama volkan yakışıklı adam. muslera da sevimli denilebilir. volkanın alacağı versustur ama karısı da çok güzel zaten.

vaudeville for vendetta

namını en çok duyduğum yazarlardan biri. birkaç yazısını okuma fırsatı buldum; sahiden de çok iyi yazıyormuş. büyük kayıp sözlük için. şimdi nerededir kim bilir. gelirse bir selamını isterim.