bugün

ikisi de iyi kalecidir.
ikisi de iyi kalecidir lazio ve uruguay milli takımında oynadığı için muslera biraz daha tanınmaktadır
volkan demirel sürekli boşa çıkar; muslera inşallah boşa çıkmaz.
Farkli liglerin kalecisi olacaklardir. Kulvarlari farkli oldugu icin kiyaslanmalari dogru degildir.
iç ses: muslera takımımın kalecisidir iyidir hoştur ama uruguaylıdır. volkan ezeli rakibin başarılı kalecisidir, bizden biridir bu vatanın evladıdır.
cevap veriyorum volkan demirel.
muslera'yı kaç defa izlediniz diye sorarlar hadi italya'da 3 maç milli takımda 4 maç en babayım diyen adam 7 maçını izlemiştirki hiç kimse özel olarak bir maçta kaleciyi takip etmez. muslera gelecek kendini ispatlayacak, volkan demirel 10 üzerinden 9 luk kalecidir muslera'ya sonra bakacaz.
muslera' yı bilmem ama volkan' ın iyi kaleci olduğu su götürmez bir gerçektir.
amk fotospor gazetesi tadında adamlar, muslera kim lan muslera kim geçen yıl lazio'yu ligden kopartan adam selçuk şahin'le tanışsın derim, volkan'la kıyaslanacak çok az kaleci var son 2 yıldır avrupa'nın en formda kalecisi.
ikisi de hatalı gol yer.

Volkan 3 senede 1 kez hatalı gol yer.

Muslera geldiği ilk gün.
volkan her maç bacak arası gol yer,

muslera 3 senede 1 kez.
volkan demirel sakalı ile milleti korkutur, tipsizdir.
muslera ise babyface'iyle insanın kanını ısıtır.
muslera bir ara dünyanın en iyi on kalecisi içindeydi.

edit: eksileyen arkadaşlarımıza kanıt niteliğinde.

http://tr.wikipedia.org/w...En_%C4%B0yi_Kalecisi#2011
birisi 2010 yılı dünya sıralamasında 7.cidir, diğeri götüyle top tutarken melo'nun sikinden gol yeyip göt olur.
volkan sadakati sayesinde zaten bir adım önde olduğu rekabette; hırsı,yeteneği ve türk oluşu sayesinde kesinlikle üstünlük sağlayacaktır.
ikiside iyi kalecidir. volkan adamdır iridir , güçlüdür ve adamı korkutur. Muslera ise babyface'iyle gay lerin kanını ısıtır.
rakip takımın futbolcusunu; volkan yakalarsa ziker, muslera yakalarsa öper, koklar. bunun dışında ikiside iyi kalecidir.
biri dünyanın en iyi 6. kalecisi seçilmiştir.

http://www.habervitrini.c...ecisi_secildi-579592.html

edit;zoruna mı gitti?
cenk gönen ikisine de basar geçer.
nestor fernando muslera micol > tolga zengin = onur kıvrak > volkan demirel
muslera'ın açık ara önde olduğu kıyaslamadır.
fernando muslera 2009 yılında dünyanın en iyi 9. kalecisi, 2011 yılında dünyanın en iyi 6. kalecisi, an itibariyle lig'de en az gol yiyen kaleci ünvanına sahiptir, volkan demirel'den daha gençtir.

tüm dünyanın kabul ettiğini şimdi gel bizim çubuklulara anlat.

bak rakamlarla konuşuyorum götümden uydurmuyorum. sen de bir şey savunacaksan o'na göre savun görelim. yani somut gerçekler koy öyle konuşalım.
musleranın herşekilde "2 puan"'nı alacağı karşılaştırma. kısacası "yapma volkan!"*
ikisi de gol atamamıştır hala.
biri milli takımda penaltı kullanarak takımını ipten alır, diğer ise en kritik anda rakibini yere sererek takımını zorda bırakın. hangisi seçim sizin.
volkan demirel in adamlık ve spor ahlakı konusunda sınıfı geçemediği karşılaştırmadır.
götüyle top tutar futbolcu kovalar vs vs.