bugün

pestenkerani ve zorlama yorumlarla ortaya atılan bir iddia.
(bkz: citation needed)
(bkz: Ensar vakfı)
inşaat işçisi olan sahıştır, facebook olması ve içkili resimler paylaşması ilginçtir. bunu söyleyen yazardan link beklenmektedir.
olmayan beyin mor hücreleri tecavüze uğramış kişilik başlığı.
Membiç'te tecavüze uğrayan ampulik kesimin şuurunu iyice yitirdiğinin ispatı bir yalan.

Yahu dedesi ebesini 15 yaşında iken bir koyun karşılığı satın almış tiplersiniz. Algı sizin neyinize yha ?
http://vignette4.wikia.no.../latest?cb=20120102043236

çomarlar temsili. her yere yazıyoruz kutuplaştık diye eksiliyorlar ancak tecavüz gibi iğrenç bir olayda bile tepkileri " ehehehe cehapeliymiş bizden değilmiş oğlummm" şeklinde..
ulan herifler resmen tecavüz eden chpli imiş diye göbek atacaklar. kimsenin umrunda değil şu küçük kız.
Allah topunuzun belasını versin.
chp li olunca tukaka akpli olunca * bi kereden bişe olmaz. bu amınakoduum sübyancılarının siyasi görüşleri ne ara önemli oldu amk. sübyancı bir orospu çocuğu işte amk. sorumluları, saklayanları, yardım edenleri dalan kpmple hapse at, hadım et, idam et amk geç. ne işin var gerisiyle. yok şu görüş falan.
ensar vakfı olayını savunanlar chp'ye oy vermiş bir kişinin yaptığı şerefsizliği chp'ye yıkıyor. Sanki chp bu adamı korudu, kolladı.
(bkz: duyan altı okla tecavüz etmiş zanneder)
tecavüzün dini dili ırkı yoktur ama akpartili yada dindar birisi olsaydı başlık şuan üçüncü dünya savaşı simülasyonu.
bu olayın üstüne ensar vakfını hatırlatmak, orospu çocuğuyum demenin farklı bir yoludur bence. zaten tecavüze uğrayan küçük kızımızın yada allahın belası vakıfta yaşananlara maruz kalan çocukların ne yaşadığının ne hissettiğinin hiç bir önemi yok bu tiplerde. her konuda bir kıyas, bir eşitleme ve bir normalleştirme çabası var. aynaya baktığında yüzünü görebiliyor mu çok merak ediyorum.
tecavüze ses çıkarmak için chpli birinin tecavüz olayını gerçekleştirmesini bekleyen yazar beyanı. Bir kereden birşey olmaz deyip savunduğunuz tecavüzcü yuvasını ne ara unuttunuz.

(bkz: ensar vakfı)
Geri kafalılığın tavan yaptığı bir ülkede yaşanabilecek olaylardır. Lan beyninizi kullanın azcık ortada bir tecavüz var yok chp yok bilmem ne. Fark edermi sizce adamın hangi partili olduğu çocuğun hayatı kaymış, Millet partisinin derdinde. Verin şuna ömür boyu hapis cezası olsun bitsin.
ne kadar da salakça bir başlık.. arkadaş siz gerizekalı mısınız.. ortada bir ufacık bir çocuğa tecavüz vakkası var siz oturmuşsunuz ""zaten böyle iğrenç bir şeyi anca bu zihniyetin insanı yapar"" diyorsunuz.. bir tecavüz olayı olsun da yapan chp li olsun diye laf sokmak için fırsat kolluyorsunuz.. ister chp olsun ister mhp olsun ister akp ne fark eder hayvan yine hayvandır..
böyle bir olaydan da siyasi olgu çıkarıyorsanız sizin ben zihniyetinizin içine edeyim.
ulan nasıl insanlar oldunuz.
ortada kızına tecavüz eden şerefsiz var
siz hangi partili derdindesiniz.
Akpartililer olarak derin bir oh çekebiliriz dedirten sevindirici haber. Çok acayip mutlu oldum bak.
Herşey bitti, 12 yaşındaki bir masum yavrunun istismar edilmesi üstelik biyolojik babası tarafından istismar edilmesi bitti tek derdimiz o namussuzun siyasi görüşü oldu dimi.
Valla çok sevindirik olduk. (bkz: Öyleyse tamam)
Chpli oldugunu nasil anladin amina koydugum? Haberde chpli ya da facebook paylasimlarina yer verilmemis, atacagin yalani da sana insan diyeni de seni dogurani da cumle alem siksin. Adi iftiraci pic kurusu.
12 yaşında tecavüze uğramış bir kızın üstünden bile siyaset tartışması yapıyorsunuz. Üstte de denildiği gibi; pisliğin dini, dili, ırkı olmaz. Siyasi görüşlerinizi başka yerlere saklayın lütfen.
pek de önemi olmayan bir durumdur. zira özgecan'ın katilleri ülkücü, ülkede darbe yapanlar sözde türk, fetullah gülen'e tapanlar da müslüman... yani her ideolojinin, her mezhebin, her siyasi partinin iğrenç insanları mevcut. direkt olarak kişiyi değerlendirmek, kişiyi yargılamak ve lanetlemek en hayırlısı olacaktır.
chp'li, mhp'li, akp'li, hdp'li hiç farketmez. bunu yapan insan değildir en başta.
Ben haber linkinde adamın sosyal medya hesabını ve Atatürk hayranlığını göremedim. Kanıt sunmadan böyle bir entry girmek düzenbazlık değil midir? Hemen bir egeli chpli gavat üçgeni kurma çalışmalarına girmişsiniz. Osman Yozgat mahallesinde devlet eliyle doğudan getirilmiş kürt asıllı vatandaşlarımız oturur. Devlet eliyle diyorum çünkü devlet de sizler gibi egeli, öyleyse gavur denklemi kurmuş, kuruyor. Tecavüz kötüdür evet ırk önemli değildir ama iki de bir egeli diyip durmayın. Egeli değil çünkü.