bugün

habertürk kanalında bir tartışma programıdır. tarih itibariyla rasim ozan, ayşe hür, yiğit bulut ve ümit zileli nin katıldığı rasim ozan ve ayşe hür tarafından ağız dalaşına sokak tartışmasına çevrilen program.
(bkz: kimden ötürü)
(bkz: senden oturu mu benden oturu mu)
ali kırca'nın atv'deyken sunduğu üniversite öğrencileri arası münazara programıydı. perşembe günleri siyaset meydanı'yla dönüşümlü yayınlanırdı: bir hafta siyaset meydanı, bir hafta kim haklı...
çocukken oyunlarda falan birisi mızıkçılık yaptığında ve bunu inkar ettiğinde yada aralarında çıkan bir anlaşmazlıktan dolayı akılları sıra haklı olanı bulabilmek için 2 olay kahramanınıın 'kiiiimm haaaaklııı' diyerek ellerini üst üste koyup, ta ki o kiiiim haaaaklı cümlesi bitene kadar sürdürdükleri haklı belirleme yöntemi. ve sonunda kiiiim haaaklıı böğürtüsü bittiğinde, kimin avuç içi açık bir şekilde denk geldiyse o kişi haklı olur.
dünden beri bir video aldı başını gitti.

Bir öğretim üyesinin trafik polisleri ceza kesince histerik bağırışlarını izledik. sonrasında da öğrencisi sözde kendisiyle telefonda konuşmuş ve ekşide yazı yazmış ben de bu konu hakkında kendi düşüncelerimi beyan ettim aşağıda sizce kim haklı?

bakın bu kadını haklı çıkarırlar demedi demeyin.

sözde kadının bir öğrencisi açıklama yapmış ve bu kadınla konuştuğunu söylemiş ve kadının buna ifade tutanağı gibi açıklama yapmış bakın o açıklamada yazılan öyle ince noktalar var ki bunu bırakın bir öğretmeni avukat savcı hakim bile normal birebir konuşma esnasında mümkün değil söylemez. bu öğrencisinin yazdığı kadının avukatıyla beraber verdiği ifadedir bu nettir mal değiliz arkadaşlar biz. ayrıca deniyor ki ehliyetim vardı kırıktı polisler aldı ehliyetsizlikten işlem yaptı beni telefona çektiklerini görünce bağırmaya başladım falan külliyen yalan bu kısım kadının ehliyeti olabilir ama yanında yok olma ihtimali yüksek bu sebepten polis işlem yapar ayrıca videodan da belli eğer kesme kırpma vs. oynama yoksa kadın bağırmaya başladıktan sonra videoya çekim yapmaya başlıyo polis. yoksa normal bir tartışma bile olsa videoya çekmez kimse. o öğrencisinin yaptığı sözüm ona açıklamadaki tek doğru yer toplantıya gidiyorum kısmı bana göre.

her ne olursa olsa sinirine hakim olamayan öğretmen olmamalı derste öğrenciler istediklerini yapmayınca sözünü dinlemeyince markette istediği çikolata alınmayan çocuk gibi anıracak mı.

şimdi bazı hümanist kimseler sosyal medyada paylaşım yapmaya başlamışlar kadın rencide oldu vs diye. bak kardeşim eğer haklıysan anında gider polisten şikayetçi olursun (bir sürü orospu çocuğu haksız olsalar bile sadece polisler uğraşsın diye şikayetçi oluyor.) aradan 1 ay geçmiş sen şimdi şikayetçi oluyorsun bu da rencide olduğu içinmiş eğer seni o sinir krizi noktasına getiren bir olayda haklıysan gider anında şikayetçi olursun ehliyetim vardı kırıktı aldılar yok ettiler dersin. ama dediğim gibi bu avukatla uydurulmuş bir hikaye gibi geliyor bana.
Asıl soru şu kim haksız?
güncel Önemli Başlıklar