bugün

entry'ler (52)

sözlük yazarlarının istekleri

Mutlu olmak...

sözlük yazarlarının itirafları

Cok sevdım sozluk ve sevıldıgımı sandım.. Ama yanıldım bazen hayatta butun soylenen sozler koca bır yalan olabılıyor. Artık gozyası dokmuyorum cunku o bunu haketmıyor.

çocukken yapılan salaklıklar

Ayağımdaki terligi çıkarıp yola koyardım, üstünden araba geçince de acayip mutlu olurdum. Nedendir bilinmez. Çocukluk işte.

gecenin şarkısı

Erkin koray_ sevince.

tek kelime ile öğrenciliği anlatmak

Sıkıntı.

ben bu yazıyı sana yazdım

Iyi ki varsın, iyi ki benimlesin. Seni çok seviyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

Gözüm ondan başka kimseyi görmüyor. Çok seviyorum çok.

senin yüzünden

Güzel bir feridun düzağaç şarkısı.

yazarların söyledikleri en son cümle

Yok birşey dedim ya.

sözlük yazarlarının şu an merak ettikleri

Sevgilim niye mesaj atmıyor?

sözlük yazarlarının ruh halleri

Bayramda giyecek yeni kıyafeti ve ayakkabısı olmayan küçük bir kız kadar üzgünüm.

ben bu yazıyı sana yazdım

Keske benim seni sevdiğim kadar sevebilseydin beni. Keske boş yere umutlandırmasaydın. Noldu bak amacına ulaşamadın. Hala çok seviyorum seni. Ve bunu da korkmadan, çekinmeden, gururla söylüyorum.

halk tv

Tayyip erdoğan' ı karşılamaya gidenleri de canlı yayında göstererek halkın kanalı olduğunu ispat eden kanaldır.

türkiye a milli futbol takımı

Maçları artık izlenmeyecek kadar sıkıcı hale gelen takımdır.

erman kılıç ın galatasaray a transferi

Ne gerek vardi şimdi dediğim transferdir. Olan oldu, inşallah takıma fayda sağlar demekten başka yapacak birşey yok.

anıtkabir i de yıkarız elhamdülillah

Asıl amaçlarını açıkça gözler önüne sermiş bir söylemdir. Bunların derdi zaten Atatürk' le. Ya cemaat evlerinde Atatürk' ten deccal diye söz ediyorlar. Tüm Türkiye arkamızda yakarız yıkarız zannediyorlar ama artık herkesin sabri taştı. Artık bu şekilde rahat rahat konuşabiliyorlarsa vay halimize.

yaran zaytung haberleri

"Trt: Güzel havayı fırsat bilen vatandaşlar, parklara akın etti.":)

cnn türk ntv habertürk

Bir halk tv değillerdir. Ama isin tuhaf yani tüm kanallar günlerce üç maymunu oynadı halde tayyip bey memnun değil. O gece halk tv ve +1 dışında bilgi veren başka kanal yoktu. Tayyip bey çıktı halk tv ye yandaş medya dedi o zaman ntv cnn falan ne oluyo acaba onu bir düşünmek lazım.

sırrı süreyya önder

Benim kendisiyle ilgili düşüncelerimin yanlış olduğunu göstermiş kişi. Kim ne derse desin bu adam o makinanın önüne geçmese bu yıkım yapılmış olacaktı. Sanatçılar bile renklerini olay büyüdükten sonra belli ettiler. Onlarin sayısı da malum. Şov yapan adam bir kere yapar ve çekilir ama bu adam kaç gün ordaydi direnişteydi ve kaç kez biber gazi yedi. Insanları yaftalamak yerine gözümüzü açmayı denesek daha iyi olur bence.

konuştuğum kızla çıktığımı nasıl anlarım

Ufaktan trip atmaya başlamışsa seni sevgilisi olarak görüyordur.