bugün

padişahın emir ve buyruklarını halka duyuran sesi gür ve güzel görevlidir.

-ey ahali, padişahımız dün gece ruhunu şeytana satmıştır. bundan böyle herkes satanist olacaktııır, olmayanlar kazıklara oturtulacaktır.
tacir yardımcılarıdır.
ergenekon sanığıdır.

- bodrumunda el bombaları bulduk
+ o zaman el bombası yoktu ki
- olabilir ama sana gıcık oldum
+ padişahıma söylersem oyar seni
- söyleme o zaman
+ sende msn var mı?
yeni bir yazar. hoşgelmiş.
8. nesil yazar. hoş gelmiş, sefa getirmiş. hayırlı tıraşlar.
#13590730 saf la bu. * öncelikle başlığı açan kişinin dinini sorgulamış -kendince-, daha sonra "rus" , "rum" gibi ihtimaller vermiş vasat insan. ki bu değerlendirmeyi yaparken herhangi bir dine mensup olma zorunluluğu da nerden geliyor anlamadım.
(#13747359) (#13747356) filmin her repliğini sözlükte kullanacak olan yazar. güzel filmdi evet.
nesildaş yazar. hoşgelmiş.
En sevdigim yazar.

--
Via MebApp.com
akıllı uslu, sessiz sakin bir yazar..
(#13986410) Entry'siyle sesli güldüğüm yazardır.
(#14022871) bu entrysinde verdigi, matematige dayanan essiz bilgiler icin kendisine tesekkuru borc biliriz efenim*
(#14098988) güldürmüştür.
iyi bir noktaya değinmiş yazar.
http://www.uludagsozluk.com/e/14209961
(#14298343) sabahin bu saatinde yarmistir efendim.
(#14802274) haklı mıdır? değildir. *
(#15217917)

yok öyle bir dünya demek istedğim yazar.
Önce kötü birşey diyecektim, sonra iyi birşey diyeyim dedim. Sanırım hepimiz gibi oraya buraya savruluyor. Bir kati yargım olamadı sonuçta. izlemeye devam dedim. (bkz: devam efendim).
bu sabah döktüren yazar.
(#18027361) sesli güldüm. *
Eski zamanlarda önemli haberleri ve duyuruları halka bildirmekle görevli kişi. Kısacası Meydanlarda gezerek yüksek sesle insanlara bildiriler yapan kişidir.
bedavaya çalışılabilecek işler başlığına girilmiş işe yarar tek entry'i girmiş yazar.
dünün beğenilen entrylerini okurken denk geldim entrysine. yok yazdığı entry girmemiş tabi beğenilen listesine ama bizim gönlümüzde beğenildi.

güzel insan.

bir zaman sonra gelen edit: (bkz: #18759159) bu da iyi.
iyi bilgiye sahip başarılı yazar.
geldi yine tip..
* *
Anladigim kadariyla mevlana seven bir yazar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar