bugün

entry'ler (8)

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum hiç yalan söyleyemiyorum.ama bu beni çok mutlu ediyor

annelerdeki inanılmaz mantık hatası

Kışın beni sokağa beresiz çıkarmama sebebi olarak "oğlum sen üşüdüğünü bilmezsin" derken kendisinin çorap giymeden evde dolaşması...

kadın

gecede bir kere sevebildiğimiz ama onların bizi bütün gün sevdiği yegane ve ne olursa olsun vazgeçemediğimiz bu yüzden de hep yenik olduğumuz varlık.iri dudaklı olması yangını arttırıcı sebeptir...

a clockwork orange

ilk izlenildiğinde aklını başından alan filmlerden bu filmden sonra guguk kuşu izlenesi filmlerden...

kpss

sorular çalındıysa çalanlar neden 3500 kişide sınırlı kalsın dedirten sınav.bugüne kadar acaba niye böyle bir şey ortaya çıkmadı diye düşündürten sınav.kepazelik parayla pulla sıvanarak saklanmadı 'nın kısaltılması olan sınav...

bekçiler kralı

1979 yapımı Osman F.Seden'in yönettiği yazdığı güldürürken tokat atan film.Kemal Sunal her zamanki gibi mükemmel oynamıştır.

mebs

321.ci dönem askerler gerçekten bunu yapmıştır.yaklaşık 750-800 kişilik kd ler den piyadeler bu rezilliği yaptılar.ve o gün süper bir eğitim olmuştu herkese.hedef küçültme hareketi sürün!!!ne günler be yaw...Allah herkese aklı başında body versin inşaallah...

mebs okulu

321 kd olarak karma bölükte 28 gün acemilikte barış üsteğmenin gülerken aslında ne kadar sevebildiğinin öğrenildiği yer.kendisi de asteğmenlikten askeriye de kalmayı seçmiş güzide insandır.seviyoruz hala kendisini...