bugün

portekizce bir kelime olup türkçe anlamı iki sayısı demektir.
ankarada kumrular caddesinde çok hoş dönerler yapan mekan.
karnınız açsa ve hızlı bir şekilde def etmek istiyorsanız. über hızlı bir dürümcüdür. parayı verin, fişi verin 7-8 saniye içinde hazır.
ankara'da kumrularda bulunan mekan. kol gibi bir hesabın girmesini istemiyorsanız gidin. lezzeti de fena değildir. do(döner)is(iskenderun).
kızılay'ın ara sokaklarında olan şubesi bir garip olan dönerci bozması mekandır. herkes kendi halinde takılıyor, içerde dönen olayı bir türlü anlamadım. hem ucuz hem lezzetli diyebiliriz. dürümün içine boca edilen sos bir başka güzel. tavuğu, eh. masalardaki biber turşusu adamın gözünden yaş getirir, benden uyarması.

ayrıca bahsettiğim şubenin alt katındaki lavabolarına gittiğimde bay ve bayanlara ayrılan tuvaletlerin ayrılma şeklinin karizma seviyesi karşısında ağzım açık kaldı, dumur oldum, sağlam siktir çektim. yok böyle bir şey, inanın yok. leman kültür'e gidip "ahahaha, ay gülerim" tepkisi verilen aşırı cıvık illüstrasyonlara bayılan tiki gençlerimiz, bir de dois'in lavabosunun ayrılma şeklini görmeli. ipucu vermeyeceğim, iyisi mi siz gidin görün. *

edit: sağolsun ankaralı arkadaşlar uyardı, bahsettiğim şubenin mahali kumrular imiş. ankara cahili olduğum bir kez daha belli oldu. *
portekizce iki.
Cebecide öğrenci usulü tavuk dönerci.
geçen gün gidince iki sene önceki entrymi bana yedirmiş olan yer ulan bildiğin önceki günden kalmıştı tavuk döner.öğrenciyiz diye bu kadar da olmamalı.bence utanmalılar.
not:kumrular şubesi
fransızca'da devoir yardımcı fiilinin je ve tu öznelerine göre çekimlenmiş hali.
ingilizce'deki karşılığı should, türkçe'deki -meli, -malı.

dönerci olanı kötü. rıhtım varken bahsi açılmaz.
dürümün arasında bol protein vardır.

yeşil, kahverengi, siyah

her renk var.

mukoza, saç, kıl, salyangoz falan yok ama kesin.

saygılar sunuyorum azizim...
Ankarada çok fazla şubesi olan dönerci.

Bu aksam gittim döner yemeye. Hayatımda yediğim en igrenc dönerdi diyebilirim.

Bildigin yarım tost ekmeği kupkuru. Arasına marul koymuşlar tavuk döner koymuşlar getirmişler. E abi ketçap Yok mu dedim ketçap sıktılar.

Abi döner lan bu. Sen nasıl bunu evde hazırlanmış ekmek arası marul domates gibi yaparsın.

insan o kuru ekmeği bi isitir. Varsa araya yağ falan birşey döker ekmek biraz ıslanır. Kupkuru ekmek yedim bildigin. Hayatımda ilk kez dışarıda yediğim yemeği de yarım bıraktım yiyemedim zaten.

Doner ayran 7 TL olup bu kadar kötü olduğuna inan'ın ben de çok şaşırdım.

Hangi şube diye sorarsanız Kızılay da Çankaya belediyesinin arkasında bi cadde üstünde hemen. Yabancıyım Ankara'ya o yüzden bilmiyorum cadde adini.

Benim yediğim en igrenc hazır yiyecek ve döner olarak hafızamda yer etti. Giderken bi daha düşünün derim. Baydoner e falan gidin parası iyidir ama en azından biraz daha nesih bir ortam ve servisi iyi. Ya da klasik ama aspava ya gidin abi. Ama böyle hatalar yapmayın.
bolu'da da şubesi olan bir dönerci.
güncel Önemli Başlıklar