bugün

entry'ler (18)

nihrir

https://www.nihrir.com/ adlı site. Ara sıra girip faydalanırım.

akbankın 20 lira nakit avansa 10 lira geçirmesi

Daha çok soyuluruz. Burda karı kız olursa ilgi görür bu tür hak aramalar kaale alınmaz. Kazığı yemenle kalırsın. Bu duruma ses çıkartacak birlik olacak birini burada nah görürsün.

yerli otomobil veo

barıs hemen şimdi, nick'li arkadaş. 30 saniyemi çaldın. Yemin ediyorum tahammülümün olmadığı tek prototip!!! entel havası verendir.

yerli otomobil veo

Tasarım başvurusu yapıldı piyasaya çıkmadı panaromik tavan gibi detaylar zaman içinde eklenir zaten. Bence çok güzel bir tasarım.

borderline

Sınırda kişilik bozukluğu. En ağır kişilik bozukluklarından bir tanesi. intihara çok yatkındırlar maalesef. Duygular uç noktadadır. Bir anda farklı bir duyguya bürünebilirler. iki yıl çalıştım bu kişiliklerle. insanı çok yıpratırlar Maalesef

kilo verme taktikleri

Organik beslenmek ve biraz hareket yeterli.

kilo verme taktikleri

Sadece yemeyin... Her şeyden azıcık tüketin

dukan diyeti sayesinde 15 kilo verdim

Dukan ve Paleo önerilebilir diyet türleridir.

kediciksiz adnan hoca

Motorsuz araba gibi, kaşarsız tost gibi bir tarafı eksik.

misvak mizah dergisinin kemaller alemi çalışması

Yerinde bir cevap olmuş. Kemal efendi mizah ve hakareti karıştırmasın. Saygı bu ülkede herkese lazım.

ama iyi kürtler de var

Hemde çok iyi kürtler var. Her toplumun kötüleri vardır.

boşanma davalarının artış nedenleri

Kültür yozlaşması. Evlilik müessesesinin zedeleyen, kendini elit zanneden magazin mallarının yüzünden

sevgilinin elini tutacakmış gibi yapıp eli çekmek

O duyguyu yaşamak gerek. Kıymet bilirsin. O duygular öldü be

kemal kılıçdaroğlu

Her seçimi kazanan efsane lider. Başarı abidesi

fenerbahçe nin artık tek büyük olması

Bu duruma aday takımdır. iddia ediyorum 3 yıl sonra aradaki fark artacaktır.

emre belözoğlu nun modric den iyi oyuncu olması

Sakatlık problemi olmasa Emre dünyada gelmiş geçmiş 8 numara tabirine uygun ilk 10 oyuncu arasındadır.

fenerbahçe den 90 dakikada 6 tane yiyen takım

Galatasaydan 90 dakikada 7 gol yediğine dair resmi bir kanıt var mı ya? Biri televizyon yokken basmış propagandayı. Sonra baltacı katherina olayına dönmüş

tarkan filmindeki ahtapot

Çok gerilmiştim o sahnede. Çocuk aklı işte... o ahtapotun gerçekliğine aldanıp hayret ediyordum filmlere