bugün

nick ve başlık uyumu olayı açıklamış zaten, dedirten beyan.
Ben evlenirdim.
bakir değilseniz normal olan durum. hayır sen birinin üstüne çıkmışsın onun üstüne çıkmış biri diye mi terkediceksin.

ayrıca bunu yapan insanlar evliliğin sadece sex için olduğunu sanan insanlardır. bir hayatını geçireceğin kişinin kişilik özellikleri yerine ona mı bakarsın cidden. sonra neden boşanmalar var.
evlenmeye ne gerek var ki , birlikte yaşa bitsin gitsin dedirtir.Bizim ülkemizde öyle tabular var ki bunlar hep insanların ekonomisini sarsıyor ve elindeki 3 kuruş parayı alıp borçlandırıyor.Birlikte yaşasa ne olacak ev düzülmeyecek,gereksiz düğün masrafları yapılmayacak, hatta belli yerlerde başlık parası bile verilmeyecek.
ikinci el arabayla ikinci el karıya binmem.
Evlenirim ama bizim ülkede resmi nikah kıyamam.
Namus bacak arasında degildir namus ahlaktır.belki tecavuze ugradi belki evlilip yaptı şiddetli geçimsizlikten bosandı bos konusmayalım.
benden önce böyleydi şimdi değişti gibi cümleler tamamen yalandır. zira can çıkar huy çıkmaz.
daha evvel yazılmamış ilk ben yazayım bari (bkz: amına bile korum)
(bkz: benim evleneceğim kızın annesi bile bakire olmalı)
--spoiler--
evlendi
--spoiler--
Şimdi kimse gelip "namus kafadadır" demesin. Ben rahat edemem ki o kızın bakire olmadığını öğrendiğimde.

Bakirelik ve bakirlik, hayatını beraber harcayacağınız o özel kişiye sizden bir hediye olmalı.
(bkz: anal seks)
(bkz: oral seks)
(bkz: handjop)
Tehlikenin farkında mısınız?
peki kızın bakire olmasını istiyorsunuz da ya biz erkekler olarak ne kadar bakiriz.hadi bi kızın baska biriyle yatması ile cok buyuk riski goze alır ya biz erkekler.(ucuk cıktı dudagımda askım)^^
Tövbe etmişse, zorla olmuşsa, bir kaza sonucu olmuşsa..
evlenince o evlilik cüzdanı ile kadının vajinasinin tapusunu aldığını zanneden zihniyet. zaten kadın vajinanın yanında eşantiyon olarak geliyor size göre. tabikide size göre birinci el olmak zorunda. sıfır istersiniz sizin evlenmekteki amaciniz nedir? hayati paylaşmak değil de sadece düzenli bir sex hayatimidir? kadın eşya olduğu için onun iki bacağının arasindaki nin kullanılıp kullanilmadigina bakarsınız pazardan hayvan seçer gibi.
türkiye'de sorulmaması gereken soru. geneleve gidip aşık olan insanlar var bu ülkede. daha doğrusu aşık olduğunu sanan. genelevde çalışan bir kadına aşık olunmaz mı? olunur. konu nereye geldi lan? *
kadını dişi olarak değil de kişi olarak gören bir toplum olsak sorulamayacak kadar saçma bir sorudur.
bakire veya değil evlilik, 2 insanın hayatlarını çıkmaz bir yola sokmasıdır. gerek var mı ?
asıl sorulacak soru şu bakir erkek varmıdır.^^
tabiki evlenirim.. bedeni değil ruhu bakire olacak bayanın insanın her neyse.. geneleve düşse kurtarırım gibi seveceksin.. öyle evleneceksin.. yoksa sonun hüsran..
ne fark eder?

peki sen bakire olduğu halde güvenebileceğin hatun bulabileceğine mi inanıyorsun abidin? bana mutluluğun resmini çizme illaki vardır sen bana dürüstlüğün resmini çizebilir misin?
(bkz: Evet)
Bakire olmayanlarin yüzde kaçı kazara olmuş veya tecavüze uğramış? Tabiki kazara vs olduysa önemli degil. önemli olan o kız daha önce bu tarz olayların içinde olmuş mu? erkeklere itici gelen o bacak arasindaki zarın yırtılma durumu degil! O kızın biriyle böyle münasebetlerde bulunması.
Ya efenim bakire ama arkadan veriyo saxo bilmem ne. Aq bakire ama bunlari yapıyorsa kızı kabul ederiz mi dedik? Bunlarin kıyısından köşesinden geçmemiş tonlarca kız var. Günümüzde boyle kız bulmak zor söylemi tamamen palavra.net.
Son olarak bu noktada adil olmak lazım
Erkek bakire kız istiyorsa kendisi de yapmamalı.
Kız buldu da bakiresi kaldı.