bugün

entry'ler (94)

prezi

iyidir hoştur fakat photoshop + power point'i profesyonel kullanan biri (mesela ben) preziyle hazırlanmış bir sunumu alt edebilir. Tecrübeyle sabittir.

bilgisayar sorunları

Bu sorunlara sebep bir arkadaşın flaş belleği ya da bilgisayarınızı kullanması ise conta sıyrılacak şeydir. He bir de verirsin bilgisayarı sonra alırsın bok gibi olmuş üstü yağlanmış falan tam cinnete gelirsin. Bir de bilgisayarı kullanan yanında enter tuşuna vites atar gibi sert bastıktan sonra elini çekip bir garip hallenmesi falan varsa tam sıçılan durum. Bu sebepten bilgisayarımı vermem kimseye internette gezerken de ota boka tıklayanlar oluyor sonra spam topla anasını satim. Öğrenin la şu işi her el imleci çıkan yere tıklamayın olm oraya çarpıyı koyuyorlar kapat yazıyorlar yemeyin artık.

her erkeğin yapması gereken şeyler

Dişlerini fırçalaması, camiye temiz çorapla gitmesi, fazla kasılmaması, bilmiyorsa bilmiyorum diyebilmesi, nazik olması, temiz olması, merhametli olması vs. Yani her erkek Hz. Muhammed'in ahlakını ve davranışlarını (s.a.v) örnek alsa iyi olur.

insan olmak

Herkese nasip olmayan şey.

sözlük yazarlarının yakışıklılık derecesi

Yakışıklılık ya da güzellik yüzdeki ve vücuttaki altın orana göre beynimizin algıladığı oranlardır. Yani çok şükür altın oranım yerinde çok tatlışım.

şimdi olsa iyi olurdu denilen şeyler

Etni-ka dinlemek. Dur açayım lan çok zor sanki. Aha açtım iyi oldu.

erkan oğur

Eserleriyle büyüdüğüm hemşehrim. Curasını, perdesiz gitarını sevdiğim samimi pamuk adam.

türklerin üstün ırk olduğu gerçeği

üstünlük takvayladır mübarek.

erkeklere en çok yakışan şeyler

sigara içmemesi.

türkiye de açılacak sperm bankasına isim önerileri

"Hayvan gibi şiyapiyosunuz ya".

hamza hamzaoğlu

Gendinin oğludur.

bağırtmalık motor almak

Bu iğrenç motor sesiyle çevreye verdiği rahatsızlık ve gürültüye rağmen kendini bir bok sanan bireylerin faaliyeti. Hayır yani bir bmw porsche motor sesi falan duysak neyse iyidir hoştur da bu nedir ya? Keserim ulan bu motorcuları.

bağırtmalık motor almak

Bu iğrenç motor sesiyle çevreye verdiği rahatsızlık ve gürültüye rağmen kendini bir bok sanan bireylerin faaliyeti. Hayır yani bir bmw porsche motor sesi falan duysak neyse iyidir hoştur da bu nedir ya? Keserim ulan bu motorcuları.

yazarların şimdi dinlediği şarkıdan bir cümle

bu ne biçim hikaye böyle hasta mısın nesin bana söyle.

aynadaki yabancının omzuna yaslanıp usulca ağlamak

Beyle bir duygusallık bir vırvırcılık ergenlik tadında bir şeyler.

gecenin şarkısı

https://www.youtube.com/watch?v=2NRb31w0aHE bakın burda ne var.

sigara

Hoş bir şey değil.

sağcıların ekseriyetle gerizekalı olmaları

Felsefesini anlamadıkları dini şarlatanca savunmaları ve sadece müslüman olmakla bir fiyakaya büründüklerini düşündükleri için bu duruma düşerler.

uludağ sözlük

canım istediğinde belki yazdığım bazen sosyal mesajlar verdiğim şey.

cami

Kirli çorapla, ter kokusuyla, soğan sarımsak yeyip ağız kokusuyla gidilmemesi gereken yerdir. "Giderken dişler fırçalansa ya da misvaklansa, az bir hoş koku sürülse ya da temiz giysiler giyilse efendi efendi gidilse fena mı olur kardeşim?" dediğimiz yer.