bugün

girilen entrylerden yakışıklılık ve güzellik derecesinin anlaşılabilecegi bir başlık.
başlıyorum: yolda saat sorsam balici sanıp kaçarlar, bu tipime güneş tersten doğar hatta dünyayı terkedip uranüse doğru yola çıkar. Üzerime güdümlü füze kilitleseler, bana çarpmamak için kendini imha eder.mıknatısın zıt kutbu olsam yinede bana yapışmaz.hamile kadın gündüz vakti beni görse düşük yapar o derece. gece bile değil gündüz vakti ulan bu kadarmı tipsiz olur bir insan ? yakışıklılık sıfırdan büyük bir rakam olarak nitelendirilseydi, ben sayı dogrusuna en uzak negatif tam sayı olurdum. tren olsam öküzler bile bakmaz.kavgaya girsem, tükürük ziyan olmasın diye suratıma bile tükürmezler.rapçi olsam kâle alıp diss bile atmazlar.çürük meyve gibiyim amk,kimse beğenmiyor.karakola düşsem, tipten müebbet yerim.aynaya bakınca johhny deep, dışarı çıkınca ajdar oluyorum.tipsiz olmak yasaklansa, şehirden topla tüfekle kovarlar beni amk.beni görenler 'bu tiple dışarı çıkmaya utanmıyormusun amk' bakışı atıyorlar. ask.fmden 250-260 kişiye fotoğraf sorup tek kişiden geçer not alamamaktır.
söz sizde sayın yazarlar.
suratıma tükürseniz tükürük falso alır bu surata çarpmamak için.
duruşuma tarzan, bakışıma kezban hasta seviyesindedir.
yüzde yetmiş. yüzde otuzunu boydan kaybediyorum mk. 170 boyundayım.
30 derece enlem 60 derece boylam hipotenusumden 57 derece ile pisagor teoremi uygulayabileceginiz bir yakisiklilik derecem var. (bkz: geometrik terimlerin amına koymak)
(bkz: 33 derece)
Sivilceli, kisa boylu, tiknaz ve gozlukluyum. Yetmezmis gibi saclar da seyreliyor ve surekli terleyen nemli bir tenim var.
Ic dunyam cok kabarik ama, o acidan sorun yok gibi.
Taliplerimi beklerim. En son okuma bayraminda bir kadin elini tutmustum.
hepsinin tüm vaktini evinde online oyun oynayarak, sözlükte sosyalleşmeye çalışan, gözlüklü, sivilceli, yağlı suratlı ve apış arası koktuklarına inandığım yazarlardır.
tayyip erdoğan olsam, oy vermezler.
tavuk beni görse yumurtadan kesilir. o derece.
kesinlikle aratmam.
görsel
paran varsa zaten yakışıklısın.
13 santigrat derece.
46 23 doğu paralelleri, 26 45 güney meridyenleri.
10 üzerinden 8.
termometre kırıldı.
10 üzerinden 2.
tren olsam öküzler bile bakmaz.
24 derece hasss altın.

(bkz: bi siktir git çay koy)
sıfır, sıfır, sıfır bu konuda.
Hamile kadınların yanına yaklaşmam yasak, çocuklarını düşürüyorlar korkudan.
arkadaşlar sürekli "sana puanım dohuz kanka" diyollar. o derece yakışıklıyım yani.
altı yıl önce "ayna ayna söyle bana benden daha yakışıklı var mı bu dünyada" diye sordum, hala sayıyor.
Beni gören çocuklar canavar diye bağırıp ağlıyorlar . Linç olcaktim lan kapşonludami giymeyek.
23 derece 27 dakika.