metal müzik dinleyen herkes satanistdir

insanların halen görüşünü açamadığı konunun genellemesidir. başıma çok gelmiştir, örneğin ;

lamb of god - omerta dinliyorum son ses, ve kapıdan anneannem girer ;

- (kopmuş wtfmpt kişisi )
+ şş bak baken bura len.
- hı efendim anneanne.
+ oğlum ne bu müzikler len, git ders çalış bişiler et hadi bakem.
- ya anneanne dinliyorum müzik işte çalışıcam sonra.
+ sen bizim başımıza satanik mi olcan anarşik mi olcan. valla gözlerini oyarım, naha gözü körolasıca.
- of tamam anane ya sen git salona geliyorum ben. kapadım müziğide.

gitar çalıyorsanız da başınıza çok gelir, özellikle heavy, death, trash metal tarzı elektro gitar çalıyorsanız ki bu da başıma çok gelmiştir ;

şu an tam hatırlamamakla birlikte ya enslaved - havenless idi ya da slayer - raining blood du neyse ;

- ( tekrar kopuk şekilde hafiften kafa sallanarak çalınır durumda ) ( ve ne yazık ki gene anneannem çünkü ailem gayet normal karşılıyor müzik tarzımı )

+ ay ay ay kıs baken şunu.
- hıh söyle anneannem noldu ?
+ oğlum ne len bu çok yüksek böle bi de cızırtılı bozuk heralde bi dayına götür bakıvesin.
- yok anane bunun olayı bu zaten böyle distortion halinde çalınıyor bu parçalar.
+ ben bilmem düzgün çal şunu. hem o mistörşın mı listörşın mı neyse kapattır onu da dayına gidince.
- ya of anane ya of ya, tamam.
+ bana bak baken sen zeki müren çalabiliyon mu ?
- artık hiç bişey çalmıyorum anane.
+ tamam oh ne güzel seni bizim ismail bey var onun saz kursuna gönderelim bi kaç türkü neyin ören.
- ?%+&/'
* *
çok önemli dip not * : kafanı da öle sallama bak bizim serpil in oğlu da böle çok sallamış salak oldu böle yapcem derken. *