bugün

aşk ve mavi

Normalde dizi takip etmiyorum.Ama yemek yerken bi kaç kere denk geldim.Yoğun bir şekilde o yörenin kültürünü, otantikliğini, doğasını öne çıkaran sahneleri seviyorum.
Çok bi beklentiyle izlemedim.Oyunculuk konusunda Emrah ı gayet çalışmış ve kendini geliştirmiş buluyorum.Geçmişten de bildiğimiz gibi gayet mimiklerini kullanabilen(özellikle kaşlarını kaldırmasıyla bildiğimiz) bir oyuncu.Ama burada özellikle bu durumu aşmaya çalışır gibi kaşlarının yapısına rağmen.çünkü tipik başrol ağa rolü bunu getektiriyor.sert bakışlı ama insanlıklı.Geçmişinde o dönemin,gençliğinin etkisiyle oyunculuk adına iyi bir izlenim bırakmamış olması şimdi çöpe atalımcılığa kaslı mankenleri oynatalımcılığa başvurulmasını gerektirmiyor.Aksine bir oyuncunun hatta şarkilariyla farkli tarziyla gözümüze çarpan birinin degisimini gostererek ters kose yaptiriyor.
Genelde akıcıydı.Hatta bazı karakterlere oldukça güldüm.Tabiki eksikler cok var.ama ekşide de burda da yine mi emrah ne alaka tarzı yorumlar gorunce yazma geregi hissettim.Bu arada sözlüğe de uğramış oldum.