Adam zaten ezik. Dizi de daha bir ezik. Mavi, şeyinin üzerinde tuz yalatıyor bu güççük emrah a.

Öyyk midem bulandı amk.
mavi baya güzel yanlız. ilk başta tuba büyüküstün'e benzettim ama artık farklı duruyor.
dizideki çocuklar bile sakallı ve kıllıymış gibi geliyor. öyle ağalı, tokatlı, bardak kırmalı bir total izleyici grubu işi.
kendini bir kadına kaptırmış. bi dediğini iki etmeyen. kadının sürekli mızmızlandığı ve izleyiciyi sinir küpü eden. sonucunda aşk yaşanacağı. 2-3 sezon sürecek olan. sonu mutlu mu yoksa hüzünlü mü biteceği belli olmayan klasik bir Türk dizisidir.
Rezillik 5 dk baktım tahaamül edemiyor insan yakında patlar.
Normalde dizi takip etmiyorum.Ama yemek yerken bi kaç kere denk geldim.Yoğun bir şekilde o yörenin kültürünü, otantikliğini, doğasını öne çıkaran sahneleri seviyorum.
Çok bi beklentiyle izlemedim.Oyunculuk konusunda Emrah ı gayet çalışmış ve kendini geliştirmiş buluyorum.Geçmişten de bildiğimiz gibi gayet mimiklerini kullanabilen(özellikle kaşlarını kaldırmasıyla bildiğimiz) bir oyuncu.Ama burada özellikle bu durumu aşmaya çalışır gibi kaşlarının yapısına rağmen.çünkü tipik başrol ağa rolü bunu getektiriyor.sert bakışlı ama insanlıklı.Geçmişinde o dönemin,gençliğinin etkisiyle oyunculuk adına iyi bir izlenim bırakmamış olması şimdi çöpe atalımcılığa kaslı mankenleri oynatalımcılığa başvurulmasını gerektirmiyor.Aksine bir oyuncunun hatta şarkilariyla farkli tarziyla gözümüze çarpan birinin degisimini gostererek ters kose yaptiriyor.
Genelde akıcıydı.Hatta bazı karakterlere oldukça güldüm.Tabiki eksikler cok var.ama ekşide de burda da yine mi emrah ne alaka tarzı yorumlar gorunce yazma geregi hissettim.Bu arada sözlüğe de uğramış oldum.
Doğu ağırlıklı bir dizi şiveye bakılırsa yani kürt. Kürt oynadığı diziler örn (bkz: karagül) (bkz: aşk bir hayal) hep kalitesiz oluyor nedense izleyesim gelmiyor ama ezel öylemi has be has türkmen olan soyu akkoyunlu Türkmenlerine dayanan Kenan imirzalıoğlu reisin dizileri hep tutuyor ve izliyorum.
Dört bucuk saat süren ve tam da hedef kitlesine yakışan bir dizi. Ahlaksızlık, dedikodu, hırsızlık, aldatma, kıskançlık her bok var.
iç Anadoluyu yanlış tanıtan saçma sapan bir dizi.
Ya bırakın bu işleri dedirten küçük emraktan romeomu olur dedirten.
Kocaman diziyi götüren mangal yürekli kadin mavinin annesidir. Adını bilmiyorum fakat her bu diziye rast geldiğimde bu kadın icin izledigim dizidir.kadın baya iyi ,baya manyak.
Kusmaya yardımcı yönüyle faideli bir başka türk dizisi.
ağlamaktan helak oldum

dermişim.

gerçekten izleyen var mı ya la bunu.
istanbul türkçesiyle konuşan ana babanın orta anadolu şivesiyle konuşan çocukları.
son bölümlerde ilk bölümlere göre emrahın erkekleştiği dizi. önüne gelene atarlanıyor.
Fragmanına bile tahhamül edemediğim saçma salak dandik bir dizi.. aşırı derecede şiddet sahneleri içeriyor gelen vuruyor giden vuruyor.. bu diziyi kim izliyorsa zerre beyin yok.
Yayından kalkmasını dört gözle beklediğim dizi.
müthiş bir dizi. eet.
ekranda görmeye tahammül edemediğim ve sonunda final yapacağını öğrendiğim emrah dizisi.
deccal ebu cehil cemal göreçki'nin kanalı atv'nin ebu talip ali göreçki'nin dizisi.
Bir zamanlar annem yüzünden maruz kaldığım oyunculuk yapmayı beceremeyen kişilerle dolu olan saçma aşk dizisi.
kim izler ki şu saçmalığı?
babaannem öyle değil ki.
ismet'in salak gösterildiği komplo dizisi.