bugün

7 aralık 2014 beşiktaş trabzonspor maçı

fenerbahçe bile beşiktaşa karşı 3 defansif orta sahayla oynayıp ortada topu sıkıştırıp kanatlara atılan hızlı toplarla beşiktaşın zayıf olan sağ bek kısmını delmeyi amaç edinmişken bu trabzonun ne yapmak istediğini ben anlamadım arkadaş yani sen kimsin ki beşiktaşa karşı tek defansif orta sahayla oynuyorsun veya oynamaya çalışıyorsun geriye yaslan kapan topu ortada sıkıştır demba ya markaj yap olcayı ve töreyi topla buluşturmasan zaten ikinci yarıda şansında yardımıyla gol atıp maçı 1-0 alırdın bunu bir beşiktaşlı olarak söylüyorum yani yenilsen bile en azından tek farkla yenilirdin aslanlar gibide oyununu oynardın ulan karşında ligin tempo yakaladımı takır takır ofans oynayan hızlı hücüma çıkan en iyi takımı var trabzon bence bu maçta kaybetmeyi haketti galatasaray galibiyeti onları havaya sokmuştu zaten ersun yanalda bu tarz cesur hamleler ve taktiklerle sahaya çıkıyor ama bu beşiktaşın en sevdiği bir taktiktir .beşiktaş oyunu geniş alanda karşılayan sürekli oynamak isteyen takımların belası olup çıkıveriyor buna arsenal ve totenham maçlarıda dahil trabzon ve ersun yanal en baştan hata yaptılar gökhan törenin beceriksizliğinden ,bencilliğinden ve kaleci fatihin gününde olmasından dolayı tarihi bir fark yemekten kurtuldular bence trabzon şanslıydı bugün . nitekim beşiktaşım adına güzel bir maç oldu inş gs galibiyeti gelirse bu takım ligin sonuna kadar zirveyi kolay kolay bırakmaz hele bi şampiyonluğun kokusunu alsınlar yeter ....