entry'ler (94)

12 000 liraya en iyi alınacak araba

fiat albea
2000 model şahin .

sığır sağcıların nato uşaklığı

OLAYLARI DÖNEMiN KONJONKTÜRÜNDEN ELE ALAMAYAN ZAVALLI ESKi SAĞCI YENi SOLCU BiR YAZARIN TANIMLAMASI .
NAPSAYDI AMK TÜRKiYE SOVYETLER BiRLiĞiNE KARŞI SIRF KOMÜNiST OLMADIĞI REJiMi DEĞiŞTiRMEDiĞi iÇiN KIZILORDUYA DOMALSAMIYDI ABD iLE SOVYETLER SiDiK YARIŞI YAPARKEN PiÇ GiBi ARADAMI KALSAYDI . NATO BiZi
TÜRK ASKERiNiN KOREDE SERGiLEDiĞi KAHRAMANCA MÜCADELE SONUCUNDA NATOYA ALMIŞTIR KiMSE KARA KAŞIMIZA KARA GÖZÜMÜZE BAKIPTA DEĞiL .

sığır sağcıların filistin i keşfetmesi

YANLIŞTIR . BiR SAĞCI OLAN ADOLF HiTLER SOLCULARDAN ÖNCE FiLiSTiN MÜFTÜSÜNÜ HUZURUNDA DiNLEMiŞ MiSAFiR ETMiŞ SiYONiST TERÖRÜNDEN DOLAYI ARAPLARIN UĞRADIĞI MAĞDURiYETi iNGiLTERENiN YAPTIĞI PiÇLiĞi DÜNYA KAMUOYUNA AKTARMIŞ VE ARAPLARA DESTEK VERMiŞTiR.

yazarlar ile bilim adamları arasındaki 1 fark

YAZARLAR OTOZBiR ÇEKER
BiLiM ADAMLARI iSE ASiSTANLARIYLA SEViŞiR .

ülkücüler vs ulusalcılar

BiRiSi GEZi PARKINDA APOCULARLA KOL KOLA GiREBiLiR ÖCALAN POSTERiNiN YANINDA ATATÜRK RESMi AÇARAK BENDE SOLCUYUM YAWWW EDEBiYATINDAN GERi KALMAZ .
DiĞERiNiN BULUNDUĞU MEKANLARDA TOPLANTILARDA BÖYLE ABUK SABUK KARAKTERSiZCE SAÇMALIKLAR GÖRMEZSiNiZ .

sığır sağcıların filistin i keşfetmesi

70 LERDE FiLiSTiNiN VE LÜBNANIN TERÖR ÖRGÜTLERiNiN TOPLANDIĞI CiRiT ATTIĞI VE HER TÜRLÜ EĞiTiMi ALDIĞI EL FETiHiN DE BUNLARI DESTEKLEDiĞiNi BiLMEYEN SAF SOLCULARIN SARFETTiĞi CÜMLELERDEN BiR KAÇINI OKUDUNUZ ARKADAŞLAR ŞiMDi DAĞILABiLiRSiNiZ .
KiMDiR BU TERÖR ÖRGÜTLERi . KISACA BiZi iLGiLENDiREN KISMI
EN BÜYÜKLERi BiZiM ÜLKEDEKi KOMÜNiST PiÇLERiNDE PKK DAN ÖNCE EN BÜYÜK GÖT YALAYICISI VE SAKSOCUSU OLDUĞU TÜRK DÜŞMANI ERMENi IRKÇI SOL ÖRGÜTÜ ASALADIR
BU HERiFLER LÜBNAN VE FiLiSTiNDE TOPLANIRLAR EĞiTiM ALIRLAR VE BURADAN DÜNYAYA YAYILIP TÜRKiYENiN YURT DIŞINDAKi DiPLOMATLARINA SALDIRILARDA BULUNURLAR . BURADA DiĞER SOL TERÖR ÖRGÜTLERiYLE VE ORADA EĞiTiM ALAN ÖRGÜTLERLE KAYNAŞIRLAR VE BiRBiRLERiNE GEREKLi ORTAMLARDA DESTEK VERiRLER .
BU OLAY 1985 YILINA KADAR BU ŞEKiLDE DEVAM ETMiŞTiR .
VE EKLEMEKTE FAYDA VAR ASALANIN TÜRKiYEDEKi EYLEMLERiNiN HEMEN HEMEN HEPSiNE iŞTE BU BiZ ZAMANINDA FiLiSTiNE GiTTiK DiYE BiK BiK ÖTEN OROSPU ÇOÇUKLARI BiLFiiL YARDIM VE YATAKLIK ETMiŞ HER TÜRLÜ DESTEĞi VE iMKANI SAĞLAMIŞTIR .
8 VATANDAŞIMIZIN HAYATINI KAYBETTiĞi ANKARA ESENBOĞA HAVA LiMANI KATLiAMINDADA YAKALANAN TERÖRiST LEVON EKMEKCiYAN iTiRAF ETMiŞ VE 17 DEV-SOL MiLiTANI TUTUKLANMIŞTIR .
KISACA KUŞ BAKIŞI 70 LERDE SOLCULARIN FiLiSTiNDE FANFINi FiNFON OYNAMASININ SEBEBi BUDUR .

tuvalet aynasında bakıldığında arkada cin görmek

şizofreni başlangıcıdır .

ak gençlik haftada en az bir tane kitap okumalı

önce ayşegül serisiyle başla sonra çocuk kalbi, jules verne falan ohoooo siktir edin uzun iş size tavsiyem kurtlar vadisi 3950 . bölümden devam edin beyler . haydi gazanız mübarek ola.

20 li yaşlarda olup akp li olmak

40 lı yaşlarda olup akp li olmaktan çok daha vahim bir durumdur. . .

7 aralık 2014 beşiktaş trabzonspor maçı

fenerbahçe bile beşiktaşa karşı 3 defansif orta sahayla oynayıp ortada topu sıkıştırıp kanatlara atılan hızlı toplarla beşiktaşın zayıf olan sağ bek kısmını delmeyi amaç edinmişken bu trabzonun ne yapmak istediğini ben anlamadım arkadaş yani sen kimsin ki beşiktaşa karşı tek defansif orta sahayla oynuyorsun veya oynamaya çalışıyorsun geriye yaslan kapan topu ortada sıkıştır demba ya markaj yap olcayı ve töreyi topla buluşturmasan zaten ikinci yarıda şansında yardımıyla gol atıp maçı 1-0 alırdın bunu bir beşiktaşlı olarak söylüyorum yani yenilsen bile en azından tek farkla yenilirdin aslanlar gibide oyununu oynardın ulan karşında ligin tempo yakaladımı takır takır ofans oynayan hızlı hücüma çıkan en iyi takımı var trabzon bence bu maçta kaybetmeyi haketti galatasaray galibiyeti onları havaya sokmuştu zaten ersun yanalda bu tarz cesur hamleler ve taktiklerle sahaya çıkıyor ama bu beşiktaşın en sevdiği bir taktiktir .beşiktaş oyunu geniş alanda karşılayan sürekli oynamak isteyen takımların belası olup çıkıveriyor buna arsenal ve totenham maçlarıda dahil trabzon ve ersun yanal en baştan hata yaptılar gökhan törenin beceriksizliğinden ,bencilliğinden ve kaleci fatihin gününde olmasından dolayı tarihi bir fark yemekten kurtuldular bence trabzon şanslıydı bugün . nitekim beşiktaşım adına güzel bir maç oldu inş gs galibiyeti gelirse bu takım ligin sonuna kadar zirveyi kolay kolay bırakmaz hele bi şampiyonluğun kokusunu alsınlar yeter ....

mide bulandıran yeni bir gençlik yetişmesi

nasıl mide bulandırıcı bir gençlik yetişiyor lan böyle kusura bakmayın ben olaya genel bakıyorum söylediklerimin şu son yaşanan olaylada alakası çok yok bu olayda kızın suçu yok gibi zaten o yaşta bir kız hisleriyle hareket eder muhakeme yeteneği ve akli melekeleri düşüktür ama kızı biraz twitterdan inceledğimde 18 bin takipçisi var. vay amk dedim bizim mahallenin nüfusu kadar lan .14 yaşında bir kızsın 18 bin takipçiyi sen napacaksın yaw arkadaş benimde ifrit olduğum konu bu bu popüler olma sevdası başladı şu yeni nesil arasında çok boktan sikko birşey birisi fame olmak için götünü yırtar beğen geç , for bilmem ne bıla bıla ,dudak büzüştürüp faceye resim atarlar canon nikon kameralarla amele gibi selfie çekilirler arkadaşlarının resmini atarlar facebooka o benim degerlim herşeyim tarzında cıvık cıvık hareketler amk o kadar zavallı bir nesilki yani o kadar açlarki kendilerine hayran olan birilerini bulmaya takdir kazanmaya . şimdi bu insanlara ne kadar kızsamda küfretsemde aslında bunlarda da kabahat yok bütün suç onlara iyi bir eğitim verememiş öğretmenlerinde anne ve babalarında da aslında. devletin yerinde olsam 17 yaş altı herkesin twitter veya facebook kullanmasını yasaklarım .he yasaklamasam bile giderim ailelere internetin doğru kullanımıyla ilgili yurt genelinde seminerler ve dersler verdirtirim bizim ülkemiz ne yazıkki bu konuda geri amk her konuda olduğu gibi facebooka liselı kızlar diye aratın çıkan sayfalardaki 14 15 yaşındaki kız resimlerine 30 lu 40 lı 50 li yaşlardaki hanzoların nasıl mide bulandırıcı yorumlarda bulunduğunu görün arkadaşlar işkembeden sallamıoruz burda baya bi araştırdım gözlem yaptım gerçekten tehlike git gide büyüyor velhasılıkelam türkiyenin geleceği emin ellerde değildir . umarım ben göt olur çıkarım tek umudum o inş 10 sene sonra göt olurum ama görünen köyde kılavuz istemez hanyy .

seks icra ederken başa gelebilecek en talihsiz şey

osurmak .

new york ta 20000 kilise istanbul da 3000 cami

liseden bozma sınıfın öğretmen kürsünüse mum dik atatürk resmi yerine hz isa ve meryem ana resmi koy al sana kilise amk sebebi budur kilise için ekstra bir mimari bir stil özel bir odaya veya binaya gerek yok ama cami öyle değil . caminin bir mimarisi üslübu var hem new york 18. yüzyılda planlı olarak kurulan bir şehir istanbul ise öylemi miladdan önce istanbulda medeniyet varken new york ormandı

kemalist devrim diye bir şeyin olmaması

adına milli demokratik devrim denilen sözde halk devrimi ama aslında ordu içerisindeki atatürkçü subayların ve devletin içerisindeki önemli kişilerin ortak değerler ve ortak bir paydada bir araya getirilip yapılması istenen hareketler bütünüdür işçi partisi bu konuda halen daha cılız da olsa çalışmalarını ve faaliyetlerini sürdürmektedir aslında kemalizm diye bir ideolojide yoktur ama hadi neyse ...ulu önder atatürkü bir ideoloji ekseninde ortaya atanlar atatürkün halk içindeki itibarına ve atatürkçülük kavramlarınada çok büyük zarar veriyorlar ama farkında bile değiller .kemalizm şu şartlar altında kendini elitist zanneden elitist olma çabaları sarfeden yada muhafazakarlıktan kaçınanların,toplumda belli bir refah seviyesini yakalamış ve rahat yaşamak isteyen bir kitlenin, ve toplum içerisinde geçmişte yaşanan yobaz hadiseler sonucunda içlerindeki mezhepçilik damarı ve mezhep milliyetçiliği kabarmış alevi kesimin ideolojisi olmuştur . he atatürk gibi türk milliyetçisi veya türkçü olursunuz yada atatürk gibi çağdaş demokratik ilimci teknikçi olursunuz ona eyvallah her zaman rehberiniz atatürk olsun ama artık atatürkü kemalizm maskesi altında dar kalıplara sokmaktan vazgeçin ...

üniversiteyi yeni kazanan öğrencilere tavsiyeler

ne bok yerseniz yiyin ama derslerinize sıkı çalışın dostluğunuzunda arkadaşlığınızında lisedeki gibi mahallenizdeki ahbaplarınız gibi olamayacağını kabullenin ona göre fazla insanlara bağlanmayın ilk seneden yani sen benim kankamsın nasıl bana böyle yaparsın ulan tarzında triplere girmeyin üni ortamında arkadaşlıkların büyük bir bölümü yapmacıktır hani maksat muhabbet olsun insanlar bizi yanlış moron tanımasın diye kurulan arkadaşlıklardır zaten sınıfın çoğuylada arkadaş olmanız imkansız genelde 3 veya 4 tane yakın arkadaşınız olacak gerisi selamlaştığın ders muhabbeti konuştuğun iddaa paylaşımlarında bulunduğunuz tipler olacak sınav haftasıda her türlü çıkarın yalakalığın kolpalığın kol gezdiği bir haftadır ona göre kendinize bir rota belirleyin boş işlerle uğraşmayın size faydası olamayacak topluluklardan uzak durun bir üniversite öğrencisi kendi ilkeleri ve karakterine göre hareket etmelidir. yavşak ve boş muhabbet yapan bir tipseniz kıl hocalara fazla kendinizi belli etmeyin bodoslama atlamayın hemen sınıfta 100 tane eleman var hele bir dur sen bi etrafı incele insanları tahlil et . manitaları bi süz aşırı güzel olan kıza yönelme o istediğiyle çıkar sınıfın en güzel kızı sevgilisi olacak kişiyi kendisi seçer bir erkeğin istemesiyle değil şayet kızın kriterlerine uygunsanız birazda maddi olarak sağlamsanız o sizi bulur zaten merak etmeyin. paranızı iyi kullanın ilk seneden içkiye abanmayın sigarayı arttırmamaya çalışın hatta azaltın öğrenci parasının ırzına geçen bir madde varsa oda sigaradır . her zaman 5 sene sonrasını düşünün geldiğiniz şehirde yani memleketinizdede çevre kurun bağlantınızı koparmayın başka bir şehre gidiyorsunuz diye çünkü eninde sonunda oraya döneceksiniz ve orada hayata atılacaksınız büyük ihtimal . bunlar her zaman kafanızın bir köşesinde olsun . asla belli bir kompeks içine girmeyin .kavgadan gürültüden uzak durun nefsi müdafa hakkınız her zaman elinizde bulunsun asla kimseye saldırıyım döviyim diye bir düşünceye kapılmayın ünide o işler kolay olmuyo siyasi topluluğa üye birisine vurursunuz boktan bi muhabbet siyasi bi meseleye de dönebilir yani bir anda yanınızda veya karşınızda tanımadığınız insanları veya siyasi gruptaki şahısları görmeniz muhtemel olur * bir bakmışınız ya solcu yada ülkücü oluvermişiniz * mümkün olduğunca hayatınızın kadınını erkeğini bulmaya çalışın çünkü üniversite size pek çok kültürden ve şehirden insanı her türlü farklı tipi tanıma fırsatı sağlıyor bunu değerlendirin .he birde şunu asla ama asla unutmayın ne kadar mutlu olsanızda yaşadıklarınız birer anı hatıra olarak kalacak ve asıl hayat üniversite bitince başlayacak bunu sakın ama sakın aklınızdan çıkarmayın . tanrı yardımcınız olsun.

kızların işçileri hor gördüğü gerçeği

işçi kızı olduğu için olabilir .

kız verilmeyecek meslek grupları

kerhane emanetçisi
gece bekçisi
barmen

mehmet pişkin gibi allah yok diyerek ölüme gitmek

adam öldü gitti hesabı onu ilgilendirir bizi değil lakin bu tarz kişilerinde toplumca yüceltilmeleri adama helal olsun be ne göt vardı diyerek popülerleştirilmesi doğru bir yaklaşım değildir . benim gözümde allaha inandığını cennete gideceğini söyleyip üzerine c4 bağlayıp kendisini toplu bir yerde havaya uçuran bir intihar bombacısıyla allaha inanmadığını söyleyip büyük bir vicdan rahatlığıyla canına kıyan mehmet pişkin arasında hiç bir fark yoktur ikiside aynıdır benim gözümde ikiside yanlıştır . ayrıca o mehmet pişkin denilen arkadaş toplumda bir çok insanın sahip olmak isteyipte sahip olamadığı güzel bir işe ve yaşantıya sahip olduğunu söyleyen bir insandı yani güzel manitalarım var oldu hayatıma sayısız kız girdi diyen birisiydi . bu kadar renkli bir hayat sürerken böyle bir olaya kalkışması onunda psikolojik olarak rahatsız olduğunun hayattaki asıl mutluluğun dışardan görüldüğü gibi olmadığının ispatıdır . dediğim gibi ders çıkarmakta fayda var ama yüceltmek kötüdür .

ülkücünün solcuya aşık olması

solcu kızlarında karl marx sakalı bırakayım derken noel babanın taşşağına dönen komünist erkekler yerine ülkücü erkeklere aşık olduğunu varsayarsak olması şaşırtıcı olmayan durumdur .

puvatya

islam ordularının avrupada dayandığı son yer son savaş ve dönüm noktasıdır (10 Ekim 732) Endülüs Emevilerileri ile Fransa'yı yöneten Franklar arasında yapılmış bir muharebedir. Bu savaşı Franklar kazanmış, böylece Müslümanların Avrupa'nın içine ilerlemeleri durdurulmuştur.