bugün

bozcaada

huzur dolu bir tatil için en güzel tercih.soğukta olsa harika bir denizi var.donarak giriyorsunuz ama çıkmak istemiyorsunuz.bence ayazmanın kalabalığından kaçıp habbele plajında denize girmek daha keyifli.arabanızla gittiyseniz öğle yemeği için habbeledeki beach yerine vahit'in yerine gidin derim.kalacak yeri internetten ayarlamayın zira otel merkezde deilse zorlanırsınız zaten gidince bulabileceğiniz sayısız otel var.çiçek pastanesinde kahvaltı edin damla sakızlı kurabiyelerinden de yiyin.akşamüzeri çınaraltında oturup damla sakızlı türk kahvenizi yudumlarken garsonlarla muhabbet edin şahane sıcakkanlılar.zaten adada abuk sabuk insan göremezsiniz,bütün seneniz gürültücü yaygaracı sinir bozucu insanlarla beraber geçtiyse burası size ilaç gibi gelecektir.adada motorsikletle gezmek ayrı bi keyif özellikle de gün batımı izlemeye gitmek...ada her daim estiği için bunaltıcı yaz günlerinde harika...püfür püfür...gittiğime değdi mi?kesinlikle!huzur doldum, hafifledim,dinlendim.damla sakızı ve şarap kokusu burnumda geri döndüm.yine gitmek...hep gitmek...