entry'ler (124)

fizik mühendisliği

hakkında söylenilenlere aldırmadan 1.sırada yazdığım ve bu yıl girdiğim bölümdür. ayrıca kimsenin kulaktan dolma bilgilerle yazmaması gereken bölümdür.

hacettepe üniversitesi fizik mühendisliği

okulum ve 1.tercihle girdiğim bölümümdür. henüz hazırlıkta olmama rağmen kendisi tarafımdan pek sevilmektedir. ayrıca hakkında ki rivayetlerin doğru olup olmadığı ben tarafından seneye bildirilecek bölümdür.

formspring

a aa bensiz olurmu hiç. buyrun.
http://www.formspring.me/aybalaa

doro pesch

bu seneki rock stationın bombası olan hatun kişi. ayrıca fiziğide bombadır hani. rock station festivali öldü diyenlere de kapak olucaktır.

en güzel erkek isimleri

(bkz: berkay)

ben bu yazıyı sana yazdım

üzgünüm...
isterdim.
hiç bitmemiş olmasını değil ama
hiç başlamamış olmasını isterdim.
seni unutmayı değil ama
hiç tanımamayı isterdim.
aslında sadece seni isterdim.
umutsuzdum
susuzdum
sarhoştum...
en kötüsüde sensizdim ben
sen olmayınca hep sessizdim ben
kendini
senin teninin hissini hergün baska bedenlerde aramaya adayan
çaresizdim ben.
kaybettim kendimi.
teslim ettim sana.
öldür beni
yok et
bırak arkanda
sözcüklerinide al
git...
herşeyim senin olsun
yazılarım
sözcüklerim
umutlarım
yeter ki git
vazgeçtim
yok etme
yok ol...
hosçakallar elvedalar
senin olsunlar
dedim ya
sözcüklerinide al
sus...
ve git burdan.

ama
aslında sev beni
gitmesen
sevsen işte
sev sahi...
severmisin sahi?

uaral

depression adlı şarkıları dinlenmeden ölünmemesi gerekir. ve hala o şarkıyı nasıl yaptıklarını anlayamadığım gruptur kendileri.

i died for you

ve asla bilmeyecekler aşk için ruhumu sattığımı.... bu sözlerin üstüne baska yorum gerektirmeyen aşmış şarkı.

killing me killing you

kill me kill me kill me again with your love... kısmında insanı öldüren sentenced şarkısı.

nick kelimesini imali kullanmak

(bkz: çok da nickimde)

sevgilinin sacini yuzunden cekmek

emocan sevgililer arasında olabilitesi yüksek olay.

kimyon

hayatımın baharatıdır kendisi. hatta abartıp oğlum olursa adını kimyon kızım olursa tarçın koymayı düşünmekteyim.
(bkz: tarçın)

cebinden para çıkartıp arkasını dönerek sayan tip

babamdır. evet çok ciddiyim bu tipe en iyi örnek odur. paraların tamamını kapmayım diye çoğunlukla böyle yapar. bir çeşit taktiktir bu. özellikle erkekler yapar. hatunlar yemeyiniz.

lethe

içerken dinlenicek en süper şarkıdır. hatta heran dinlenebilicek en süper şarkılardan biridir. unutmak istediğiniz geçmişiniz yada unutmak istediğiniz eski sevgiliniz vs bu tür acılarınız varsa ve içinden çıkamıyorsanız sonunda kendinizi unutmanıza sebep olan şarkıdır aynı zamanda.
(bkz: kendi kendine acı çektirmek)
(bkz: bunu yapan insan olamaz)

black metal

kendi içimde çelişmeme sebep olan müzik türü. venom , dimmu borgır özelliklede burzum gibi grupları çok sevmekle birlikte ön yargılı olmanın saçma bir şey olduğunu öğrendim. fakat kendimle çeliştiğim nokta ise black metalin içinde çok aşırı faşist duygular barındırması. ne kadar doğru bir önermedir bilemem ama kendi çevremden gördüğüm kadarıyla black metal fanlarının çoğu birer faşiste dönüşmektedir. sonuç olarak aslında daha henüz kendiminde çözemediği şeyleri barındıran çok fazla çelişmemden dolayı kafayı yememe sebep olan metal türü.

sakalına jöle süren erkekler

(bkz: sakalını ören erkekler)

yemekten cikan kili herkese gosteren insan

yemekteyiz programındaki insandır.

aşk yakar

hiç izlemediğim fakat reklamlarından etkilendiğim bir dizidir. reklamlarda meltem cumbulun aşkla ilgili sıradan ama güzel sözler söylediği güzel şarkılar çaldığını filan görünce merak ettiğim dizidir ayrıca. bir de motörhead tshirtü giyen bir oğlan takılmıştı gözüme buda olayın detayıdır. her neyse işte basit ama anlamlı sözler.

Şüphe çok tehlikeli bir zehir.
Allah biliyor ya benim damarlarımda da dolaşıyor.
Atmak istiyorum atamıyorum.
Aşkın olduğu her yerde şüphede var isteseniz de istemesenizde.
Şüphe sizi bir ele geçirdi mi hayat zor.
Ben O'ndan hiçbir zaman şüphelenmek istemiyorum.
Ama O'nu o kadar çok seviyorum ki beceremiyorum.
Kafam sorularla doluyor.
Seviyor mu sevmiyor mu?
Şu anda beni mi düşünüyor başkasını mı?
Bir gün benim aşkımın yerine geçecek birşey bulacak mı?
Hangi aşk sonsuza dek sürmüş ki bizimki sürecek diyorum kendime.
Kimlerin aşkı yokolup gitti gözlerimizin önünde.
Ben böyle zıvıttığım zamanlar O'nun gözlerine bakarım.
Parlak iri umutLu gözlerine.
içimde ne korku kalır ne şüphe.
Mutlu olurum.
Çok mutlu olurum..
(bkz: korkmasam seni sevmekten)

abazan erkek yoktur azdıran kadın vardır

benden 316274618498 kere küfür yiyen beyinsiz insanların düşüncesidir. bu durumda bütün tecavüze uğrayan kadınların suç kendisindedir , kendileri azdırmıştır. erkek aslında melektir. peki ya o zaman tecavüze uğrayan küçük kızlar hatta bebekler ne oluyor?

nefes alan turbanli kiz

(bkz: efes alan türbanlı kız)