bugün

entry'ler (17)

murphy yasaları

yarim saat dolmus bekledikten sonra az once vizir vizir gecen taksilerden birine binmeye kalkarsin, bu sefer taksi gecmez, zaten o kadar para vermeye gerek yok en iyisi bi dahaki dolmusa bineyim dersin, dolmus gelmez, taksiler gecer.

40 derecede 2 hafta yıkanmamak

ameliyattan dolayi enfeksiyon kapmamaya calismaya calisma durumu.

başlıkları alt alta okumak

sozlugun pek de yaratici olamadigini gosteren durum.

(bkz: kızlarda twilight hastalığı)
(bkz: kızların twilight hastalığı)

kızları aşağılamayı marifet sanan erkekler

(bkz: asagilanmayi hak eden kizlarla vakit geciren erkekler)

zira kiz dedigin asagilandigi yerde durmaz, kendini asagilatmaz.

sözlük yazarlarının itirafları

ustunden bilmem kac sevgili gecmesine ragmen en sevdigim eski sevgilime zaman zaman mesaj atiyorum, o beni oyle unutmus ki yazis stilimden bile hala kim oldugumu anlayamiyor. bi de itiraf ediyorum, bu baslik altinda yazili olanlarin oldukca abarti yuklu oldugunu dusunuyorum, coguna inanmiyorum.

ampul denilince akp nin akla gelmesi

(bkz: tayyip denilince ampulun akla gelmesi)

f klavye

basin sektorunde yaygin olarak kullanilan, harf diziliminin turkceye daha uygun oldugu iddia edilen, genelde iki parmaktan oteye gecilemedigi icin bu iddianin kolayca curutulebilecegi, sirf alismam gerektigi icin eve de bir tane aldirdigim, kalbim kadar temiz bu sayfaya su an bu satirlari yazdigim klavyedir.

ve tanrı tribi yarattı

kizlarin sessizlikten yararlanarak, erkeklerin de daha da sessizlikten yararlanarak disa vurdugu tepkimsi.

yaran okul müdürü lafları

uzun saclarima cici cici tokalar takip gittigimde,

mudur - ne o oyle 17. yuzyil prensesleri gibi?

eve dönüş

hangi sevgilimle sinemasina gitmis oldugumu ilk once hatirlayamadigim, sonra gosterim tarihine baktigimda jetonun dustugu film. filmin ta en basinda aglamisimdir. o da taksidi guclukle odenmeye calisilan televizyon yere dustugunde.

pkk ya karşı tek başına duran teyze

yakin bir zamanda gercekten bir tek o kalacaktir.

entry okurken ağlamak

durumun bir benzeri icin lutfen
(bkz: kose yazisi okurken aglamak)

bu kadar işsiz insana nasıl iş bulunacak

(bkz: )http://www.hurriyet.com.t...sp?yazarid=249&gid=61

71 yaşındaki adamın 17 lik genç kızla evlenmesi

17lik genc kizin babasinin nikah sonrasinda gazeteye celiskili ifadeler vermesine yol acan durumdur. zira kendisi hem cok karsi ciktim diyip hem de torun istiyorum deme ikilemini icinde barindirmaktadir.

sevgiliyle takılırken masrafların ikiye katlanması

kiz icin de erkek icin de durum aynidir. cunku her gun, evet her gun, birden cok mekana gitmeyi gerektirmektedir iliski. bu bir gereklilik midir sorusuna, ciftler de cevabi cuzdanlariyla verir elleri tireyerek. bekarliksa her gun gorusmek zorunda olmadiginiz, olmayan sevgiliniz sayesinde sultanliktan cok zenginlige donusmektedir.

fatma cozen

ileride habercilikte en tepeye oturmasi fazlasiyla muhtemel olan ve facebooktaki hayran sayfasinda birbirinden tatli resimleri bulunan basarili star haber ankara muhabiri.

fatma çözen

ileride habercilikte en tepeye oturmasi fazlasiyla muhtemel olan ve facebooktaki hayran sayfasinda birbirinden tatli resimleri bulunan basarili star haber ankara muhabiri.