bugün

entry'ler (418)

kars tan gelip izmir i soğuk bulan adam

bir süreliğine doğru konuşmuş adamdır..

yaklaşık 1 hafta önce izmirdeydim. şimdi ise karsta. 10 gün sonrasında gene izmir'de olacağım. buraya geldiğimde kars izmir'e göre sıcaktı. şu anda ne durumda bilemiyorum. bence sizde kars'ı bilip etmeden bok atmayınız derim. yok görüyorum arkadaşlar eskişehir'den, istanbul'dan yorumlarda bulunmuşlar.. cuvıh, olmaz..

seks seks seks

şarkıyı dinlemedim ama içimde bir yerlerde Motley Crue'dan girls girls girls şarkısını da hatırlatmadı değil hani..

oz

yaklaşık 2 haftadır torrent ile çekmeye çalıştığım dizi. çekmek isteyen arkadaşlar olursa akıllarında dipnot olsun. dizinin toplamı 34 gb arkadaşlar. kolay gelsin.

facebook ta 4028 arkadaşı olan kız

sözlükte olsa nefes aldırılamayacak olan kızdır.

(bkz: girilen entrylerden genelleme sıçmak)

başlıkları alt alta okumak

cerkez
ethem in hakkını yediler
* *

sırf bayan yazar diye nickaltına methiyeler düzmek

sözlüğün amacından uzaklaştığının en güzel örneklerinden biridir. nedendir bilinmez ama var bizim insanlarımızda bu tarz şeyler. dişi yazarın nickaltına sıçıp batırmak, seri artı oy vermek. hatta yüzsüzlük edip, özeline giderek "lan bi entry girdim oylasana" diyenleri bile vardır bunların. kısacası

(bkz: yavşaklıkta sınır tanımamak) * *

can alıcı şiirler

"aldırmam dünyevi kaderime
çok az dünyevilik var içinde..."

edgar allan poe

"ölüm kadar çabuksa eğer yaşamak,
hiç doğmamayı isterdim ama
bir kere doğmuşum ölmek yasak."

atilla ilhan

tato bar

hala kapanmayan ve tam gaz devam eden, alsancağın en güzide mekanlarından biridir. içmek isteyen ve cebinde 3 5 kurusu kalan öğrencinin uğrak yeridir. yanında bayat mayak ama güzel kafaya hoş giden mısır verdikleri de doğrudur. genellikle içinde çalan heavy/thrash/hard rock ve arada giren pink floyd şarkılarıyla tadından da yenmemektedir.

bilgi içerikli entry i eksileyen yazar

ben bugün bunu gördüm. hayır anlaşılmaz. ironik bir taraf da barındırmakta. aksine artılanmalı, desteklenmeli. ama neden? okumuyor musunuz yoksa okuyup beğenmiyor musunuz? sizin doğrunuz nedir bilmiyorum ama sonuçta herkesin doğrusu kendine azizim. seri eksi oya kurban gittiğini bile düşünüyorum bu tarz entrylerin. neyse siz eksilemeye devam edin. böyle yaptıkça biz de sizi bilgilendireceğiz *.

edit: eksilemeye devam hacı. bak 2 kere 2 de 4 ediyor. öğren diye dedim *.

plasenta

aslanlarda beslenme, oradan oraya hoplama zıplama durumu nedeniyle normal bir kediye göre 4 5 kat kalın olan yapıdır.

kadınlar ile bilgisayarlar arasındaki benzerlikler

ikiside mavi ekran verirler.

erkeklerin aptal ve güzel kızlardan hoşlanması

erkeklerin kendilerinden daha zeki, güçlü, çözüm üreten insanları hayatlarında istememesidir asıl mesele. öyle bi hatun olacak ki onu geliştirecek, büyütecek. eğer kız arkadaşı ondan daha bilgili biri olsa bu sefer erkek komplekse girecektir ve erkeğin komplekside çekilmeyecektir.

sözlükteki bayan yazarların iyi yazamaması

(bkz: saldırgan bayanlar aranıyor)

patogenez

(bkz: patojen)

midye dolma

bulunduğum şehirde, isimde veriyorum: denizli'de bir kaç bira sonrasında açlığı hafif bastırmak için yanına yumulduğum ve bir kaç tane yedikten sonra "abi bunları nereden getiriyorsunuz?" şeklinde ünlemli bir soru sorduğum ve karşılığında "izmir" cevabını aldığım ama tatmin olmayarak "izmir neresi?" şeklinde ikinci bir soruyu yönelttiğim ve bu sefer "kadifekale" şeklinde cevap alarak ortamdan jet hızıyla uzaklaşmamı sağlamış besindir. çok seviyorum ama yemek için izmir yollarını gözlüyorum. hatta önceden sipariş verdiğimde oluyor *. yapılış şekli insanda mide bırakmasa da boşverin. ne midesiz şeyleri kabul ediyoruz yeri geldiğinde diyor afiyet olsun diyorum *.

epinefrin

aminoasit türevlidir.

always somewhere

her daim insanın ağzına sıçan * * ama sabahları daha bi okkalı dalan scorpions şarkısı. 1979 albümü loverdrive'dan. 4:57'lik uçu$.

türkiye de biranın çok pahalı olması

hadi türkiye'de türk birası pahalı oldu da alman birası neden almanyadakinden kat kat daha pahalıdır? sorusuyle gece antrenmanı yapmamızı sağlamış hadisedir. gelin vazgeçelim içmekten. nescafe hala 25 kuruş muydu? *.

varyags of miklagaard

ikinci cry of the black birds faciası yaratan şarkıdır.

(bkz: bunu yapan insan olamaz)

jon oliva s pain

13 14 haziran 2009'da ülkemize gelecek olan gruptur. henüz yer, saat konusu kesinlik kazanmasa da sitelerinde haber geçmektedir. ayrıca demeden de edemeyeceğim savatage grubunun kurucusu jon oliva tarafından 2003 yılında temeli atılmıştır da.