bugün

entry'ler (224)

biji turkiye

(bkz: oksimoron)

yurt dışında türklere sorulan absürd sorular

- eskiden barbar mıydınız?
- türkiye'de sakal bırakmak zorunlu mu?

(bkz: based on a true story)

üniversite mezunu dilenci

yıllarca okuduktan sonra, iş bulacağım diye ciğeri beş para etmez kişilerin kapısına giden, okumuş dilencidir.

yaran omegle diyalogları

Stranger: SiYAAAAAAAAAAH
You: BEYAAAAAAAAZ
Stranger: SiYAAAAAAAAAAH
You: BEYAZZZZZZZZZZZ
Stranger: EN BÜYÜÜÜÜÜÜÜÜÜK
You: BEŞiKTAŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
Stranger: ŞAMPiYOOOOOOOOON
You: BEŞiKTAŞŞŞŞŞŞŞŞŞ

edit: Galatasaraylıyım lan ben?

yazar nicklerinden ölüm nedenlerini tayin etmek

derinlerden gelen su sesi: boğulma.

sözlüğe girerken açılan cıa sayfası

(bkz: sozluge girerken cia sayfasinin acilmasi)

alıp götüren şarkılar

pink floyd - echoes

sözlükteki yunanlılar

(bkz: yunanlı ne lan)

uludağ sözlük

imla kurallarından bihaber yazarlara sahip sözlük. ayrıca bu yazarların bir çoğu da başlığı tanımlayamamaktadır.

arabası olduğunu sözlükte belli etmenin yolları

o değil de geçen gün ferrarinin sol kapısını çizdirdim yanlışlıkla, çok sıkıntılıyım sözlük öyle böyle değil...

yaran youtube yorumları

Cem Köksal - Winding Road klibinin altındaki bir yoruma verilen cevap yarmamış, süründürmüştür.

--spoiler--
yorum: lan olum ne adamlarsınız ya salakoğlu salaklar bu dünyada aynı tarz müzik yapan binlerce grubun yanı sıra binlercede solo müzisyenler var a*na soktuumun salakları nie direk adamı malmsteen e benzetyorsunuz adam gitarın a*muş gitarda nirvanaya ulaşmış daha ne olsun soktuumun p*leri..

cevap:hahahaha nirvanaya ulasmis da derken nirvananin yaptigi müsigi bi kac gitar dersi almis birisi calabiliyo.. nirvana sadece yeni bi stil buldugu icin okadar ünlü olmus bi grub .. müzigin seviyesi yüksek diye deil
--spoiler--

(bkz: nirvanaya ulaşmak)

kıro şarkıları klasik müzik adlarıyla değiştirmek

(bkz: kıro şarkılar)

yaran google translate çevirileri

ing. utterly disturbing
tr. sapına kadar rahatsız edici

en güzel ayrılık şarkısı

* (bkz: die die my darling)

ben bu yazıyı kendime yazdım

ne kadar çalışsam da sınırlarını kendi çizdiğim bu çemberin dışına çıkamıyorum. uğruna pek çok şeyden vazgeçtiğim kişiler artık yanımda değil. peki, bir hiç için mi kaybettim her şeye yeniden başlama şansımı? evet, ben kaybettim. ama neden bunu kendime itiraf edemiyorum? daha ne kadar dayanabilirim bu şartlara? hiçbir şey bilemiyorum artık. güvenemiyorum kimseye. hayat daha başlamadı benim için, yeni bir başlangıca kadar...

arkadasi ispiyonlamak

masturbasyon gibidir. yaparken zevk alınır ama sonra bir pişmanlık duygusu çöker.

secim araclarinda rap muzik calinmasi

zaten yeteri kadar gürültü kirliliği yapan seçim arabalarını çekilmez hale getiren durumdur. içimiz dışımız "fark var" oldu.

yemek yerken dinlenebilecek sarkilar

(bkz: hunger)

tarik gormek istemiyorum

okan bayülgen'in kendisinin bile bu kadar hızlı açamayacağı sipariş başlığıdır.

çevir

bir sözlük fasilitesi. entry numarasına tıklanınca açılan popup'ta ikamet ediyor.