bugün

entry'ler (64)

boya

Saf akrilik grubunda gerçekten dünya markası. Piyasadaki boyalara 10 basar. Viola Prima https://www.trendyol.com/...N0aW9uUG9wdWxhckNUUl9CIn0=

astar boyası

Gerçekten harika bi astar boyassı özellikle saf akriliğin altına uygulama yaptım daha sonra akrilik boyamı kullandım ve muhteşem bir sonuç aldım. Artık duvarlarım çok canlı ! Tabii ki Viola Prima *

https://www.trendyol.com/...3Rpb25Qb3B1bGFyQ1RSX0IifQ==

https://www.trendyol.com/...N0aW9uUG9wdWxhckNUUl9CIn0=

fatih terim vs ersun yanal

bir beşiktaşlı olarak biliyoruz ali lukunkulu kadroyla fatih terimin ne yaptığını. fatih terim elinde malzeme olunca büyük teknik direktördür hatta malzeme varken bile değilde şimdi size anlatması uzun sürer geçen sene son 3 maçınızı kazandınızda adam oldunuz.. hagili emreli kadro o sene chelseaden 5 yedi.. ersun yanal, ertuğrul sağlam ile birlikte bu ülkenin en iyi teknik direktörleridir. karakter olaraksa yarım yamalak ingilizcesiyle bir türk olarak kendini ingilizce ifade etme ezikliği, milli takımın başına tekrar gelmem demesine rağmen 2 sefer daha milli takımın başına gelip lafını 2 kere yemeside fatih terimin ne denli karakterli bir şahıs olduğunu gösterir. trabzonun şampiyonluğa oynayan kadrosunu kuran, selcuk inanı keşfeden, arda turanı manisaspora almaya çalışan, vestel manisayla ilk 10 haftada 9 galibiyet 1 beraberlik alan gençlerbirliğiyle ingiltere premier ligden blackburnu,portekizden sporting lizbonu eze eze eleyen o sene uefatı alan valenciayı ankarada 1-0 yenen deplasmanda 1 farkla elenen, ankaragücünü ve gençleri ilk 3 e sokan bir teknik direktör.. türkiyedeki magandalıktan anlayan lavukların anlayamayacağı kadar kaliteli ve zeki bir adam.. buraya yazıyorum izlersinizde şampiyonluk yarışı beşiktaşla fenerbahçe arasında geçecek..ondan sonra fatih terimin 6 sampiyonlugu var falan diye zırlamayın.. fatih terimin başarılı olabilmesi için drogba, sneijder, burak, hamit, bruma ve elindeki tonla kaliteli futbolcudan daha fazlasına ihtiyacı var..

içimizdeki maymunlar

atlarla kötü anılara sahip insan evlatlarının darwini savunayım arada da bir laf sokuyum derken beyinlerine kaçan tazyikli at spermlerinin etkisiyle sacmaladıkları entry.

abdullah çatlı

16 yaşındaki kızları rehin almayı, askere ve polise kurşun sıkmayı komunist devrimleriyle ilişkilendiren, mücadeleyi dağa taşıma kararı almış pkknın temelini atan bazı lafta kahraman götverenlerin aksine vatanı için düzgün bişeyler yapmıştır. lakin tv kanallarıyla bilinclenmiş, 3-5 subjektif yayını okuyup tüm yakın tarihimizi çözdüğünü zanneden 3-5 tane bilincdüzeyi sığın hatta sıgırın agzında militandır, faşisttir, tetikçidir, maşadır.. bi siktirin gidin, bahçelievler katliamının polis raporunu bulun, okuyun.. sonra diyorsanız ki çatlı yaptı eyvallah.. bir kerede ezberlettirdikleri haricinde bişeyler duyalım

bursaspor

şampiyonluğuyla ülkedeki herkesi sevindiren takım.özellikle fenerbahçe taraftarlarını.

recep tayyip erdoğan dan öğrendiklerim

temiz giyinmenin kariyerinizi şahlandıracağı.adam gömlek değiştirmeye bi başladı mapus damlarından hem türkiye'nin başbakanı hemde sayılı zenginlerinden biri oldu.annem hep derdide inanmazdım.

christoph waltz

hem yüz ifadesi hemde oyunculuk kalitesi açısından bana Daniel Day-Lewis'i hatırlatan emektar oyuncu.

ezel

beethoven'ın 7.senfonisinin 2.bölümü çalarak beni ihya eden dizi.yönetmen the fall filmini çok beğenmiş galiba.

ezel

dayı ali'yi manavın önünde hadım etse ali'nin daha az canı yanardı.

(bkz: emri vereyim mi kardeş)

ezel

pastane sahnesinde ezel geriye yaslandığında "oh,yeah" dedi gibi geldi bana.

ezel

ramiz dayının manavdan portakal aldığı sahnede godfather'a,mert'in odasında kapının arkasındaki posterle citizen kane'a gönderme yapan süper dizi.

diyarbakırspor un ligden çekilmesi

diyarbakırspor kürtlerin takımı deyip,istiklal marşını ıslıklayıp,maçlarda apo posteri açıp ondan sonra buna karşılık veren diğer takımlara ırkçılık yapmayın bizde türkiyenin takımıyız diye zırlayan camianın yapacağı en güzel iş olur.diğer takımların ırkçı tezahurat yapmalarının engellenmesini istiyorsun ama senin bölücü slogan atan taraftarlarını tribünlerden temizlemiyorsun.art niyetli olmak istemem ama kulüp başkanı ya bu bölücü tezahurat yapanlarla aynı hizipten yada bunları engellemeye gücü yetmiyor.eğer gücü yetmiyorsa o zaman devlettten yardım istesin.işlerine gelince devletten yardım istemeyi biliyorlar demekki işlerine gelmiyor devletten böyle bir yardımın gelmesi.

sarhoşum

y'a du travail adlı şarkının fecri ebcioğlu tarafından yapılan aranjesi.dario moreno tarafından seslendirilmiştir.en son pazar bir ticaret masalı adlı filmin sonunda tayanç ayaydın tarafından harika bir şekilde icra edilmiştir.filmde her iki versiyonuda bulunmaktadır.dario moreno versiyonu için:

http://www.youtube.com/watch?v=Q1x5GAKpoKE

yeni sekme yerine yeni pencere açan insan

kasıtlı bir şekilde yapmaya devam ediyorsa uyuzmusun arkadaşım denilecek insan.

akşam eve gelişi akşam ezanına endekslemek

yıllardır böyle bir zorunluluğum olmamasına rağmen hala her akşam ezanı okunuşunda kendimi kötü hissetmeme neden olan durum.

revolutionary road

leonardo di caprio,kate winslet ve kathy bates'i titanic'ten sonra tekrar biraraya getiren american dream üzerinden kadın-erkek ilişkilerini anlatan sam mendes filmi.

--spoiler--
adam daha fazla para kazanabileceği,saygınlığı olan,potansiyeli olan yani emekli olduğunda anlatırken övünebileceği bir iş istiyor.aslında babası gibi olmak istemiyor.kadınsa macera arıyor.çocuksu hayallerin peşinde koşmak,sıradışı olmak istiyor.filmin başında adam işinden memnun olmadığı için karısından gelen paris'e gitme fikrine katılıyor ama karısının hamile kalması ve işyerinden gelen cazip teklifle birlikte paris'e gitme fikrinden vazgeçiyor.ancak karısı bu durumu içine sindiremiyor kendini kafese kısılmış hissediyor.kafese kısılmasının sebebinide hamile olmasına bağlıyor.kürtaj yaparak bundan kurtulabileceğini düşünürken komplikasyon sonucu ölüyor.kocasıda vicdan azabı içerisinde yaşamına devam etmeye çalışıyor.
--spoiler--

adam gibi adam recep tayyip erdoğan

yazık buna inananlarda var tezkere cıkartıp ıraga dalcaktı kendi partisi içinden tezkereye karsı cıkıp reddedilmesini saglayanların hepsini pasifize etti. davosta one minute deyincemi, tekellerin nefret ettigi israil basbakanını tekellerin gazıyla azarlayıncamı, adam oldu yoksa herbirine karsı dinen yükümlü oldugu halkından biri anamız aglıyor basbakanım deyince "ananıda al git" dediğindemi adam oldu . muhsin yazıcıoglunun o sahıs hakkında ölmeden önce yaptıgı konusmasında ima ettigi gibi bi saniye önce varız bi saniye sonra yokuz onun için kıvırtmaya gerek yok . tayyip erdoganın adamlıkları saymakla bitmez 301 lermi dersiniz toprak satıslarımı derseniz tekellere cok ucuz fiyatlara özelleştirilen stratejik kuruluslarmı derseniz leyla zana hatip dicleyi salıp pkk yı diriltmesimi dersiniz cok büyük adamdır cidden örnek alırım sahsen

jack shephard

adam gibi adamdır.. şalgamlar pek sevmez . her bi bokuna kulp takar yok liderligi yanlıs yapıyor yok kate i niye kıstırıp bafilemedi yok niye bu kadar iyi yok cok yakısıklı yok söyle yok böyle

hors de prix

güzel bir aşk flmi.

--spoiler--
filmde en çok hoşuma giden yer Gad Elmaleh'in kızla vakit geçirebilmek için tüm parasını harcadığı kısımdı.
--spoiler--