bugün

entry'ler (59)

no light no hope

sözlüğün kaliteli, çağdaş, kültürlü yazarlarındandır. uzun yıllardır dostumdur ve dediği gibi avukattır. merak eden gidip ziyaret edebilir. palavra atıp durmayın.

hiçbir erkeğe güvenmeyen kız

hayatın erkeklerden ibaret olmadığını bilen kızdır.

linka

linka sözlüğün en kaliteli yazarıdır. yazılarını zevkle ve sıkılmadan okuyorum. sözlükte bu kadar güzel ve kaliteli bir üslupta yazmasını çekemeyen zavallılar var maalesef. gelip nick altına çemkirerek egolarını tatmin ediyorlar güya.
nasıl bir kuyruk acısıymış bu şaştım kaldım. linka'nın erkek arkadaşının ölümüyle dalga geçicek kadar küçülmüşler. yazık!
ey ölümle dalga geçen andaval, sanki sen dünyaya kazık çakıcaksın. çıkar artık şu at gözlüklerini, geliştir şu küçücük beynini. dünyaya bir katkın olsun.

merve sevi

şımarık, antipatik oyuncu. son oynadığı 'ihanet' adlı dizide, eski güzelliğinin kalmadığını farkettiğim oyuncu. zira 87li olmasına karşın 30 gösteriyor.

spitneybears

acınası bir yazar... nick altlarına sıçmakta meşhurdur. yapıştı mı sülük gibi yapışan, antipatik yazar. yazıları da kendisi kadar itici ve saçma.

allaha ve millete asimetrik savaş

beyinsizler topluluğu. komik insanların komik gösterisi. yok namaz yasakmış da; yok kuran yasakmış da; yok camiye bombaymış da... cahiller sürüsü. davarlar... ne yalan uydurucaklarını şaşırmışlar. bunlar diil miydi madımak otelinde insanları diri diri yakanlar? ne çabuk unuttular masum insanları nasıl diri diri, acımasızca katlettiklerini.

bekaret

insanın bekareti kendisinden başkasını ilgilendirmez ama; erken yaşta başlayan cinsel birlikteliğin tehlikelerini de unutmamak gerekiyor. kadınlar arasında yaygın olarak görülen rahim ağzı kanserinin sebeplerinden birisi de erken yaşta başlayan cinsel ilişkidir.

http://www.kalitelihayat....-agzi-kanseri-nedeni.html
http://www.ekonorm.com/ha...sel_iliski_cok_tehlikeli/

taş attı diye 15 yaşındaki kıza 8 yıl ceza vermek

bugün taş atan, yarın kurşun atar...

kendi kendine çıkma teklif edip hediye almak

(bkz: kendine aşık olmak)

türk kızlarının çirkin olması

(bkz: kürt troll)

galatasaray

(bkz: tutku)

(bkz: aşk)

cekilin bakayim

(#6887291) entrysi ile duygularımıza tercüman olmuş, çok güzel yazmış yazar. eline sağlık!

flagellum dei

son günlerde nick altı karalanmaya çalışılan yazar. ayrıca no light no hope şakşakçı değildir. dosttur. böyle yakıştırmalar yapmak da ayıptır.

flagellum dei

vatanına bağlı, miliyetçi, çağdaş, kültürlü, matematiği de dilbilgisi de gayet iyi yazardır. ayrıca tuttuğu takım da kendisini bağlamaktadır.
bazı ergenler, ergenliklerini henüz tamamlayamamışlar ki hala burada yok sen fenerlisin yok ben beşiktaşlıyım gibi trajikomik entryler girerek abesle iştigal etmektedirler efendim.

sözlüğün yarısının apo için ölebilecek olması

ibne aponun ibne yandaşlarının, uludağ sözlük'ü de dağ zannedip sözlüğü istila etmesinden dolayı ortaya çıkan durumdur.

edit:imla

apo nun homo olduğunu ilan etmesi

evet doğrudur. apo sikile sikile homoseksüel olmuştur. ve ayrıca ibne aponun ibne yandaşları, aponun bu sikildiği anları hayal ederek masturbasyon yaparlar.

küfür etmeyen bir kemalist hayal etmek

(bkz: başlık sıçmak)

(bkz: insanı zorla küfrettirmek)

karımdan başka kadın tanımam

yalandır. aldatan erkek söylemidir.

flagellum dei

flagellum dei, kalemi kuvvetli, kaliteli yazar. güzel entryler giriyor, güzel yazıyor. bol bol da artılıyoruz kendisini.

no light no hope

sözlüğe dönüşüyle dostlarını sevindirmiş kaliteli yazardır. hoşgelmiştir.