bugün

entry'ler (44)

ülkücülerden kurulan 11 ile uefa kupasını almak

takımı kurt hoca lakaplı bir teknik direktör çalıştırmalıdır.

taksici döven cevval kadın

[http://webtv.hurriyet.com...nlar-birbirine-girdi.aspx]

türk kadınına örnek olacak bir performans göstermiştir. quentin tarantino görse kill bill volume 3 te bu kadını oynatır şerefsizim.

iki yıllık üniversitelerin bir boka yaramaması

askerlik için geçerli olan önerme. dört yıla tamamlasa kısa dönem askerlik yapardı ama on beş ay çekilir mi be abi ?

beşiktaş maçına portekizli hakem verilmesi

orta hakem hugo almeida yan hakemler simao ve quaresma dördüncü hakem ise manuel fernandes tir.

bir karikatür dergisi için en iyi kadro

umut sarıkaya dan tek başına bir takım kur yeter.

ümit özat ın taraftarı dövmesi

kurtlar vadisi ya da ezel de hiç zorlanmadan oynayabileceğini göstermiştir.

bir öykü

şarkıya öyle bir klip çekmişler ki şarkıda yaşanan duygu kliple doruğa çıkıyor. hatta bir müddet sonra şarkıyı klipsiz dinleyememeye başlıyorsunuz. şarkı yaralıyor, klip ise son darbeyi vurup öldürüyor adeta.

[http://www.dailymotion.co...-bir-oyku-klip-2o11_music]

sözlükteki anketör potansiyeli

sözlükte var olan anket konulu başlıkları görünce hatırı sayılır bir yüzdeye sahip olduğunu düşündüğüm potansiyeldir. araştırma şirketleri sözlükteki başlıklar içinden araştırma konuları seçebilir ve başlıkları açan yazarlardan da personel alımı yapabilir.

ezel

senaristler, "artık yazamıyorlar, sıkıldık, nerede o eski heyecan verici bölümler" diyenlere kapak bir bölüm yazmışlardır. ezel ise bu bölümde adamın öz suyu olduğunu bizlere ispatlamıştır.

yaran inci sözlük entryleri

başlık: başbakan kimdi piçler

7. recep tayyip erdoğandır. kıymetli başbakanımız. burdan selam olsun kendilerine.
11. @7 adnan polat beyler

5 yıllık sevgilisiyle cinsel ilişkiye girmeyen kız

(bkz: kız haklı beyler)

black eyed witch

filmlerle ilgili yaptığı değerlendirmeler hakikaten olağanüstü. bugüne kadar yazdığı bütün sözlüklerde kalitesini göstermişti zaten. umarız küsüp gitmez yad ellere.

2011 seçimlerini akp nin yine kazanacak olması

halkın maalesef akp ye karşı tek bir partide birleşememesinin sonucudur. solcular chp ye, ülkücüler mhp ye, kürtler de bdp ye oy verince ortada kalanlar akp nin yerine oy verecek alternatif bir parti bulamamakta; chp, mhp ve bdp nin de ülkeyi yönetmesini istemediği için yine akp ye oy vermektedirler. istemeye istemeye akp ye oy veren insanlar var. sol parti gelmesin, mhp yönetemez, bdp ise hiç olmaz deyip akp ye oy veriyorlar. bu duruma fethullah gülen sempatizanlarının sayıca çokluğu ve onların akp ye oy vermesi de eklenince akp ülkeyi yönetmeye devam etmektedir. ayrıca tek parti hükümeti isteyenler de hatırı sayılır bir oy miktarına sahip. akp nin kaybetmesi için iyi bir lider, iyi bir parti ön plana çıkmalı. çıkmalı, çıkarılmalı.

mesleğini manita yapmak için kullanan insan

zamanında anketörlük yaparken başvurduğum yöntemdi bu. anket yaptığım hatunların mail adreslerini msn listeme ekliyordum.
b : ben
a : anket yaptığım hatun

a : siz kimsiniz ?
b : sana bugün anket yapan karizmatik, yakışıklı ve seksi çocuk.
a : o, bu saydığın özelliklere sahip değildi.
b : sen de güzel değilsin zaten o yüzden problem yok bence.
a : sevgilim var benim.
b : benim de var.
a : arabası olmayan çocuklarla takılmıyorum ben.
b : ben de arabası olmayan kızlarla takılmıyorum. bence boşuna uğraşma her kulvarda eşit çıkacağız.
a : eee sonuç ?
b : ya anket formuna bakıyorum da oturduğun ev bizim bir arka sokakta gözüküyor.
a : yani ?
b : evde çok canım sıkıldı. seni alayım sizin apartmanın önünden. sonra bize geçelim, film izleyelim beraber.
a : ohaa yani. daha ilk görüşmede.
b : ikinci görüşme bu. ilki anket anıydı.
a : senin buralarda oturduğuna inanmıyorum. eğer öyle ise ; gel apartmanın önüne, ben camda sigara içiyor olacağım. eğer dediğin doğruysa 5 dakikaya gelirsin. geldiğinde seslen. süren başladı.
b çevrimdışı.

hemen 2 dakikada hazırlanıp gitmiştim, fakat camda kimse yoktu. kızın ismini söyleyerek bağırıyorum ama ipleyen falan yok. eve geldim ve tekrar msn i açtım.

b : niye cama çıkmadın.
a : hakikaten gelmişsin, eski komşum olan bir arkadaşımı aradım. birinin ismimi söyleyerek avaz avaz bağırdığını anlattı. çok güldüm.
b : nasıl yani orası sizin eskiden oturduğunuz apartman mıydı?
a : evet ne sandın sana ev adresimi falan verecek değildim ya. iyilik yaptım, hiç olmazsa sahici olsun diye eski ev adresimi verdim.
b : şimdi nerede oturuyorsun ? ( ne gurursuz bir adamım hala kızın ev adresini soruyorum)
a : 5 dakikaya gelemeyeceğin bir yerde.
b : müthiş kapak yaptın bana. artık anket yaptığım kimseyi msn ime falan eklemeyeceğim hatta anketörlüğü bırakıyorum anasını satayım.
a : çok tatlısın.
b : siktir.
sildim engelledim hatunu a.qoim.

yerli dizi izlememeyi coolluk sanmak

(bkz: coola coolluk edene yazıklar olsun)

blake griffin

white man cant jump filminin devamı niteliğindeki white man can jump easily filminde başrolde oynaması beklenen zıpzıp.

arkadaşça dans etmek

göze göte bakma yoktur bu dans çeşidinde. gözler ya yukarıdadır ya da yan tarafta dans edenlerdedir ki göz göze gelinmesin yahut partnerin yanlış bir tarafına bakılmasın.

sıla gençoğlu

çıkış şarkısı olan dan sonra yı hiç sevmemiştim hatta klibi izlediğimde bana itici gelmişti. bir arkadaşımsa bana sürekli onu övüyor ve bak şu şarkısını dinle bu şarkısını dinle diyerek msn den şarkılarını göndermeye çalışıyordu fakat ben iptale basıp almıyordum şarkıları.
bir gün istiklal de yürürken karşıdan gelen çok güzel fiziği olan bir bayan gördüm, ooo sağlammış dedim, kadın gözlüğünü çıkardı ve yanımdaki arkadaşım aaa sıla bu dedi. güzelmiş diyerek aynı günün akşamı eve geldiğimde güzelliğinin hatırına şarkılarını dinlemeye başladım, ses tonu etkileyiciydi ama çıkış şarkısını yanlış seçmişti.
ikinci albümde o müthiş ses tonunu yansıtan şarkılarıyla beraber zirve yaptı. üçüncü albümünde de çizgisini devam ettirmiş. albümde boş şarkı yok gibi.
yalnız kliplerinde ve katıldığı programlarda dikkatimi çeken tek bir kusuru var o da saçı. bir türlü güzel şekil veremiyor. kazıtsın bari. belki kökünden kolayca şekil verebileceği güzel saçlar gelir.

pro evolution soccer 2011

become a legend modunda maç yaparken yine pes 2010 daki gibi bulunduğum takımda sadece benim adım gözüküyor. ayar oluyorum arkadaş. niye bütün takımın adını göstermezsiniz? niye bana doğru düzgün pas atamayan ya da bencil oynayan adamın ismini görüp de ona rahat rahat küfür edemiyorum abi? pes 2012 de bu özelliği değiştirmeleri için inci sözlükçüleri organize edip konami nin sitesini mail yağmuruna mı tutmak lazım anlamıyorum ki!

football manager 2011

oyunda futbolcuların gururuyla oynamışlar. çalıştırdığım bir takımda ismini vererek küçük düşürmek istemediğim bir oyuncum mourinho ya come and get me please diye yalvardı. ben ne yaptım peki. adamı satılığa çıkarttım ve real madrid in teklifini kabul etmeyerek başka takıma sattım. akıllı olsun.