bugün

entry'ler (552)

25 şubat 2010 fenerbahçe lille osc maçı

yazıktır, gühnahtır. kendimi bildim bileli yüzmü güldürmeyen bir takımın yeni bir rezilliğidir.

zall ın birçok yazarı uçuracak olması

(bkz: kelle isterük kelle)

13 aralık 2009 beyoğlu meydan muharebesi

tarihin tekrar etmesi olayıdır efendim. bu ülke yıllardır dış mihraklar tarafından birbirine düşürülmüştür. ilk önce cumhuriyetçiler - saltanatçılar sonra sağcılar - solcular şimdi de türk - kürt çatışması. sonu mâlum olaylar. darbe ve yeni anayasa yeni bir cumhuriyetçilik.

ağlamaktan sorumlu başbakan yardımcısı

öğretmeninden öğrendiğidir.

(bkz: fethullah gülen)

(bkz: ağlarsa anam ağlar gerisi çokta sikime ağlar)

ulu roman

sivilcesini iki parmağının arasına alıp tüm gücüyle bastırdı. o da nesi öyle. ayna baştan aşağıya batmıştı. grizu patlamasını anımsatan bir patlamaydı bu. burnundaki sivilce gitmiş yerine meteor çukuru gelmişti. bu halde kızla buluşulur mu diye düşünürken aklına süper bir fikir geldi.

nusubet

ilke ve inkilâp üzerinden konuşarak kendine yazarlık sıfatını uygun görmüş olan kımıl zararlısı. az sonra kendisinden laiklik dinsizliktir gibi bir tanım bekliyoruz.

(bkz: yürü be koçum kim tutar seni)

metallica

(bkz: prodici)

göğüs ve meme arasındaki farklar

(bkz: göğüs kafesi)
(bkz: meme kafesi)

(bkz: göğüs boşluğu)
(bkz: meme boşluğu)

nefeslerimizi tutmadık nefeslerimiz bizi tuttu

ben rüştü'nün her yerini öpmüyorum, rüştü'nün her yeri beni öpüyor gb. dir.

t9 sözlük kullanmanın verdiği rahatlık

insanın cap telefonunda mesaj yazma isteğini arttıran rahatlıktır. yok efendim "l" harfi gelecek üç kere bas, "z" harfi gelecek dört kere bas gibi zırvalarla uğaraşmadan direk mevzunun içine sokuyor kişiyi.

(bkz: f klavye)
(bkz: q klavye)
(bkz: t9 klavye)*

sertap erener mi yoksa sertab erener mi sorunsalı

sözlükteki ..... erener ile alakalı başlıklara denk gelindiğinde oluşan sorunsaldır. kimi sertap kimi sertab diye açmış başlığı. usanmadık yazdık google a tabiki. aman allahım o da ne! çıkan sonuçların kimi sertap kimi sertab diyor. bu işi bilen varsa beri gelsin efendim.

türklerin doğuştan gelen uzmanlık alanları

dikiz aynasına bakmadan geri geri gitmek.

balon grup metallica nın kafa bırakmayan şarkıları

müzik evrenseldir efendim. bu evrenselliği kavrayamamış kıt beyinlerin uydurduğu balon tanımıdır bundan ibaret. canım kardeşim adamlar o müzikleri yapmak için ne uğraşlar veriyorlar. çok afedrsin g.tlerine sopa sokup acısından müzik yapmıyorlar. sonunda da köpekler gibi kazanıyorlar paralarını. sana verseler o kadar parayı bırak bardak dolusu balgam içmeyi sıçıp bokunu yemezsen bende adam değilim.

ha birde yalın olayı varki hiç girmiyorum o mevzuya. bu ikisini bir araya getirmeyin sakın. g.tüyle güler millet sonra. demedi deme. hayır şu anda gülüyorum oradan biliyorum.

sözlük yazarlarının meslekleri

boş gezenin boş kalfası.

facebook un bokunun çıkması

önüne gelenin video paylaşması ile oluşan durum.

ulusa sesleniş

(bkz: koyuna sesleniş)

hildeshaym

an itibariyle soba kurmaya karar vermiş olan yazar. hazır kömürüde aldık nasıl olsa. pişsin kestaneler pişsin çaylar.

21 yaşına kadar cinsel deneyimi olmamış kız

yavaş yavaş türü tükenen kızdır. ayrıca sevilesi insandır. marketlerdeki eski kaşar kıvamına gelmeden erkeğini beklemesini bilen kızdır. helal olsundur be. yürüsündür be. koçum benimdir be.*

abdul kader keita

sahaların rocky balboa sı. kodummu oturtan yapısıyla hayvanlara taş çıkartır. evet bunu yapan insan olamaz.

uludağ sözlük moderasyonu

galatsaraylı gammazcıların gazına gelip entry silen moderasyon. 25 ekim 2009 fenerbahçe galatasaray maçı başlığından bu sebeple çok entry uçmuştur. yok entry başlık uyumsuzluğu, yok formata aykırı. hangi koltukta oturuyorsan kalk canım kardeşim. kusura bakma ama ben senden daha iyi biliyorum formatı o zaman. ama asıl suç seni oraya otutturanda işte. şimdi buraya içimizi döktük diye çaylak yaparlar adamı. ay ben buna gülerim işte.