bugün

entry'ler (1049)

tüm günü uyuyarak geçirmek

Gece uyuyamayanlarin gündüz yaptığı eylem.

zor günlerden geçenlerin bildiği en iyi şey

Bu günler de geçecek telkininin sık tekrarlanması.

haykırmak istenilenler

"beni neden sevmediniz? ben de sizin kadar insandım bunların hiçbirini haketmedim" diye haykırmak istiyorum.

mutsuz evliliklerin temel sebebi

Annnannem, "soğanla sarımsağı evlendirmişler 40 gün kokusu çıkmamış" derdi.
Herkes sevdiği kadını ya da erkeği elinde tutmak için olmadığı gibi görünüyor. Sevmediği şeyleri seviyormuş gibi gösteriyor uyum sağlıyor. Ama evlenince aynı sevilmeyen şeylerin sürekli yapılması tahammül sınırlarını zorlamaya başlıyor sanırım. Temeli bu bence. iki yabancı... birlikte ama yalnız..

asgari ücretle evlenebilmek

iç güveysi gidilirse belki o da düğün falan olmadan ama o bile zor.

hayat yaşamaya değer mi

Mutluluk, gölgesinde dinlenemeyeceğini bile bile gelecek nesiller için ağaç dikmektir derler. Senin için değersiz bir yaşam başkaları için değerli olabilir.

plajdaki hatunun türk olduğunu selülitten anlamak

Siz göğüs kıllarınıza lazer başlayın 850 yıllık sakallarınızı kesin bunları öyle konuşalım. Beyaz atlet giyme trajedinizden bahsetmiyorum bile.

kaçan kurbanlığın aracınızi pert etmesi

Bayramda aracı kurban etmektir.

yeni kesilmiş hayvanı yemek

Et değil o doku. 24 saat bekletmezseniz hayvanın etini değil doku parçasını yemiş olursunuz. Aceleniz yok bekleyin azcık.

maaşı aldıktan sonraki gün

Dağıtılan gün. Kendinizi milyoner gibi hissedersiniz. Ama işte maaş öncesi 3 günü sor bir de.

doların 7 lira olması

9 u da görürüz 12 yi de rahat olun gençler. Nerde o eski altın günlerinin vazgeçilmezi dolarlar?

dağda otlayan koyunu şehre indirip kesmek

Organik koyun yemek için gezen koyun kesmek ve afiyetle mideye indirmektir.

almancılar

Teknolojiyi 2-3ay önden takip eden bireylerdir. Türkiyeye gelse almancı Almanyaya gitse türk derler. Araftadırlar.

sevgiliden ayrılmak

Birbirine yapışık iki sevgilinin testereyle birbirinden ayırma işlemidir. Ağır bir cerrahi işlem oldugu için acı vermektedir.

odun kıran erkeğin dayanılmaz cazibesi

Türk filmlerinin vazgeçilmezidir. Ormanda mahsur kalan sevgililer ateş yakmak zorundadır. Eril birey kaslarını göstere göstere odun kırarken dişil bireyse narin bir yapıda oldugu için yan gelip yatmaktadır.

çirkin kızların sevgili bulmakta zorlanması

Çirkin kadın yoktur, nefes almayan kadın vardır.

et fiyatları avrupa seviyesinin altında

Maaş miktarı da avrupa seviyesinin altında bilmem farkında mısınız. Açlık sınırı olmuş 2400 lira eti mi tartışıyorsunuz Allahaşkına?

sevmek mi istersiniz sevilmek mi

Ikisini de aynı anda bulmak şans işi. Hoş şimdi sevsen de bir sevmesen de. Gelsen de bir gelmesen de.. Artık sen de herkes gibisin.

sokak kedisi

Sokak kedisi sevmek kimsesiz çocuk sevindirmekle aynı şey. Şu yaz aylarında kapının önüne bir kap ama bir kap su koyarsanız onlara da bayram hediyesi vermiş olursunuz. Herkes kedi köpek sevmek zorunda değil ama bu onlara yardım edemeyeceğiniz anlamına gelmez. Lütfen kimsesiz hayvanlara yardımcı olun.

bakir olmayan adamla evlenen kadın

Adamın eve kapatılması kimseyle görüştürülmemesi gerekir. Bakir değil sonuçta her an biriyle olabilir.