bugün

Sonuçta hayata birkez geliyoruz. Bir daha gelmeyeceğini. Yaşamaya değer.
değer sayılır.
Hayat her türlü yaşamaya değer. Yeterki hakkını verin. Evet.
Menfaatçi dostlarınız yoksa seviliyorsanız herşey yolunda cebinde biraz da paran varsa değerdir bende bu saydıklarımın bir tanesi bile yok.
değmez. hayat yaşamaya paraleldir. geometri falan.
hayat her zaman yaşamaya değer. her ne kadar hayatı yanlış yaşayıp hayallerimize kavuşamasak da.
(bkz: bazen)
bence deymez düşünüyorum da bunca yıl bu kadar acı çekerek yaşayacağıma keşke bu zalim dünyaya gelmeden anne karnında saf ve temiz bir biçimde ölseydim.
Aşk olacaksa değer.
Mutluluk, gölgesinde dinlenemeyeceğini bile bile gelecek nesiller için ağaç dikmektir derler. Senin için değersiz bir yaşam başkaları için değerli olabilir.
Değmek zorunda yoksa yaşamanın hiçbir anlamı olmuyor.
Evet değer. Değmedi kısım kendini soyutlayamamak ve bağlarını koparamamaktan dolayı belki de yaşamı bir anda bitirme isteğiniz olabilir.
hayattan zevk almaya bakacaksın.
unutma ki dünya fani, veren allah alır canı
herkes eşit şartlarda dünyaya gelmiyor ve eşit durumlarla sınanmıyor ama yine de yarının ne olacağı muamma. bu yüzden umudu kaybetmemek en önemlisi.
ben yaşamaya değer bir şey göremedim şuana kadar belki ileride çocuğum olursa onun için yaşamak isterim bir yaşama isteğim amacım olur ama onun dısinda yok.
Yaşamadan asla anlayamazsın ki. Soru iptal hocam.
"Sana çaresizce bakmanın bir mezar taşını öpmekten ne farkı var" ise de.. değer..