bugün

entry'ler (74)

uludağ sözlük beş yaşında zirvesi

büyük bir heves ve iştahla okuduğum ancak paçaları erken sıvamış olduğumu gördüğüm organizasyondur. zira ankarada olduğu umuduna kendimi fazla kaptırmışım. ankaraya da bekleriz.

başlıkları alt alta okumak

· kızlık zarı ile tavla oynamak
· sevgi aramak * *
· penise pipi demek
· müzikal orgazm
· tuysuzseftali
· orospuya orospu demek
· tırtırklı prezervatif ile burun kaşımak

sözlükte an itibariyle cinsellik içeren başlıklar revaçta

hiç gelmeyecek birisini özlemek

mantıksızdır...
insanlar her zaman mantıklı davranmazlar.

seks sirasinda sorulmamasi gereken sorular

olayın mantığını kavrayamamış kişilerin sorabileceği sorulardır.
*şimdi çılgınlık edip seni sevdiğimi söylesem alay edip güler misin yoksa kalkıp gider misin?

zenci görünce akla gelenler

"acaba bunu görenlerin aklına ne geliyordur?" olabilir mesela.

yaratıcı msn iletileri

*inşaatte kumla oynarken elime kedi boku geldi küskünüm
*çıplak ayakla üzüme basmak kadar mutsuz etmedi beni hiçbir şey
*balina memeli hayvan değildir meme dediğin ele gelir

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

+hiç durduk yere aklına geliyor muyum? *
-hayır, sen daha çok hareket halindeyken aklımda oluyosun?! traş olurken hatırlamasam kızar mısın?? *
ya da,
+aşkım yaa, bu winampta nasıl şarkı çalıyoduk? *

karadeniz teknik üniversitesi

gün itibariyle* yeni bir sistem değişikliğiyle öğrencilerini mağdur duruma düşürmüş üniversite. *
geride kalan son 5 yıl içinde *3 sistem değişikliği yaşatmış, tam öğrenciler "vay anasını bu sene de değişiklik olmadı" derken ani bir dönüşle yaz sonunda yapılan bütünleme sınavlarının güz dönemine ait olan bölümünü ara tatilin ortasına koyarak orta parmağını çekinmeden bütün öğrencilerin gözüne sokmuştur. tamam, zaten parmağı görmeye alıştık ama şimdi de yapılmaz ki. finallere iki hafta kala, herkes memleketine gitmek için biletlerini almış. öğrencilerin an itibariyle psikolojilerinin final öncesi ne durumda olduğunu varın siz düşünün.
üstüne üstlük fazlasıyla uzun(!) olan* tatilimizin tam ortasına sıçmıştır.

bu değişiklikle, "allah sizin aklınızı, bizim sabrımızı bütünlesin" dedirtmiştir.

hadi kendine ii bak öptüm görüşürüz by diyen insan

yurdum insanının pratikliğine* güzel bi örnektir. aynı anlama gelebilecek üç farklı deyişi arka arkaya sıralayıp, bu da yetmezmiş gibi öpmeden bırakmayan tipleme..

olsun.. sıcakkanlı insanlarız işte.

sizin gibi guzel bir bayani nasil terk ettiler

güzel kızlar terkedilmesin adında bi cemiyetin kurulmuş olma ihtimali akla gelebilir.. bunu söyleyen kişi g.t olma durumuyla karşı karşıyadır *
+ hede beni terketti..
- yok canım.. salak herif.. bu güzellik bırakılır mı hiç?
+ nası yani? kardeşinle yatsam da beni bırakmaz mısın?
- *

yaran dolmuscu ayarlari

dolmuş hareket halindeyken, yolda bir kadın karşıdan karşıya geçmektedir. dolmuşçu hızı oldukça kesmiştir ve yavaşlamanın verdiği sinirle camdan sarkar..

+ yengeee! bu enişteye benzemez, altında kalırsan ölürsün! *

metalurji

bir arkadaşımın başına gelmiş bir olaydır. arkadaş kazandığı haberini yeni almış, gayet sevinçli şekilde dolmuşa biner. dolmuşçuyla aralarında şöyle bi diyalog geçer:

a*, d*
d: genç, bi yeri kazandın mı?
a: kazandım abi, metalurji ve malzeme mühendisliği
d: hee, hava tahmincisi olacan yani..
a: yok abi* ben metallerle ilgilencem
d: sen yanlış biliyon.. uçağa biniyonuz siz, havada tahmin ediyonuz * *
a: müsait bi yerde inebilir miyim?..

radyo uludağ

an itibariyle bunalımın doruklarına sürükleyen radyo.
(bkz: dertler derya olmuş)

popomundo

gerçek hayatı sanal alemde yaşatmak aıdna düzenlenmiş bir oyun.
tanımı yaptığımıza göre anlatmaya başlayalım.. oyunu abazanların yaptığı kanaatindeyim. şöyle ki, oyuna başladığınızda annenin dedikleri bölümünü tamamlamanız gerek.. anne bir kızla öpüşüp koklaşmanızı istiyor. tanışma faslı ise ayrı komedi.. slm ver, konuş, espri yap, içki ısmarla veeeeee ayaküstü bi' posta! ayaküstü işinizi görüyosunuz. mekan fark etmez. parktaysanız bi ağacın dibinde, bardaysanız tuvalette yapıyolar sanırım. ama kız sana selam verdi diye ayaküstü yakaladığın yerde postalamak pek doğru olmasa gerek. bu durumda bayan kullanıcıların sloganı şu olmalı: selam verdik borçlu çıktık.

yaran sevgili diyalogları

gündelik telefon konuşmalarından biri.. hatun kişi yine yapacağını yapar..

k : aşkım ya son zamanlarda farklı davranmaya başladın..hede hede...
e : ** yok aşkım ya ne farklısı işte gayet normal??
k : peki hiç beni düşünüyomusun?.. hiç aklına geliyomuyum?..
e : * tabiki aklıma geliyosun mesela dün hede hödö..
k : * peki hiç durduk yere aklına geliyomuyum?
e : (bkz: mavi ekran)

sihirbaz

neil burger yapımı, başrollerinde edward norton, paul giamatti ve jessica biel'in oynadığı sürükleyici bir film. orjinal adı "the illusionist". izlenmeye değerdir ve oldukça beğeni toplamıştır. izlenmesi şiddetle tavsiye edilir.

kadınlar ikiye ayrılır

dedikodu yapmayı sevenler, dedikodu yapmadan duramayanlar.

ezanin hakkini veremeyen muezzin

sabahlanılan çoğu gecede ezan vakti gülmemize sebep olan * * zat-ı muhterem. süreki seste detone olma durumu vardır. şan dersi alsa denilesi durumdur.

seray sever e tacizi alkışlayan seyirci

şaşırılası ve hatta acılınacak hale gülünesi olaydır. şöyle düşündü seyirciler sanırım:
- süper süper!
- biraz daha sık iyice kavra!
- harikasın ali bravo!
- şak şak şak * *

doğadan form

yemiş yemiş sıçmamış fikrini benimsemiş, bu mantaliteyle içildiğinde kişiyi ishal edip sçarak zayıflatmayı hedef alan hede. tehlikeli tarafıysa dışarı çıkılacağı gün içildiğinde yüz metrede bir tuvalet bulmak dilenmesidir.