bugün

entry'ler (31)

akpartiye oy vermeyip yavuz köprüsünden geçen zat

ne alaka amk.

ipad air

kutu açılımı ;

https://www.youtube.com/watch?v=eeSVkGf8c-Q

8 kasım 2015 bursaspor beşiktaş maçı

beşiktaşım koyunca hopluyor bursa.

iphone 6s

iphone kurulum ;

https://www.youtube.com/watch?v=Ix-yR2z4Xvg

iphone 6

kutu açılımı ;

https://www.youtube.com/watch?v=GRd1ElURC40

volkswagen golf

Golf 7 inceleme ; https://www.youtube.com/watch?v=IGOtR3FrLHw

atatürk yaşasaydı ak parti milletvekili olurdu

Atatürk yaşasaydı ak parti olurmuydu ?

bide böyle düşün.

eski sevgili akla gelince söylenen tek cümle

senin ben geçmişini sikeyim.

sahte ickiden 28 kisinin olmesi

hiç mi kendini düşünmüyorsun hiç mi çoluğunu çocuğunu düşünmüyorsun 5 tl ye rakı içmek nedir arkadaş. Bu kadar mı olmazsa olmaz senin için bu kadar mı susadın ölüme bile bile alıyorsun.

sinan oğan ın mhp genel başkanı olması

mhp yi baraj altına götürecek kişidir. benim bilinçli ülkemde adını duyan kişi sayısı %7 civarlarındadır ve popülerlik sıfırdır.

kliksa

bu siteden birkaç kere alış veriş yaptım ve gayet memnun kaldım.
ürünler diğer mağaza ve site fiyatlarına göre gayet makul,aynı zamanda güvenilir olması dolayısıyla tercih edilebilir.
zaten adamların amacı da mağaza,elektrik,su,personel maaşı gibi şeyler vermedikleri için fiyatları daha ucuz tutmak ve önümüzdeki bir kaç sene içerisinde de e ticarette zirvede olmak

belgrad

yine bir hafta sonluğuna tercih edilmesi gereken dilim pizzalarının ve kızlarının çok ama çok güzel olduğu canım memleket.
savaşın etkilerinin yavaş yavaş silindiği ama unutmamak için şehrin merkezindeki bombalanmış bazı binaların öylece bırakıldığı , insanlarının yardım sever ve çoğunun ingilizce bildiği, bir soru sorduğunuzda kendi gideceği yönü bırakıp sizinle gelen ve yol gösteren insanların olduğu güzel bir şehir

hannibal

bende insan eti tadını merak ettiren dizi.
her bölümde dr. lecter in yemek sahnelerinde kendimi mutfaktan çıkartamıyorum.
gerilim konusunda gayet başarılı olduğunu iddia edebileceğim bir yapım.
ve 2. sezonuyla efsaneleştiği dizimiz.

budapeşte

pegasus hava yollarının erkan al indirimli uç kampanyasından aldığımız biletle 3 arkadaş yola koyulduk geçtiğimiz ağustos ayında.
bu benim 2. gidişimdi.insan havaalanına inince içini bir huzur bir mutluluk kaplarmı?
burda kaplıyor arkadaş.ülkeye ayak bastığın andan itibaren işte budur diyorsun
havaalanının çıkışında sol tarafta otobüs var onla metro durağına kadar gidebilirsiniz(bilet otobüste alınıyor)
metro ağıyla istediğiniz yere aktarmalı kolayca ulaşabilirsiniz.metronun olmadığı yerlerde de tramvaylar var.(biz tramvaylara hiç ücret ödemedik)
şehir ne pahalı ne ucuz istanbul gibi istediğin fiyatlara yiyecek birşeyler bulabilirsin. 1 tl 100 forint.heryerde dönerciler var zaten ekmek arası döner 6-7 tl flan ortalama.
biz yaz aylarında gittiğimiz için epeyce turist vardı.şehir sakin ve temiz ayrıca sokaklarda bir tane kedi,köpek benzeri şeyleri göremezsiniz.
geceleri çok hareketli instant diye bir gece clup u var biz 7 günün 7 sinde boş geçmedik.
hayatınızda bir daha selamlaşamıcağınız kızlarla orda rüyanızda yapamadığınız varyasyonları gerçekleştire bilirsiniz. sadece haftasonluğuna gidilse her yönden fazlasıyla yetebilecek bir yer

ömer üründül

biraz önce bjk - lmo maçında yine efsane bir yorum yaptı.
"ceza sahasına yapılan ortalarda kalecinin topa bakması lazım "

bilmiyorsanız öğrenin *

evlenmeden öpüşmem diyen kız

artık kalmamış olan kızdır.

suskunlar

tuncel kurtizi'in diziye dahil olmasıyla daha da yardıracak dizidir. ramiz dayı geri döndü.
dizideki şiirleri okusa sadece yine yeter.

hiçbir dünya görüşü olmayan insan

dünya dötüme tıranpet şeyime hesabı dolaşan insan tipi.

ekmek parası

insanların kendini ve bakmakla yükümlü oldukları insanlar için kişiliğini benliğini gururunu hiçe saymayı göze alıp kazanmak için çabaladığı faaliyet.

benzemez kimse sana diyen sevgili

benden önceki sevgililerine dediği gibi benden sonraki sevgililerine hiç usanmadan, hiç utanmadan, hiç yılmadan diyecek olan sevgililer.