bugün

şuanki nesil den 2 nesil sonra çıkacak olan apple telefonudur.

beklemekteyiz.
iphone 5'in bir üst modelidir. Bu sefer olmuş gibi duruyor.
Artık hologram özelliğini standart hale getirmiş ve neredeyse Dünya'da herkeste bulunduğu için internet yerine kendi iç networkünü kurmuş olan Steve Jobs şaheseri olacaktır.
jobs ile konuştum, taş ve sopalardan yapılacakmış.
türkiye'ye geldiğinde fiyatıyla götümüzü yakıcak meret.
çıkmayacak telefondur.*
(bkz: playstation 15)
2013'te çıkması muhtemel telefon.

4s'in taksitleri bittiğinde piyasaya çıkması dileğiyle.
bir üst modeli olan iphone 6s galatasaraylı kardeşimlerime ayar verecek ve çok konuşulacak cihaz olacaktır, telefon demeye dilim varmıyor.
tahminen 2013 yılında çıkacak olan, benim ise 2015'te iphone 8 çıktığında alırım dediğim (şu an için) hayali telefon.

(bkz: gelecekteki telefonuma mektup)
jobs'un ölümü ile apple şirketinin ableminin değişerek elma yerine pırasa olacağı söyleniyor .
(bkz: bi an için heyecanlandırdın itiraf et)**
Piyasaya çıkabilecek üründür.
(bkz: iphone 6)
(bkz: ayfon 6)
ıphone 5'den sonra, şuan çıkması beklenen apple ürünü.
(bkz: iphone)
iohine 5 te google map ve youtube kaldırıldıktan sonra apple yöneticilerinin dahada radikal kararlar verme fikrine binayen arama yapma,sms gönderme özelliğininde kaldırılıp şarj aletinin 15 cm. e indirildiği telefon. A.k. onun için bile geceden sıraya girecek mallar çıkar.
(bkz: saw 7)

bu ne lan bitmiyor seri.
daha 4 le tam anlaşamadık bi durun amk.
cebinde kontör parası yokken peşin fiyatına 12 taksitle alınmaya çalışalacak telefondur;

Ayranın yok içmeye
atla gidersin çeşmeye

(bkz: grup vitamin- ismail)
2013 ün ortalarında piyasada olması beklenen telefon.
Çift sim kartlı, tv ve radyolu, Çin malı android işletim sistemli telefon. Piyasalarda !
iphone 5'in iki üst modelidir, bir üst modeli iphone 5s olacaktır..
son zamanlarda sıkça konsept videoları paylaşılmaya başlanan telefon. her yıl olduğu gibi bu yıl da konsept videolarla coşup, eskisinin biraz daha yenisi satışa sunulunca, öd gibi kalacağız.

http://www.youtube.com/watch?v=mKHggom_lTo
iPhone un her türlüsü makbüldür 3 4 5 bize hiç farketmez.
apple nin yapamayacağı cep telefonu modeli .