entry'ler (13)

güç mevsimi

Size uzun uzun kitabı özetlemekle uğraşmayacağım ama bilin ki okuduğunuz en güzel kitap olabilmeye aday olacağının garantisini veeriyorum. Kitap karakteleri ve konusuyla en iyisi olmaya aday zaten, yazarın hayal gücüne kalemine sağlık.

la roche posay

Uzun yıllardır zaman zaman effaclar gel kullanıyorum. Yıkama jeli cildim kuruyken iyice gerdiğinden dolayı o dönemlerde bioderma'yı tercih ediyorum genelde, normal zamanlarda yüzümde o kadar gerginlik yapmadığı için memnun olduğum cildi gerçekten derinlemesine temizlediğine inandığım bir ürün, memnun kaldıgım sürelerde de genelde de memnun kalıyorum. (bkz: bioderma) (bkz: la roche kullananlar) (bkz: La Roche Posay Effaclar)

garanti bankası

Yani nereye gittiysem her defasında Garanti bankası çalışanlarının güler yüzü ile karşılaştım, en sevdiğim yanı bu sanırım bankanın, memnuniyetten yana hiçbir ıkıntı yaşamıyorsunuz, faiz oranları biraz yüksek ama kredi çekmeyi zaten sıcak bulmadıgım için beni alakadar eden bir durum değil, 3,5 yıldır çalışıyorum maaşımı da ordan alıyorum henüz bir sıkıntı ile karşılaşmadım.

pastel nude

sadece ojesi değil gecenlerde bi ürün aldım online olarak, bu likit allıklarından olanlardan gercekten bayıldım! aslında benefit'in gogotint'ini kullanıyorum sürekli ama fiaytı arttı, muadil olarak kullanmaya başladım. Sabah işe giderke sürdüm ve öğleni geçiyor hala hoş, minnoş kalbime giren bir ürün oldu. (bkz: Pastel Show Your Joy Lıquıd Allık) , (bkz: benefit gogotint)

pep card

peple her şey mümkün avantajları saymakla bitmez. bitse de bitmez o derece yani. kredi kartı olayını çok abartmamak lazım ama bilinçli ve planlı kullanmak gerek. pep card insana o bilinci aşılıyor nasıl yapıyorsa bunu başarıyor.

vaillant ın küçük akbabaları sahiplenmesi

her faydalı işe böyle ses verse keşke insanlar. Vaillant gibi sahip çıksa hayvanlara doğaya her kurum keşke..

sözlük yazarlarının yaşadığı şehirler

Konyaya geldim okumaya. Pişmanım arkadaşlarım bulundukları şehirde evlerine bir ton eşya aldılar letgodan öğrenciye eşya diye bedavaya biz sürünüyoruz.

kumpir

patatesi çiğ bile versen ayıla bayıla yiyecek bu bünyeye verilen en güzel ödüllerdendir.

atakule'de ve ortaköy'de yenilenin tadına doyulamayandır, gözde yemeklerimdendir...

kürtaj

hakkında bir yargıya varmaktan çekindiğimdir... gebe değilken hakkında atıp tutmak, ahkam kesmek fazlasıyla kolay çünkü...

ondokuz mayıs üniversitesi

kampüs içi hız limitinin 50 olarak belirlendiği ancak son sürat giden minibüsçülere hiçbir yaptırım uygulanmayan üniversite. sanırım her tarafa kampüs içerisinde hız kontrolü yapıldığına dair uyarılar asmakla bu işi çözebileceklerini sanıyorlar. gerçi bu duruma da şaşırmamak lazım çünkü burası türkiye ve birkaç kişinin canı yanmadan bu kampüs içi magandalarına bir çözüm bulunmayacaktır.

ankara sıcağı

birazdan direkt olarak temasta bulunacağım sıcaktır. alışverişe gidiyorum, güneşe çıkacağım - 1 saat içerisnde dönmezsem ambulans çağırın (herhangi bir yere).

pdf

kopyalama yasağı olan dökümanları gmail hesabınıza yollayın, html olarak görüntüleyin sonra deliler gibi kopyalayın yapıştırın. afiyet olsun.

muhammed ali

kariyerinin geç döneminde bir abd projesine dönüşmüş, bazı maçları adeta smackdown havasında geçen sporcu. allah taksiratını affetsin.